„Dvasinio ugdymo seminaras“, I pakopa

  / Ketvirtadienis, 20 birželio 2013 / Paskelbta: Savaitgalio seminarai

Nijolė Gabija Wolmer

Dvasinio ugdymo seminaras, I pakopa.

Kviečiame į dvasinio tobulėjimo seminarą visus, subrendusius atkurti ryšį su savo Dvasiniais mokytojais bei Amžinuoju Dvasios pasauliu, savąja Siela bei ”Aukštesniuoju Aš”.

Mokysimės sąmoningo kvėpavimo technikų, pasiruošusieji išmoks Merkabos aktyvavimo praktikų.

Aiškinsimės Sielos evoliucijos, brandos bei reinkarnacijos dėsnius.

Mokysimės atpažinti savo šio įsikūnijimo Sielos uždavinius.

Būtina išankstinė registracija.

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.: +370 610 44008.

Centras „Udumbara“ Laisvės pr. 125, Vilnius.

Tam, kad galėtumėte išnaudodami visas galimybes dalyvauti I pakopos seminare, nebūtinas ypatingas ar specialus pasirengimas, tačiau būtinas nuoširdus noras dvasiškai tobulėti, keistis bei keisti savo gyvenimą didesnės laimės, optimalumo, kūrybos link, būtinas nuoširdumas bei tikrumas, gerumas bei pagarba dvasios pasauliui, žmonėms, dvasinėms vertybėms.

Jei dvasiškai tobulėti nenorite, pagarbos neturite, o į seminarą einate tik verčiami bėdos ar savanaudiškų tikslų – geresnio darbo, vyro, žmonos, uždarbio paieškų ar panašiai – ateikite vėliau, kada ši pagarba amžinam dvasios pasauliui, žmonėms ir Žemei susiformuos, o noras tobulėti ir keistis ne tik dėl egoistinių paskatų atsiras bei įsitvirtins Jumyse.

Po seminarų labai ryškiai keičiasi gyvenimas daugeliui juos praėjusių žmonių – paskaitykite atsiliepimus. Jei nenorite ar bijote pokyčių – kam tuščai eikvoti laiką?.. Tačiau jeigu turite troškimą atlikti gyvenime kuo daugiau prasmingų darbų, jei ieškote ir nerandate dvasinių bendraminčių, jei siekiate išskleisti sielos meilę, atjautą bei Dvasios galybę, šviesą, jei pavargote nuo vergystės materijai ir pribrendote ją suvaldyti – neabejokite, jog rasite tai, kas Jums padės sustiprėti bei skleisti meilę, šviesą sėkmingiau, ramiau, tvirčiau, susisiekti su dvasios pasauliu savarankiai.

Nijolė Gabija Wolmer

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų