Nauji metai pagal kinų tradiciją!

  / Pirmadienis, 04 vasario 2019 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos
Nauji metai pagal kinų tradiciją!

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2019“, papildyta )

Vasario 4 dienos vėlyvą vakarą, 23:03 val. vietos laiku, įvyks Mėnulio jaunatis  Vandenio ženkle. Pagal kinų tradiciją jaunatis Vandenyje siejama su kinų Naujų Mėnulio metų pradžia. Šiemet šie metai siejami su Šerno arba Kiaulės metų simboliu. Jis siejamas su Jupiterio judėjimu ekliptika, su jo pozicija Šaulio ženkle, kur jis šiuo metu ir yra. Jupiterio pozicija Šaulyje suteikia dideles galimybes suformuoti gerovę, gerai įsikurti visuomenėje – gal būt todėl kinai parinko šį simbolį šiems metams… Jupiteris Šaulyje – draugiškas, geranoriškas, optimistas, žvelgiantis į tolimas perspektyvas, tikintis savimi bei sėkminga šviesia ateitimi, gerbiantis autoritetus bei mokantis bendrauti. To vertėtų ir mums visiems pasimokyti Šerno metais. Beje – nusimatę tikslą, šerniukai dažniausia jo pasiekia dėl didžiulio tikėjimo savo svajonėmis, ateitimi bei pačiais savimi, o taip pat – pagarbaus, malonaus, draugiško elgesio. 

Rytų šalyse, prasidedant Mėnulio jaunačiai, jau bus prasidėjusi vasario 5 diena. Dėl to Nauji Šerno metai visuotinai bus švenčiami vasario 5 dieną.

Jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus  Vandenio ženklo 16 laipsnyje. Šalia, Vandenyje, bus Merkurijus bei Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Taigi šio Mėnulio ciklo metu Saulė pirmas dvi dekadas judės Vandenio ženklu kartu su Lilit. Tai suteiks šiam ciklui nervingumo, dirglumo, baimių, skatins ydas. Visą Mėnulio ciklą vertėtų ypač atidžiai vairuoti, atsargiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Venkite bet kokių kraštutinumų pasisakymuose, ar perdėto atviravimo apie save ar  artimuosius – tai gali būti panaudota pikčiau, nei visuomet.

Galimi aštrūs konfliktai kolektyvuose, su draugais. Šį Mėnulio ciklą nevertėtų daryti skubotų ar galutinių sprendimų kolektyvuose, draugų atžvilgiu. Net kolektyvas, kuris jums yra iš tiesų svarbus, šiuo metu gali atrodyti atgyvenęs, nereikalingas. Negatyvūs aspektai atrodys ypač stiprūs, sunku bus aptikti pozityvą bei jį išlaikyti. Vis-gi, pasistenkite tai padaryti. Kita vertus, jei draugai ar kolegos iš tiesų jus tempia atgal, skatina degraduoti, pats laikas pagalvoti apie pokyčius.

 

Dar vienas planetų telkinys jaunaties metu bus  Ožiaragyje : Saturnas, Plutonas, Venera  bei Karminis Mėnulio mazgas Ketu. Tai suteiks šiam ciklui rimtumo, tačiau ir emocinio šalčio. Artimuose santykiuose bus svarbu saugumas, gebėjimas pasirūpinti vienam kitu, patikimumas. Šiuo metu aistros bus atvėsusios, tačiau sustiprės išlikimo, pagalbos vienas kitam, palaikymo aktualijos. 

Visgi šioje jaunatyje perspektyvi bus Jupiterio, Marso bei Urano pozicija ugnies ženkluose, nešanti naujas galimybes per atsinaujinimą, naujus ryšius, pažintis, idėjas, inovacijas.

Ypač stipri bei perspektyvi sritis šiame Mėnulio cikle – gebėjimas užmegzti reikalingas naujas pažintis, keistis su bendraminčiais vertinga informacija, gimdyti naujas idėjas, bendros veiklos sumanymus, įsisavinti naują informaciją, imtis rašymo, tvarkyti dokumentus, tobulinti socialinio  bendravimo įgūdžius.

Ką gi, vasario 4 dienos vakaras – tai naujo Mėnulio ciklo pradžia. Kad ciklas būtų sėkmingesnis, vasario 4 dienos vakarą  bei vasario 5 dieną venkite sunkių minčių, kreipkite jas link to, ką norite įkūnyti, ką norite matyti augant visame cikle, o taip pat ir Mėnulio metuose. Svajokite, tikėkite savimi, akcentuokite meilę sau bei artimiesiems, neakcentuokite negatyvių dalykų, nesibarkite. Savo darbe akcentuokite tai, ką jame mylite, kas jame yra gero, ką jau gero jame nuveikėte, o ne tai, kas yra blogo. Galvokite ne apie ligas, o apie puikią, stiprėjančią sveikatą, gerėjančią savijautą bei išvaizdą. Mąstykite ne apie skolas ar bėdas, o apie gerovę, apie tai, kiek daug gero bei reikalingo jau turite. Pasidžiaukite tuo, kas jau įgyta, nuveikta. Mąstykite apie tai, kaip galite pagerinti savo gyvenimą, apie tai, ką mėgstate, mylite, kuo tikite, apie, kas jus džiugina. Kurkite, mylėkite, džiaukitės, tačiau verčiau nepersivalgykite, atsisakykite kvaišinimosi, kaip ir blogų minčių bei emocijų. Vasario 5 dieną pasistenkite būti tokie, kokie norėtumėte būti visus metus! Kurkite naują prasidėjusį ciklą sąmoningai – juk žinios apie planetų ciklus mums tam ir duodamos, kad galėtume tapti bendrakūrėjais, kad sąmoningiau jį nugyventume.

Šviesios mums visiems Mėnulio jaunaties vandenyje bei Sėkmingų Žemės šerno metų! Te išsipildys mūsų šviesios svajonės!

Su meile – N. Gabija Wolmer 

P.S.: Plačiau apie visus 2019 metus galite rasti „Didžiajame Astrologiniame Mėnulio Kalendoriuje 2019“. Jį galite įsigyti knygynuose, prekybos centruose. Taip pat yra galimybė įsigyti skaitmeninį kalendoriaus variantą mano svetainėje www.wolmer.lt ir/arba menuliokalendorius.com

N.Gabija Wolmer. 2019 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Į viršų