Rugpjūčio 27 – Mėnulio jaunatis!

  / Šeštadienis, 27 rugpjūčio 2022 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Rugpjūčio 27 dieną, 11:17 val., įvyks Mėnulio jaunatis Mergelės ženkle. Saulė bei Mėnulis tuo metu bus  Mergelės ženklo 5 laipsnyje, 10 ekliptikos sektoriuje, susijusiame su vadovavimu, tikslų formavimu bei jų siekimu. Saulė bei Mėnulis bus žemės stichijoje, kas suteiks laikmečiui stabilumo, praktiškumo.

Deja, jaunaties metu ypač nepalanki bus Veneros padėtis Liūto ženkle, opozicijoje Saturnui Vandenyje, kur pastarasis ypač stiprus, judėdamas kartu su Selena. Šią opoziciją sustiprins Veneros kvadratūros aspektai su Karminiais Mėnulio mazgais, taip pat Uranu Jaučio ženkle. Visos šios planetos formuos kryžiaus konfigūraciją, dėl ko Veneros reikalai pirmąją savaitę nuo Mėnulio jaunaties bus ypač  apsunkinti. 

Kaip tai gali atrodyti? Nepalanki, ypač ambicinga Veneros pozicija Liūto ženkle skatins išlaidavimą arba neapdairias investicijas. Dėl nepalankios Veneros pirmą savaitę po jaunaties verčiau susilaikyti nuo stambesnių išlaidų ar savo turto, grožio, jausmų demonstravimo. Juk pažeista Venera skatina pavydą, įžeidumą. Dėl šių aspektų pirmą savaitę po jaunaties ypač išryškės problemos, susitelkę finansų, ekonomikos, gamybos srityse.

Dar viena sritis, susijusi su Venera – tai jausmai, santykiai. Santykiuose svarbu nepradėti konfliktų, atidėti pretenzijas ar griežtus reikalavimus, skubėjimą, santykių forsavimą vėlesniam laikui.

Jausmų srityje, kaip ir reikaluose, susijusiuose su gerove, šiuo metu verta siekti išsaugoti tai, ką turime geriausio, o investicijas, naujus darbus labai gerai apgalvoti, neskubėti su naujais darbais.

Visgi, po jaunaties laikmečiui suteiks pozityvumo Saulės pozicija darbščiame, praktiškame Mergelės ženkle. Tai neš sėkmę kantriems, darbštiems profesionalams, savo veiklos žinovams, jei tik nesivelsite į pretenzingus ginčus, ieškosite sutarimo, taikingų, išmintingų sprendimų. Link antros dekados Saulė ims formuoti puikius aspektus su  Karminiais mazgais bei Uranu.  Turint omenyje, jog Venera šio metu taip pat apleis kryžiaus konfigūraciją, sulauksime žymiai palankesnio, darbingo periodo.

Jaunaties dieną iki 11:17 val., kuomet bus Mėnulis bus dar senas, skirkite darbų užbaigimui. Vėliau, po jaunaties, palanku pasvajoti apie ateitį, planuoti naujus darbus, neskubant apie juos pasakoti aplinkiniams. Jaunaties dieną, jau po jaunaties, skirkite tam, kas svarbu, nesieikvokite smulkmenoms ar tuštiems dalykams, tačiau ir neskubėkite. Tai sėklų sėjimo metas – mintimis, jausmais, planais, svajonėmis.

Labai svarbu, kokią minčių, jausmų tėkmę pasirinksime šią dieną po jaunaties  – ji turės tendenciją įsitvirtinti.  Rinkimės išmintingai…

Šviesios, ramios, palaimintos mums visiems jaunaties!

N. Gabija Wolmer

Į viršų