Netrukus – Mėnulio jaunatis!

  / Ketvirtadienis, 26 rugsėjo 2019 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Rugsėjo 28 dieną, 21:26 val., įvyks Mėnulio jaunatis Svarstyklių ženkle. Žinia, jog jaunatis yra gan svarbi – juk maždaug per parą nuo jaunaties pradžios formuojasi būsimo Mėnulio ciklo tendencijos. Būtent todėl  toks svarbus sąmoningas elgesys šiuo periodu, kad pradėtume tokias tendencijas, dėl kurių nesigailėtume.

Kiekvienoje jaunatyje yra ir harmoningos, ir prastesnės energijos bei tendencijos. Mūsų pastangos, sąmoningumas gali padėti išryškinti palankias tendencijas ir sušvelninti  prastesnes. 

Taigi, panagrinėkime jaunaties planetų pozicijas.

Jaunaties metu Saulė ir Mėnulis bus 6 Svarstyklių ženklo laipsnyje, šalia, Mergelės pabaigoje, bus Marsas su Selena, arba Baltuoju Mėnuliu. Visos šios planetos bus penktame ekliptikos  sektoriuje, susijusiame su kūryba, meile, malonumais, saviraiška, vaikais. Šalia, kitoje pusėje už Saulės ir Mėnulio, bus Venera 18 ir Merkurijus 24 Svarstyklių ženklo laipsniuose. Šios dvi planetos bus ekliptikos sektoriuje, susijusiame su darbu, tarnyste bei sveikata, terapija ir pan… Taigi, jaunaties momentas suteiks puikių galimybių ir tiems, kuriems labiausiai rūpi meilė, kūryba, vaikai, saviraiška ir tiems, kuriems labiausiai rūpi darbas, tarnystė, sveikata. 

Puikioje pozicijoje ties vakariniu horizontu, švies Jupiteris. Jis bus  ekliptikos sektoriuje, susijusiame su partneryste, išorės įvaizdžiu,  sutartimis, populiarumu, autoritetu. Taigi, tiems, kuriems šios vertybės svarbios, jaunaties vakarą vertėtų pamąstyti, pasvajoti šiomis temomis, pasirūpinti ryškiu reprezentaciniu, moderniu įvaizdžiu. Šis ciklas bus palankus siekiantiems pristatyti savo veiklą visuomenei, užsiimantiems socialine, visuomenine veikla, švietimu, ypač aukštuoju mokslu, administravimu, darbu valstybinėse institucijose, grožio puoselėjimu, įvairiomis terapijos firmomis.

Vis-gi, nepalankius aspektus jaunaties metu formuos Venera bei Merkurijus į planetas Ožiaragio ženkle. Tai gali kurti įtampą, polinkį į šykštumą, bambėjimą, kabinėjimąsi  prie smulkmenų, valdingumo demonstravimą. Vertėtų to vengti.

Karminis mazgas Rachu, susijęs su efektyviausia vystymosi kryptimi šiame cikle, bus Vėžio ženkle, antrame ekliptikos sektoriuje, susijusiame su  finansais, buitimi, kūnu, rūbais, mūsų turimais daiktais. Rachu leidžia numatyti, jog  šį ciklą svarbu skirti pakankamai dėmesio kūno, garderobo priežiūrai, buities sutvarkymui, asmeninių finansų apskaitai ir pan. 

Kadangi Mėnulio jaunatis įvyks vėlai vakare, galima numatyti, jog ciklo tendencijos formuosis kitą dieną, kuomet imsime veikti atsibudę. Dieną po jaunaties vakaro pasistenkime veikti be skubėjimo, sąmoningai nukreipdami jėgas tiems darbams, kurie mums svarbiausia. Bendraukime su žmonėmis, kurie mums iš tiesų svarbūs, neužsiimkime niekais arba tuo, ką mus tiesiog verčia ar spaudžia daryti kiti.

Šis ciklas turtų būti vienas geriausių šiais metais, pasistenkime tinkamai išnaudoti jo skaidrias galimybes. Juk jis suteiks galimybių užmegzti naujų vertingų pažinčių, sustiprinti autoritetą, plėtoti jau pradėtus darbus ar pradėti naujus, puoselėti grožį, eleganciją, harmoningus meilės santykius.  

Kad ciklas būtų palankesnis skaidresnis, vertėtų šį vakarą neprisivalgyti ar valgyti lengvą maistą, pakankamai išsimiegoti.

Geros, šviesios mums visiems Mėnulio jaunaties Svarstyklių ženkle!

N.Gabija Wolmer

Į viršų