Sėkmės angelas

  / Sekmadienis, 30 kovo 2014 / Paskelbta: Dorybių mokykla

„Laba diena, man labai reikia patarimo ir, manau, Jūs galėtumet tai padaryti. Turejau Sėkmės angelą, vienas žmogus netyčia jį numetė ir jam nukrito abu sparnai. Tą angelą aš vis dar turiu, bet gal tai sutapimas, bet man pradėjo nesisekti. Išsiskyriau su draugu, viena darbuotoja ant manęs supyko ir, mano manymu, visai be reikalo. Atsirado nerimas ir dar visokių dalykų… Kaip man pasielgti su tuo sudužusiu angelu? Kaip galėčiau sau padėti? buciau labai dekinga jei atsakytumet.“

N. Gabija Wolmer atsakymas:
Paprastai, jei subyra, sudūžta ar pametame kokį nors daiktą, kuris mums yra brangus simbolis, tai nereiškia, jog dėl to į mūsų gyvenimą ateis nelaimės. Tikėdami tuo, taptume tiesiog prietaringais. Manau, taip vyksta dėl to, jog tam tikri pokyčiai, nemalonios situacijos yra jau šalia. Mes tai nujaučiame, nors protu nesuvokiame. Manau, neretai tai yra amžinosios dvasios bandymas mums perduoti žinią, perspėti, atkreipti dėmesį, paruošti tam, ko nepastebime arba nenorime pastebėti.

Taigi, šiuo atveju, daikto sudužimas – tai daugiau simbolis.

Tačiau, jei jau įvyko skaudus išsiskyrimas (kuris gal ir į naudą, ką gali žinoti), nereiškia, kad ir toliau turi vykti kažkas negero, vien dėl to, kad kažkas sudužo. Gal būt, perspėjimas jau įvyko, ir to gana.

Tuomet tiesiog suvyniokite šį daiktą pagarbiai ir užkaskite žemėje kur nors gamtoje, nueikite nebeatsigręždama – telieka praeitis praeityje. Nusipirkite kitą angelo atvaizdą, su stipria motyvacija, ką jūs kartu su šiuo atvaizdu norite įgyti, kas su juo ateis į jūsų gyvenimą, savo pasirinkimu.

Kita vertus, neretai tokios bėdos vyksta tuo metu, kai formuojasi nepalankūs planetų aspektai gimimo horoskope. Praverstų pasiaiškinti, ar nerimas, nesėkmė bendravime nėra ir su tuo susiję bei pasidomėti, kokių reikia savybių, veiksmų, kad pakeistumėte situaciją į gera.

Taip pat reikėtų sąžiningai, giliai apgalvoti, ar mūsų elgesyje nėra ko nors, kas susilpnina šviesių jėgų apsaugą jums, ar nėra nedoro elgesio bei jo atsisakyti.

Be to, visada pravers malda, meditacija.

Linkiu visokeriopos sėkmės – te nusileis angelas į jūsų gyvenimą, jį saugodamas…

Nijolė Gabija Wolmer

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų