Karminių Mėnulio mazgų opozicija

  / Trečiadienis, 19 birželio 2013 / Paskelbta: Žmogaus gyvenimo ciklai

Karminiai mazgai judėdami aktyvuojasi ne tik ateidami į savo vietą, bet ir tada, kai jie praeina pusę ciklo ir atsistoja opozicijoje gimimo momento Karminiams mazgams.

I kartą tai vyksta apie 9 metų.

II kartą – 27,9 metų.

III kartą – 46,5 metų.

IV kartą – 65 metų su trupučiu.

V kartą – 84 metų.

Kas gi tada vyksta? Tada atsiranda tendencija, noras atsigręžti atgal, kyla pagunda suabejoti savo dvasiniu, evoliucinio likimo keliu, sunkiausiomis užduotimis ir pasukti priešingu – konformistiniu keliu, t.y. daryti tai, ką Jūs jau darėte, ką puikiai mokate, ką puikiai pažįstate. Tai reiškia suabejoti savo pašaukimu, suabejoti savo dideliais tikslais, nueiti lengvuoju keliu.

Pavyzdžiui, žmogus, kurio pagrindinė evoliucinė kryptis yra Žuvys (imu šį pavyzdį, nes būtent Žuvyse ir Mergelėje dabar yra Karminiai mazgai), nuėjo psichologo ar menininko keliu (tai yra Žuvų sritys). Bet kada karminiai mazgai stoja į opoziciją (28, 46 ar 65 metų), jis prisimena Mergelės sritis.Tada ne kuria meną, bet užsiima amatu, arba jį ima dominti ne psichologija, bet tradicinė medicina, arba jis tiesiog pradeda daugiau laiko skirti buhalterijai, dokumentams, popieriams, moksliniams tyrinėjimams. Labai svarbu, kad tai netaptų pagrindine kryptimi, nes tai priešinga jo bazinei vystymosi krypčiai. Šio pavojaus reikėtų išvengti. Vis-gi, ši pozicija gali atnešti ir teigiamų dalykų, jei yra išlaikomas teisingas suvokimas apie pagrindinę gyvenimo kryptį, jei jos neišsižadama, o tiesiog yra stipriau pasiremiama senąja karmine patirtimi kaip pagrindu, baze saugiau, patikimiau eiti į priekį. Tai gali atrodyti minėtame pavyzdyje taip, jog žmogus, kuris yra ir lieka menininkas, tiesiog labiau susidomi, kaip savo meną pelningai parduoti, (Mergelės zodiako ženklas – tai ir sumanumas, prekyba, amatai), kaip teisingai įteisinti šiuos veiksmus ir pan. Jei imtume kitą pavyzdį su kitais karminiais mazgais, tuomet ir istorija būtų kita, tačiau logika – ta pati. Karminis mazgas Ketu, jo temos, aktualijos turėtų tik papildyti, sustiprinti Karminio mazgo Rachu kryptį, bet ne ją užgožti ar sukeisti vietomis.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų