Rugsėjo 17 dieną – Mėnulio jaunatis

  / Pirmadienis, 14 rugsėjo 2020 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Rugsėjo 17 dieną – Mėnulio jaunatis

( Iš svetainės www.wolmer.lt)

Netrukus, rugsėjo 17 dieną, 14 val., įvyks Mėnulio jaunatis Mergelės ženkle. Jaunaties momentu Saulė bei Mėnulis bus Mergelės ženklo 26 laipsnyje, devintame ekliptikos sektoriuje, susijusiame su aukštuoju mokslu, politika, administravimu, plėtra, tolimais bei užsienio ryšiais, įstatymdavyste. Mergelės ženklas, kuriame vyks jaunatis, mergeliškas aktualijas į būsimą mėnulio ciklą, tai yra: darbas, sveikata, švietimas, amatai, mokslai,  logistika, prekyba, dokumentų tvarkymas, auditas, mokesčiai ir pan…

Tai nurodo būsimo ciklo esmines aktualijas bei sritis, kuriose bus dedamos energingiausios pastangos. Labai gerai, jog Saulė bei Mėnulis jaunaties metu darys puikius trigono aspektus su Jupiteriu, Plutonu bei Saturnu Ožiaragio ženkle, antrame ekliptikos sektoriuje, tampriai susijusiame su ekonomika, finansais, gamyba, bei visais materialiais reikalais. Tai suteiks šiam mėnulio ciklui palaikančias energijas šiuose reikaluose, taip pat – praktiškumo, darbštumo, kruopštumo, lengvumą susitelkti į darbus, mokslus.  Šis ciklas bus labai geras tiek savišvietai, tiek kitų mokymui.  Ko gero, kartu su ciklo pradžia daugelis labai produktyviai įsijungs į svarbiausius darbus, taigi šis ciklas žada būti vienas produktyviausių periodų metuose. 

Vis-gi, kaip visuomet, yra šiame cikle ir prastesni faktoriai – tai Marsas, kuris jaunaties metu bus stiprioje pozicijoje, savo buveinėje, ugniniame Avino ženkle, tačiau šalia Lilit, arba Juodojo Mėnulio. Tai suteiks Marsui didelę aktyvumo jėgą, tačiau ir galimą agresyvumą, dirglumą. Be to, Marsas šį ciklą judės reversu, kas gali skatinti nelogišką užsispyrimą, per didelį ambicingumą elgesyje, sunkumą išgirsti kitokią nuomonę. Šių tendencijų vertėtų vemgti savo elgesyje. 

 Iš esmės šis ciklas palankiausias gimusiems po žemės bei vandens ženklais, tai yra, Jaučiams, Vėžiams, Skorpionams, Ožiaragiams, Žuvims,. Neblogas, ypač darbingas bei pelningas šis ciklas Liūtui. Kitiems ženklams teks įdėti pastangų, susiderinant su  laikmečio energijomis. Sudėtingiausias šis ciklas Avino ženklo atstovams, kuriems vertėtų pasigilinti į savo elgesį, neskubėti kaltinti ar teisti  kitų, ieškoti darnaus bendradarbiavimo galimybių. 

Jaunaties popietę vertėtų pagalvoti apie svarbiausius būsimo ciklo uždavinius, leisti sau pasvajoti, nukreipti mintis bei emocijas pozityvumo, gerovės augimo, svajonių įsikūnijimo link. Nešvaistykite jaunaties dienos niekams, tuščiam plepėjimui, baimėms ar abejonėms, kvaišinimuisi. Apšvieskite šią dieną tikėjimu, pozityvia motyvacija, brangių ryšių stiprinimu.

Geros, šviesios mums visiems rugsėjo jaunaties!

N. Gabija Wolmer 

Į viršų