Balandžio jaunatis 

  / Sekmadienis, 11 balandžio 2021 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Rytoj balandžio 12 dieną, 05:30 val., įvyks Mėnulio jaunatis Avino ženkle. Jaunaties metu Saulė bei mėnulis bus Avino ženklo 23 laipsnyje, šalia Veneros. Kiek aukščiau Avino ženkle, 15 laipsnyje, šalia Saulės bei Mėnulio, bus Merkurijus. Puiku, jog jaunaties metu Saulė, Mėnulis Venera sudarys puikius aspektus su Marsu Dvyniuose bei Jupiteriu Vandenio ženkle. Visos šios planetos bus aktyviuose zodiako ženkluose, susijusiuose su jan energija, ugnies bei oro stichijomis. Iš to galima spręsti, jog šiame cikle bus didžiulis aktyvių energijų užtaisas, palankus jį realizuoti aktyvioje veikloje, versle, sporte. Palanku šį ciklą ir imtis namų, buto ar įvairios technikos remonto, atnaujinimo.

Tai, jog Venera bus puikiame aspekte su Marsu rodo, jog kosminės energijos padės siekiantiems suformuoti harmoningus santykius tarp skirtingų lyčių, rasti supratimą, palaikymą. Vis-gi, tai pavyks tik tiems, kuriems nestokoja tikrumo, nuoširdumo, atvirumo, pozityvios iniciatyvos, džiugumo, paprastumo. Puikūs jaunaties aspektai taip pat padės siekiantiems plėtoti visuomeninę, kolektyvinę veiklą, įvairias iniciatyvas internetinėje erdvėje. 

Kad sustiprintume jaunaties šviesią, pozityvią jėgą, jaunaties dieną nesipykime, nekelkime konfliktų, akcentuokime tai, ką norime matyti augant visą ciklą, nusikreipkime į džiugumą, pasidžiaukime tuo, ką geriausio jau turime, būkime už tai dėkingi bei tai išreikškime. 

Būtų gerai, jei jaunaties dieną skirtumėte jums brangiausiems santykiams sustiprinti, judėtumėte, sportuotumėte. Valgykite tą ir taip, kaip norėtumėte valgyti visą ciklą. Tegu namuose bus pakankamai šviesos, gryno oro, harmoningos neįkyrios muzikos. Šviesios, palaimintos mums visiems Mėnulio jaunaties ir viso būsimo ciklo!

Į viršų