Sausio 2 – Mėnulio jaunatis 

  / Sekmadienis, 02 sausio 2022 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Šiemet sausio 2 dieną 20:33 val. įvyks Mėnulio jaunatis. Tai suteiks metų pradžiai pakartotino starto pojūtį – juk būtent nuo jaunaties ims augti Mėnulio energijos, skatindamos darbų plėtrą, judėjimą į priekį, emocijų augimą. 

 Jaunaties metu Ožiaragyje bus net keturios planetos bei Selena, arba Baltasis Mėnulis. Saulė bei Mėnulis bus 13 Ožiaragio ženklo laipsnyje, tame pačiame ženkle taip pat bus reversu judanti Venera, Selena bei Plutonas. Dėl Selenos buvimo šiame planetų telkinyje šis ciklas įgaus ypač stiprią dvasinio apvalymo jėgą. Į paviršių kils daug anksčiau slėptų negerovių, bus aktyviai ieškoma efektyvesnių veikimo būdų. Šis ciklas ypač rimtai palies profesijos, karjeros, ekononimikos,  finansų sritis bei skatins jose rimtus sprendimus. 

Nenustebkite, jei kils noras visai naujai formuoti darbo reikalus arba net pasukti kitu profesiniu keliu. Visgi neisšsigalvokite permainų tik protu – keiskite ką nors tik tuomet, jei ir širdyje turite užtikrintumą, jog taip reikia…

Didžiąją šio ciklo dalį Venera judės Ožiaragio ženklu reversu. Tai truks iki sausio 29 dienos 10:45 val. Ši Veneros pozicija skatins peržiūrėti santykius, gręžiotis į praetį, siekti to gero, kas buvo anksčiau. Visgi neverta per daug užsižaisti praeitimi. Venera padės atsirinkti atgyvenusius santykius, grąžinti skolas, efektyviau, ekonomiškiau naudoti įvairius resursus. Peržiūrėkite ankstesnius projektus, susijusius su finansais, vertybėmis, daiktais – čia rasite naudingų nepanaudotų idėjų. 

Šio ciklo pradžioje, augant Mėnuliui, palanku skirti daugiau dėmesio planavimui, analizei, paieškai kelių, kaip galite įkūnyti savo svarbiausias svajones. Šios meto sumanymai, sprendimai turės didelę jėgą. Todėl svarbu nekreipti dėmesio destrukcijos, ligų, skolų, nuoskaudų link. Formuokite sėkmingus, šviesius variantus, kuriuos verta įkūnyti.

Taip pat nepamirškime, jog sausio 2 dieną jaunatis prasidės tik nuo 20:33 val. Iki to meto Mėnulis bus senas, dar spės susiformuoti 29 Mėnulio diena, tinkanti tik darbams bei santykiams užbaigti. Todėl sekmadienį vertėtų praleisti ramiai, nekeliant aplinkinimas pretenzijų, skiriant laiko susikaupimui, maldai, tiesiog ramiam poilsiui. Bus ypač gerai, jei iki jaunaties atleistumėte tiems, kurie jums kenkė ar kenkia, atsiprašytumėte mintimis ar garsiai už barnius, konfliktus, nemeilę. Ir tik nuo jaunaties momento 20:33 val. jau verta kreipti dėmesį naujų dalykų link, planuoti, svajoti. Šį kartą jaunatyje didelės asketiškumo, santūrumo, švaros energijos. Todėl ypač svarbu, kad sekmadienį nevartotumėte alkoholio, nepataikautumėte blogiems įpročiams. 

Be abejo, sekmadienį vakare jau norėsime polsio. Natūralu, jog tik pirmadienį, jau sausio 3 dieną, ims visa jėga skleistis naujo Mėnulio ciklo energijos, o taip pat – ir prasidėjusių metų energijos, tendencijos… Todėl vertėtų gerai pasiruošti atienančiam pirmadieniui, išsimiegoti, susiplanuot darbus taip, kad nereikėtų šią dieną skubėti. Taip ir Mėnulio ciklo, ir metų energijoms padėsime išsiskleisti harmoningiau, sėkmingiau.

Šviesios, palaimintos mums visiems Mėnulio jaunaties bei prasidėjusių Naujųjų metų!

Į viršų