BIRŽELIO 14 – BRAŠKIŲ MĖNULIS

  / Sekmadienis, 12 birželio 2022 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Sveikinu mus visus su Braškių Mėnuliu, kuris žada būti didelis, kaip reta! 

Birželio 14 dieną, 14:51 val. vietos laiku, įvyks Mėnulio pilnaties maksimumas, tačiau ne bet koks. Ši pilnatis bus ypatinga dėl to, jog Mėnulis bus labai arti žemės.  Tokia pilnatis vadinama supermėnuliu, o įvyksianti šį mėnesį – „Braškių Mėnuliu“. Mėnulio diskas atrodys 7 procentais didesnis nei įprasta, bei 30 procentų ryškesnis, nei visuomet.  Ar jo įtaka dėl to bus didesnė? Ko gero taip. Matyt, būsime lengviau emocionaliai sujaudinami, lengviau pasiduodantys nuotaikų svyravimui. Pilnaties maksimumo metas visuomet būna tam tikras persilaužimo momentas gyvenimo tėkmėje, situacijose.  Po jo reikalai klojasi jau kitaip, nusistovi kitoks požiūris. Ko gero, šį kartą toks virsmas bus ryškesnis. Pasistenkime, kad emocionalus lūžis išvestų ne į barnius ar gerų dalykų nutraukimą, o į atsisakymą to, kas nereikalinga. 

Šiaip jau Saulė bei Mėnulis bus aktyviuose ugnies bei oro stichijos ženkluose. Saulė bus 24 Dvynių ženklo, o Mėnulis – 24 Šaulio ženklo laipsniuose. 

 

Tai skatins judėjimą, keliones, bendravimą, norą kalbėti bei reikštis. Mažiau brandiems žmonėms – norą ginčytis, įrodinėti savo, konkuruoti. Ir šiaip jau aktyviems vaikams – hiperaktyvumą, per didelį norą pažinti, keliauti bendrauti.

 Brandžiai asmenybei ši pilnatis suteiks pilnatvės jausmą, daugybę idėjų, neš atsinaujinimą, intensyvesnį įsijungimą į socialinį gyvenimą, autoriteto pripažinimą. Diena prieš pilnaties maksimumą, birželio 13, tiks skleisti vertingas idėjas, pristatyti jas visuomenei.

Optimistiškiems žmonėms ši pilnatis – tai įkvėpimo, entuziazmo metas. Svarbu tiktai nepersistengti, neperdegti didžiausio Mėnulio metu – parą iki pilnaties maksimumo bei parą po jos. 

Pačiu pilnaties maksimumo metu Mėnulio nematysime, jis bus po horizontu. Tačiau galėsime matyti gražų didelį Mėnulį vakare bei naktį iš 13 į 14. 13 dienos vakare Mėnulis patekės 21:11 val. virš horizonto bei nusileis už jo 04:03 val. 14 dienos vakare Mėnulis patekės 22:41 val. bei nusileis 15 dienos 04:50 val.  Pakankamai įspūdingą Mėnulį matysime ir parą anksčiau, tai yra, 12 dienos vakare, kuomet 19:33 val. Mėnulis patekės virš horizonto bei nusileis už jo jau 13 dienos 03:34 val. 

Dar apie šią pilnatį galima pasakyti tai, jog pozityvesnė turėtų būti diena iki jos maksimumo ir kritiškesnė 14 dieną, kuomet nuotaikos, pokyčiai elgesyje priklausys net nuo menkniekio. Labiausiai vertėtų pasaugoti vaikus nuo emocinio perdegimo, suirzimo – nedirginti jų per daug net ir džiaugsmingais žaidimais, nes džiaugsmas, juokas iš nuovargio lengvai peraugs į nepasitenkinimą, nuovargį. Saikas, išmintis, takumas, susiderinimas su gamta tokią dieną ypač svarbus. Neskatinkime per daug ego pasireiškimų, troškimo būti ypatingais – per šią pilnatį ypatinga yra gamta, ji mūsų ypatingasis, nuostabusis Mokytojas. Leiskime jai užpildyti proto ir širdies, sielos taures, nepretenduodami to kuo greičiau ar įspūdingiau to daryti patys. 

Kosmosas bus kupinas idėjų, didžiulės energijos, atsinaujinimo – labai svarbu bus girdėti, įsiklausyti, taikingai, su meile priimti pasaulį.  Priminsiu, jog ne visuomet tai pavyksta – juk per pilnatis visuomet išryškėja susitelkę problemos, prieštaravimai. Įsiklausydami į savo vidų, gamtą, amžinos dvasios šneką, geriau girdėsime, kaip tai padaryti taikingiausiai, efektyviausiai. Visgi, žmonėms, dirbantiems darbą, susijusį su rizika, ekstremaliomis situacijomis, gali tekti dažniau reaguoti į įvairias iškylančias rizikingas situacijas. 

Šviesaus, sėkmingo mums visiems Braškių Mėnulio, te neš jis įkvėpimą, mylintį bendravimą, šviesius pokyčius į gera! 

Su meile – Gabija Wollmer

Į viršų