N. Gabija Wolmer. ŠVYTINTIS PASAULIS. I dalis

Gabijos Wollmer knyga „ŠVYTINTIS PASAULIS”

/ / Aktualijos, Autorės mintys
N. Gabija Wolmer. ŠVYTINTIS PASAULIS. I dalis

Nauja Gabijos Wollmer knyga –
ŠVYTINTIS PASAULIS I dalis

Su džiaugsmu pristatau savo naują knygą „Švytintis Pasaulis”! Pagaliau, po ilgo laukimo, ji  išleista ir atspausdinta, belieka jums papasakoti, apie ką ji yra ir kaip gimė.

Ši knyga atvers prieš jus slėpiningus salamandrų, gamtos dvasių pasaulius, nemirtingo sidho nuotykius bei genialaus indų tapytojo virsmus Himalajų kalnuose.
Praskleis  skraistę į  didingą rubinų dvasių gyvenimą, sąmoningo sapnavimo pasaulį, susipinantį su romano herojų gyvenimu.
Šioje knygoje su jumis dalinuosi patirtimi, įgyta daugybėje kelionių po Himalajų kalnus, Indiją, Nepalą, Tibetą, Tailandą, Malaiziją, Javą bei Balį, daugiau nei dvidešimt metų darbuojantis su žmonėmis dvasinių praktikų, regresijų srityje. Vis-gi, pasistengiau, kad knyga liktų lengva, skaitoma kaip nuotykių romanas, būtų gyva, kvėpuojanti magiška realybė.
Veiksmas prasideda vaizdingame Škotijos užmiesčio dvare, kuriame vasaroja smagi ir keistoka kompanija.
Pagrindinė romano herojė Sofi  – dvasinė praktikė, regresijos sesijose mačiusi  šimtus žmonėms atsiveriančių įsikūnijimų įrašų. Ji dalijasi regėjimais, žiniomis apie sąmonę bei reinkarnaciją, gamtos dvasių gyvenimą, moko žavią ispanę Leilą sąmoningo kvėpavimo bei ryšio su Žemės Siela.
Apie šią knygą būtų sunku pasakyti, kas tai – nuotykių romanas, skirtas lengvam poilsiui, mokomoji ezoterinė knyga, ar tiesiog fantastinis kūrinys. Daug kur knyga paremta mano asmenine patirtimi. Šiaip ar taip, pradėjus knygą skaityti, nuo jos bus sunku atsitraukti.

Beje, knygos pabaigoje rasite nuodugniai, išsamiai aprašytą labai paprastą tačiau be galo veiksmingą sąmoningo kvėpavimo praktiką, kurią galėsite ir patys sėkmingai naudoti kasdieniame gyvenime.
Sėkmės, jums, mano brangūs skaitytojai, lengvo, įkvėpto skaitymo!

P.S.: Knygą, paspaudę šią nuorodą, jau dabar galite įsigyti internetinėje svetainėje  su didele nuolaida. Papildomai, kaip vakar, jokio nuolaidos kodo įvedinėti nereikės, knygų su nuolaida galėsite pirkti tokį kiekį, kokį norėsite, tačiau tik atėję su šia nuoroda: 

https://www.ezoterika.lt/Knygos/9777/Svytintis-Pasaulis-Gabija-Wollmer

Knygą galite įsigyti AUM knygyne, Kaune.

APIE AUTORĘ:
Knygos autorė Gabija Wollmer – dvasinė praktikė, daugiau  nei dvidešimt metų besidarbuojanti  dvasinio ugdymo, sąmoningo kvėpavimo, regresijos, astromineralogijos  srityje bei sėkmingai taikanti savo žinias gyvenime.
Knyga suteiks malonumą, kokį jaučiame skaitydami nuotykių romaną, tačiau paskatins susimąstyti ir apie giliąsias mūsų būties sritis.

TOP