Metalinės Žiurkės  Metų pradžia

  / Trečiadienis, 22 sausio 2020 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio kalendoriaus  2020″, papildyta.)

Sausio 24 dieną, 23:42 val. įvyks Mėnulio jaunatis Vandenio zodiako ženkle ir tuo pačiu – Metalinės Žiurkės metai pagal kinų kalendorių! Natūralu, kad nuo šios dienos pajausime ir  naujas laikmečio tendencijas.

 Kinijoje bei tolimuosiuose rytuose tuo metu jau bus sausio 25 diena. Natūralu, kad ir mūsų šalyje naujų Žiurkės metų pradžią švęsime 25 dieną.  

Suteikime šiai dienai džiaugsmo, gerovės, darbštumo, praktiškumo, bet ir šventiškumo akcentų. Juk šią dieną formuosis tendencijos visam Mėnulio ciklui o taip pat – ir Žiurkės metams!  Būtent todėl svarbu, kad neskubėtume, galėtume veikti, išlaikydami savo esmines vertybes, įsileisdami būtino atsinaujinimo energijas.

Jaunatis įvyks Saulei, Mėnuliui, Merkurijui keliaujant Vandenio ženklu.Planetų sankaupa Vandenio bei Ožiaragio ženkluose – tai pagrindinis šios jaunaties akcentas. Ji suteiks impulsą giliam, fundamentaliam atsinaujinimui, ateinančiam iš planetų, keliaujančių Vandenio ženklu.  

Vis-gi, trijų planetų – Saturno, Plutono, Jupiterio sankaupa Ožiaragio ženkle kartu su Karminiu mazgu Ketu ypač išryškins 

tai, kas jau pasenę, nebeefektyvu, susiję su energijos ar laiko, kitų resursų švaistymu. 

Vertėtų  šias ožiaragiškas energijas panaudoti, siekiant atsisakyti nereikalingų daiktų, pasenusių ryšių ar įpročių, pasisemti drąsos, jei jaučiate, kad turite keisti veiklos pobūdį, gyvenamą vietą ar pan. Vis-dėl to, prieš darydami galutinius sprendimus, pasidomėkite, kada yra palankiausias metas šiems pokyčiams. (Šio pobūdžio  informaciją padės rasti  mano išleistas „Didysis Astrologinis Mėnulio kalendorius 2020“).

Šį mėnulio ciklą, o  ir pirmąją žiurkės metų dalį ypač ryškiai jausime, kas mums trukdo judėti į priekį, tai, kas susiję ne su tikrais poreikiais, o su tuštybe, prisitaikėliškumu, delsimu.

Svarbu 25 dieną, prasidėjus jaunačiai, nesibarti, įsiklausyti į savo atsinaujinimo poreikius, gimstančias naujas idėjas. Šią dieną darykite tai, kas svarbu, negaiškite laiko niekams, nepataikaukite blogiems įpročiams, atvirkščiai, stenkitės įtvirtinti ar bent jau akcentuoti naujus jums ar šeimai palankesnius įpročius. Neleiskite, kad svetima valia nuvestų jus šią dieną link darbų, kurių nenorite daryti, link jums nenaudingų užsiėmimų. Išreikškite dėkingumą, artumą savo mylimiems žmonėms, pasistenkite susiplanuoti šia dieną taip, kad galėtumėte neskubėti, patraukite tai, kas nesvarbu, nebūtina, tuščia. Juk šiandien formuosis viso ciklo tendencijos, todėl svarbu, kad emocijos, mintys, veiksmai neštų palaikymą visam  mėnesiui.

Šią dieną palanku svajoti, formuoti būsimų laimėjimų viziją, planuoti darbus, tačiau nepalanku apie tai skubėti pasakoti kitiems.

 Ypač svarbios jaunaties metu bus idėjos, susiję su kolektyvine, visuomenine, socialine veikla, draugyste, technikos atnaujinimu bei įsisavinimu, savęs tobulinimo, sveikatinimo pastangomis. 

Šviesios, sėkmingos mums visiems Mėnulio jaunaties ir Metalinės Žiurkės Metų! Te atneš jie mums visiems sėkmingą atsinaujinimą!

N.Gabija Wolmer 

Į viršų