Vidaus organai ir zodiako ženklai. Kasa

  / Trečiadienis, 19 birželio 2013 / Paskelbta: Vidaus organai ir zodiako ženklai

Ji yra glaudžiausiai susijusi su virškinimo sistema, žarnynu. Ir šie abu organai, ypač kasa, yra susiję su Žemės stichija, su Mergelės zodiako ženklu. Šiuo atveju vienareikšmiai sieti tik su Merkurijumi turbūt neišeina. Ieškant astrologinės logikos, vertėtų prisiminti tai, jog Mergelės antrasis valdovas yra Prozerpina.

Visi „prozerpiniški“ reikalai, manau, yra tiesiogiai susiję su kasa. Jeigu ji negaluoja, tai priežasčių galima ieškoti „prozerpiniškose“ charakterio savybėse. Paprastai tokie žmonės yra labai užsivertę daugybe įvairių rūpesčių, daug įvairių smulkių darbų, darbelių, su kuriais yra sunku susitvarkyti. Neretai tokiems žmonėms yra būdingas smulkmeniškumas. Jeigu streikuoja kasa, paklauskite savęs, ar jūs tiesiog neužsiknisote reikaluose, ar per daug nesumaterialėjote? Galbūt kai kuriuos rūpesčius galima išspręsti kažkaip kitaip? O kai ko gal ir nebūtina daryti? Arba galbūt atsakomybę už tuos darbus darbelius galima atiduoti kažkam kitam? Galbūt tiesiog iš viso nereikia tiek daug dirbti ir tiek daug viskuo rūpintis? Juk neretai tokių žmonių antroji pusė yra ta, kad jie labai nori viską kontroliuoti. Ir bijodami, kad nesukontroliuos, jie bando tuomet tvarkyti viską, ką reikia ir ko nereikia.

Būtų galima prisiminti dar vieną charakterio savybę – įkyrumą, landumą, priekabumą iki smulkmenų, intrigas, norą visur įsismelkti, visur dalyvauti, viską stebėti, matyti, žinoti ir t.t. Visos šios negatyvios savybė gali sukelti kasos ligas.

Na, žinoma, gali būti visai harmoningas ir pozityvus žmogus, tačiau kasa gali sutrikti tada, kai jo darbas toks, kur reikia pasirūpinti daugelių dalykų. Ypač, jeigu jis susijęs su dokumentais, materija, ekonomika, finansais. Na, pavyzdžiui, buhalterija, finansinė apskaita ir panašūs dalykai iš tiesų gali nuvaryti kasą į kapus.

Ką tuomet daryti? Pasistengti ieškoti būdų kaip žiūrėti į viską ramiau. Tai padėtų harmonizuoti ir kasos, ir žarnyno veiklą.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų