Ko reikia, kad jie būtų sveiki? Kodėl atsiranda skauduliai, ligos šiuose organuose?
Analizuojant priklausomybę, sąsajas su karma, energetika, vertybėmis, iš karto galima pasakyti, jog tai yra Dvynių zona ir, jeigu mes norime turėti sveikus plaučius, visų pirma turime harmoningai, pozityviai reikštis Dvynių ženklo gyvenimo sferose, negriauti pasaulio ir pusiausvyros per šio ženklo sritis.
Tai visų pirma yra žodis, mintis, informacija, tarpininkavimas. Jeigu žmogus manipuliuoja ar vagia, jis nusikalsta šioje srityje. Melas, vagystės, nešvara žodžio lygmenyje yra Dvynių zodiako ženklo ydos, neharmoninga Dvynių raiška. Jei žmogus kalba, bet tai neatitinka realybės, vadinasi, jis meluoja – sąmoningai arba nesąmoningai. Dar blogiau, jeigu tai yra neatsitiktinis dalykas, bet vyksta ilgai, dažnai. Deja, tai galioja netgi tada, kada žmogus per prievartą, kaip jam rodos, priverstas aplinkybių, meluoja, pavyzdžiui darbe, kai viršininkas sako: „Tu privalai taip kalbėti, kitaip išlėksi iš darbo“. Žmogus su tuo susitaiko ir meluoja – jam atrodo, kad jis negali kitaip. Tai yra iliuzija: mes visada turime pasirinkimą veikti kažkaip kitaip, net jeigu nuo to priklauso mūsų gyvybė. Mes galime rinktis netgi negyventi arba ieškoti būdų gyventi kitaip. Taigi išeitis visada yra.
Kita priežastis, jei mes skatiname kitus žmones ištvirkauti, nupulti, susinaikinti, netikėti, prarasti vertybes savuoju žodžiu – skleidžiame cinizmą. Nuolat skleidžiamas cinizmas, kitų žmonių vertybių naikinimas žodžiu, rašytiniais dokumentais, informacijos skleidimu – visa tai anksčiau ar vėliau taip pat gali atsiliepti plaučiams ar bronchams, kurie tampa silpni, pažeidžiami. Jei esame susiję su neteisingais dokumentais, iškreipiančia realybę žiniasklaida – nesvarbu, ar tai darome tiesiogiai, ar tik tarpininkaudami – deja, vis tiek kaupiasi, akumuliuojasi, dedasi į krūvą ir gali pažeisti plaučius.
Dar viena sritis, žeidžianti plaučius, bronchus, – tai žodžių, minčių nešvara per keiksmus. Juk kada žmonės keikiasi, tai tuose keiksmuose yra prasmė – kažkas juk norima pasakyti. Tarp žodžių įterpiami niekinantys lyties organų pavadinimai. Tai yra nesąmonė, tai iškreipia realybę, tai iškreipia tai, ką jūs sakote, tai vulgarizuoja. Taigi keiksmai paprasčiausiai taip pat užteršia žodžių tėkmę, Dvynių zoną ir apsunkina karmą. Dėl to gali kentėti bronchai ir plaučiai.
Kita vertus, jie gali stiprėti, valytis, švarintis, jeigu yra priešingi veiksmai. Dvyniai turi padėti bendrauti, susisiekti, suprasti, nešti džiugumą ir lengvumą. Kada žmogus harmoningai reiškiasi Dvynių srityje, kada jo tariamas žodis prikelia, kada jo informacija, tarpininkavimas yra naudingas, būtinas, reikalingas, prasmingas, įneša į pasaulį daugiau prasmės, lengvumo, daugiau bendravimo, tada plaučiai bus stiprūs, puikiai funkcionuojantys. Bronchai yra susiję taip pat ir su tuo, „ar žmogus tebeturi smalsumo, ar jam tebėra įdomus pasaulis?“ Jeigu pasaulis tampa nebeįdomus? Dėl cinizmo. Paprastai dėl cinizmo žmogus padaro pasaulį nebeprasmingą ir niekas jam tuomet nebeįdomu, jis niekuo nebesidomi. Keista, bet tai greitai atsiliepia bronchams, žmogus tampa pažeidžiamas ir sako: „O, aš lengvai peršalau“ ir t.t. Iš tiesų priežastys gali būti gilesnės.
Kada plaučiai ir bronchai veikia, funkcionuoja puikiai, žmogus ne tik turi supratingumą, bendradarbiavimo, komunikavimo talentą, žodžio jėgą, sėkmę prekyboje, bet taip pat ir drąsos dorybę (tačiau drąsa žmogaus organizme yra susijusi su įvairiomis vietomis). Nusikaltimai – tiesos slėpimas, iškraipymas, žodžio užteršimas – galų gale per plaučių, bronchų susilpnėjimą, užterštumą gali suformuoti tai, kad žmoguje ima kauptis baimės. Plaučiai, bronchai tampa pažeidžiami alergijai, prasideda dusuliai ir panašios bėdos.
Na, ir ką gi tuomet daryti?
Švarinti žodį; nespjaudyti (jeigu mes spjaudome, vadinasi, nepagarba užteršiame oro stichiją), pasistengti nesikeikti, išvalyti žodį, mintį, stengtis, kad žodis atspindėtų tai, kas mums yra tiesa; perduoti tiesą, būti tiesos tarpininku, nešėju to, kaip yra iš tiesų, – tai yra keliai, vedantys į sveikatą plaučių, bronchų srityje.
Stengtis, kad tai, ką mes darome tarpininkaudami per dokumentus, per pašnekesius, ilgainiui neįneštų į pasaulį destrukcijos.