Karminių mazgų, Selenos, Lilit, Jupiterio, Saturno bei tolimųjų planetų ciklų sankirtos

  / Trečiadienis, 19 birželio 2013 / Paskelbta: Žmogaus gyvenimo ciklai

Kalbu apie ciklus tam, kad astrologine prasme, Saulės sistemos lygmenyje, galėtumėte geriau suvokti kiekvieno iš gyvenimo slenksčių misteriją. O jų yra nemažai. Ir, žinoma, kad slenkstį lengviau peržengti, kada tu matai jo aukštį ir kada matai, kur veda tos durys, kurių slenkstį peržengi. Argi ne taip? Kokios svarbiausios dedamosios, kurios formuoja tuos gyvenimo slenksčius? Kokių planetų ciklai čia įeina?

Na, ne artimųjų. Ne Saulės, nes Saulės ciklas yra trumpas, 1 metų (nors yra dar ir tas didysis, 11 metų Saulės ciklas, apie kurį galbūt pakalbėsiu vėliau).

Taigi pirmiausia tai yra Karminių mazgų ciklai. Kada jie grįžta į savo vietą, tai yra karminės programos įtvirtinimas. Kada atsistoja į opoziciją patys sau, tai yra galimybė nueiti praeities keliu ir t.t.

Taip pat tai yra ir svarbiausiųjų planetų ciklai, momentai, ne tik kada jos grįžta į savo vietą arba atsistoja į opoziciją (tai yra praeina pusę rato ekliptikos), bet ir kai praeina ketvirtadalį rato. Mes galime suskirstyti tą ratą ketvirčiais – tai kryžiaus padalijimas: pirmasis ketvirtis – nuėjimas žemyn, į kryžiaus apatinę dedamąją, pusė rato- opozicija, trys ketvirtadaliai – išėjimas į ciklo aukščiausiąjį tašką, tarsi pamatymas ciklo aukščiausios prasmės, jau numatant jo pabaigą.

Jupiterio 12 metų ciklas susijęs su pagarba, autoritetu, religija, filosofija, apskritai profesine sėkme, galimybių plėtra. Saturno 30 metų (maždaug 29,5) ciklas – tai yra tvirtybė, kuoras, šerdis, stabilumas, praktiškumas.

Dar yra tolimesnių planetų ciklai. Urano 84 metų ciklas susijęs su laisve, su mūsų išskirtinumu, originalumu, išradingumu ir įžvalga, kolektyvine veikla. Pusė šio ciklo – 42 metai. Dar tolimesnės planetos Neptūno ciklais – 180 metų. Plutono – 230 metų. Šių ciklų mes išgyvenam tiktai dalį.

Yra ciklų sandūros – momentai, kada į vienus metus, į vieną gimtadienį krenta kelių planetų, kelių ciklų sandūra. Toks yra 14 – 15 metų amžiaus slenkstis. Toliau 18-kos metų. Keli ciklai susijungia 21 – 24 metų etape. Tai yra tarsi atėjimo į protą laikas, kada žmogus stabilizuojasi, praktiškiau žiūri į viską. Paprastai tai yra ir vedybų arba vaikų pradėjimo, įsitvirtinimo materijoje, visuomenėje metas.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų