Ženklai ant kūno. Ženklų žemėlapis.

  / Šeštadienis, 15 birželio 2013 / Paskelbta: Ženklai ant kūno

Turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris, gavęs guzą kakton, susimušęs koją ar įsipjovęs, kamuojamas neaiškios kilmės maudulio, nebūtų garsiai ar tyliai dejavęs: „Dievuli, už ką?“ Dejuojama, tačiau beveik niekada neieškoma atsakymo į šį klausimą, nesitikima jį gauti. Ir be reikalo, nes, astrologo nuomone, atsakymą gauti galima, tik reikia žinoti, kaip ieškoti, turėti bent šiek tiek intuicijos ir, žinoma, noro.

Ne kartą esu patyrusi faktą, jog neaiškios kilmės skausmas ima slūgti beveik iš karto, nesukeldamas rimtesnių problemų, jei surandamas teisingas atsakymas į klausimą kodėl, už ką. Tokiu atveju, kai suvokiama skausmo dvasinė priežastis, jis nevirsta rimtesne liga, žaizdos greičiau užgyja, nurimsta sudirginimai ar alergija.

Kita vertus, ne visada ženklų atsiradimo priežastis – mūsų kaltė ar klaidos: ženklai, kuriais su mumis bando susišnekėti dvasia, mūsų aukštesnysis AŠ, būna ne tik blogi, perspėjantys apie būsimą klaidą, kurios galima išvengti, bet ir skatinantys nepraleisti geros galimybės, pranešantys apie sėkmę arba nuopelnus, atsineštus net iš praeitų gyvenimų.

Kaipgi visa tai išsiaiškinti? Esminius atskaitos taškus rasime, apžvelgę zodiako ženklų išklotinę savo kūne, sužinoję, kaip ją teisingai išaiškinti, siejant su kasdienėmis situacijomis. Praktinė ne tik mano, bet ir daugelio aplinkinių žmonių patirtis rodo, jog ši zodiako ženklų išklotinė egzistuoja, jog gebėjimas teisingai traktuoti ženklus gali padėti išvengti daugelio klaidų bei padėti realizuoti geriausias galimybes. Taigi siūlau kartu su manimi leistis į šią viliojančią ženklų tyrinėtojo kelionę, pasitelkus naujas žinias. Tegul jos būna tas šaltinis, iš kurio semsitės gilių įžvalgų, patyrimų, kuris padės išspręsti kamuojančias problemas. Sėkmės!

Klaidinga būtų manyti, kad jeigu nežinote ženklo reikšmės, tai jokios naudos ar prasmės jame būti negali – pasąmonė žino, ką reiškia ženklas, ir nejučia perduoda šį signalą sąmonei.

Praktika rodo, jog tai, kad žmogus yra kairiarankis, nekeičia ženklų reikšmės – jie yra universalūs visiems.

Bendra taip pat yra tai, jog vyrams visi ženklai dešinėje kūno pusėje yra teigiami, o kairėje – neigiami. Moterims, priešingai, visi ženklai kairėje kūno pusėje yra teigiami, o dešinėje – neigiami.

 

2013av  AVINO ZONA

 
2013ja  JAUČIO ZONA

 
2013dv  DVYNIŲ ZONA

 
2013ve  VĖŽIO ZONA

 
2013li  LIŪTO ZONA

 
2013me  MERGELĖS ZONA

 
2013sv  SVARSTYKLIŲ ZONA

 
2013sk  SKORPIONO ZONA

 
2013sa  ŠAULIO ZONA

 
2013oz  OŽIARAGIO ZONA

 
2013va  VANDENIO ZONA

 
2013zu  ŽUVŲ ZONA

 

 

 

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų