Sąmoningas kvėpavimas – džiaugsmo šaltinis, kai susivoki…

  / Penktadienis, 24 birželio 2016 / Paskelbta: Autorės mintys, Dienoraštis

Kuomet išmokstame kvėpuoti sąmoningai, kai suvokiame, jog iš to gauname jėgą, kvėpavimas tampa mūsų džiaugsmo šaltiniu.

Tai iš tiesų fantastiška – kvėpavimas visuomet su mumis. Mums nereikia nieko, kad galėtume sąmoningai kvėpuoti – jokių daiktų, jokios ypatingos aplinkos, ypatingo laiko ar specialių patalpų. Tereikia sąmomingumo, prisiminimo, jog galime kvėpuoti sąmoningai… Tokiu būdu kvėpavimas mus moko neprisirišimo…

Kvėpavimas neša ne tik jėgą – tai atsinaujinimo, sveikatos, apsivalymo bei malonumo šaltinis. Jei suvokiame tai, jei naudojame, tampame laimingi.

Sąmoningas kvėpavimas – naujų unikalių patirčių šaltinis, kurių negausime niekur kitur, tik savyje. Juk kvėpavimas pakelia mūsų pačių giliuosius sielos įrašus, atmintį. O tai – įdomiau, nei filmai apie svetimus išgalvotus žmones.
Jei suvokiame tai bei naudojame šią subtiią jėgą, tampame turtingi.
Sąmoningas kvėpavimas gali mus giliai sujaudinti, suvesdamas sąmonę su siela, tačiau po to paneria į gilesnę, nei anksčiau, ramybę…

Kvėpavimas atveria mums naujas patirtis, išveda toliau, nei siekia šablonai, atveria sąmonę nedualumui.

SAMONINGAS KVEPAVIMAS
Tokiu būdu jis mus moko laisvės bei vaduoja.
Ką gi – belieka surasti tikrą sąmoningo kvėpavimo mokytoją, kuris išmokytų tokio kvėpavimo. Kuris sugebėtų parodyti jo naudą bei padėtų įtvirtinti sąmoningo kvėpavimo įprotį.
Jėga, malonumas, sveikata, naujos patirtys, apsivalymas, ramybė – visada mumyse, su mumis, mūsų kvėpavime bei sąmonėje. Tereikia visa tai prikelti savyje.

Į viršų