Vidaus organai ir zodiako ženklai. Žarnynas

  / Trečiadienis, 19 birželio 2013 / Paskelbta: Vidaus organai ir zodiako ženklai

Žarnynas astrologiškai yra susijęs su Mergelės zodiako ženklu. Tačiau negalima traktuoti šio organo, šios zonos sveikatos arba ligų tiktai remiantis, kad tai yra Mergelės zodiako ženklo zona.

Manau, kad viena iš priežasčių, kodėl gali sutrikti žarnynas, yra per didelis rūpinimasis įvairiais smulkiais reikalais, darbais, jeigu jų užsikraunama per daug. Viena, kad žmogus tokiu atveju tiesiog užmiršta pavalgyti, jis nebenori valgyti – tiek persinervinęs, persirūpinęs. Tai viena priežastis, kad yra sureikšminamos smulkmenos, materialūs darbai ir pamirštama didžioji visuma, harmonija.

Kita priežastis, kad žmogus ima per daug kabinėtis prie aplinkinių žmonių, pasaulio, griežtai jį smerkdamas, kritikuodamas, jo bijodamas. Būtų galima pasakyti, jog žarnynas, jo sveikata, gerovė yra susijusi ir su tuo, ar mes duodame kitiems žmonėms gyventi taip, kaip jiems tai reikalinga jų realybėje, su jų poreikiais. Juk žmonės yra skirtingo temperamento, skirtingai supranta gyvenimą. Ir jeigu mes nuolat kišamės į kitų žmonių gyvenimą, juos skubindami, priekaištaudami, bambėdami, kritikuodami, tai gali ne tik to žmogaus žarnynas sutrikti, bet ir paties bambeklio – žmogaus, kuris neduoda ramiai gyventi. Juk virškinimo procesas yra pakankamai ilgas ir skirtingai vyksta kiekvienam žmogui. Kada mes griauname kito žmogaus natūralaus buvimo erdvę, tai gali atsiliepti mums patiems sutrikimais žarnyne.

Yra dar vienas sluoksnis, kurį būtų galima pavadinti magiškuoju sluoksniu. Tie, kurie domisi dvasiniu gyvenimu ar magija, turbūt žino tokį posakį, kad tikro mago yra labai ilgas žarnynas, kad jis yra ilgesnis negu eilinių žmonių ir kad žarnynas turi savo sąmonę. Jis yra susijęs su tomis žiniomis, kaip pasaulyje viskas tarpusavyje susiję. Ir negatyviąja prasme, kaip pasaulyje galima pasiekti savo, kaip galima manipuliuoti pasauliu. Juk burtai iš tiesų yra manipuliacija pasauliu. Taigi, aš manau, kad jeigu mes nuolat įsiveržiame į aplinkinį pasaulį per daug grubiomis manipuliacijomis, tai jau yra nebepakenčiama, nes griaunama pusiausvyra. Tai taip pat gali atsiliepti žmogaus žarnynui. Pinklės, painiojimas savęs arba kitų žmonių, artimųjų neretai vyksta, pavyzdžiui, per intrigas, per neteisingus skundus. Yra žmonės, kurie bando daryti gyvenimą aiškų, ieško aiškumo kelių ir būdų. O yra žmonių, kurie, atrodo, ir siekia viską supainioti – nebūtinai kitiems, bet netgi ir sau – dėl įmantrumo ar iš nuobodulio. Taigi žarnynas yra susijęs ir su šiais dalykais: tiesiog painiojimo – sąmoningo ar įgimto, spontaniško, magiško.

Kiek aš stebiu žmogaus organizmą, matau, kad visi organai turi slypinčią kitokią sąmonę, negu smegenyse, kuri gali mus apie daug ką informuoti. Taigi žarnyno sąmonė, pavyzdžiui, gali informuoti mus apie ryšį su aplinka, su gamta, su stichialiais, su gamtoje gyvenančiomis dievybėmis. Sutrikęs žarnyno ir kasos darbas gali būti ir dėl to, kad mes neharmoningai elgiamės su vietos dievybėmis, kažkaip pažeidžiame dėsnius šitame lygyje. Sveika kasa (ypač kasa) ir žarnynas byloja , kad žmogus tvirtai stovi ant žemės, susivokia materialiuose reikaluose, yra racionalus, stabilus, pastabus ir neplaukiojantis fantazijose.

Visų pirma, be abejo, reikia rūpintis sveiku maistu, tinkamu jūsų virškinimui. Bet yra ir vidinis, ezoterinis sluoksnis, energijų lygmuo, veiksmų ir atoveiksmių lygmuo, kuriame tokiu būdu yra susijęs žarnynas ir mūsų elgesys savo arba pasaulio atžvilgiu.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų