Rugpjūtis, Saulė, širdis ir sveikata

  / Antradienis, 13 rugpjūčio 2013 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Manęs užklausė apie  rugpjūčio mėnesį  – koks jis bus žmonėms, kurių silpnesnė širdis arba kurie jau yra išgyvenę infarktą. Panagrinėsiu rugpjūčio dalį nuo šiandienos iki rugsėjo.

Rugpjūčio mėnesį, kada Saulė juda Liūto ženklu, širdis žmogaus organizme gauna daugiau energijos, padidėja jos reikšmė. Tai yra panašiai, kaip kad žmogaus vidaus  organai yra susiję su tam tikromis paros valandomis, kai jie tampa aktyvesni, labiau svarbūs visai organizmo veiklai užtikrinti. Taigi,  Saulei judant Liūtu, širdis tampa svarbesnė, gaunanti daugiau energijos, tačiau ir jautresnė.

Mums tampa labiau svarbu orumas, kitų įvertinimas, o  į abejingumą ar įžeidimus reaguojame sunkiau. Natūralu, kad tai atsiliepia ir tiems kurių širdis jautresnė, silpnesnė.

Rugpjūčio likusią dalį Saulė tik iki 23 dienos keliaus Liūto  ženklu. Vėliau ji pereis į Mergelę, taigi jos padėtis taps  neutralesnė širdžiai, mažai ją teliečianti.

Rugpjūčio mėnesį prastesnės dienos, nepalankios žmogaus sveikatai, taip pat ir širdžiai, bus 18, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 30. Šiomis dienomis, jei jūsų širdis silpna, reikės daugiau poilsio, atsisakykite bet kokios įtampos, nervinimosi, ilgesnio buvimo karštyje.

Kita vertus, atrodo, jog rugpjūčio mėnesį Saulė  jau buvo gana nerami. Šiandien ji išmetė vidutinio stiprumo, M klasės, blyksnius, taigi geomagnetinis fonas nėra ramus. Tai taip pat formuoja negatyvią įtaką žmogaus sveikatai, ypač pagyvenusio amžiau žmonėms. Juk šiuo metu lyg ir išgyvename Saulės ciklo maksimumą, jei jis ir vėl “nenusimuš nuo ritmo”, kaip įvyko per pirmąją šio paskutinio 11 metų ciklo dalį, kai aktyvumas po minimumo užuot augęs, visai nuščiuvo maždaug dviem metams.

Taigi  rugpjūtis kosminių prognozių prasme kiek audringas, tai visada susiję su galimais galvos skausmais, nemiga, niūresnėmis nuotaikomis. Nors  vis dėlto  šis rugpjūtis tikrai nėra labai sudėtingas ar negatyvus tiek astrologine prasme, tiek Saulės blyksnių ar geomagnetinių audrų prasme.

Saulei keliaujant Liūto ženklu, gerosiomis dienomis mums kaip tik lengviau patirti džiaugsmą, meilę, aistrą, kūrybingumą, jaukumą, žaismingumą, pajusti gyvenimo džiugiąją, optimistišką energiją, džiaugtis grožiu, artumu – ten link ir kreipkime dėmesį. Taigi, viskas ne taip jau blogai.

Kita vertus, bet kokios nuotaikos koreguojamos, jei atsigręžiame į pozityvius dalykus, leidžiame sau pailsėti bei  žvelgti į gyvenimą ramiau –  kaip nuolat kylančias ir besileidžiančias vandenyno bangas. Viskas įgyja ramesnes spalvas bei harmoningesnį poveikį…

Linkiu visiems gero poilsio bei rūpestingo santykio su šalia esančiais mylimaisiais, artimaisiaiss, draugais…

N.Gabija Wolmer

 

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų