Metalinės Žiurkės metai

  / Sekmadienis, 22 gruodžio 2019 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2020“, papildyta.)

Kokie gi bus Metalinės žiurkės metai?

Manau, tai bus ypač sutelktos jėgos, staigių pokyčių, ambicingų tikslų, intensyvios konkurencijos, praktiškumo bei tvirtybės įgijimo metai. Ko gero, greitas orientavimasis situacijoje ir gebėjimas blaiviai veikti bus svarbesni, nei žavesys ar gražūs žodžiai. Vien pažadų neužteks – šiais metais praktiškumas, konkretumas, darbštumas, pažadų vykdymas bus vienos svarbiausių vertybių.

Pagal kinų kalendorių, Metalinės baltosios žiurkės metai prasidės sausio 24 dieną, 23:42 val. Lietuvos laiku. Tolimuosiuose rytuose šiuo metu jau bus sausio 25 diena. Todėl natūralu, jog Žiurkės metų pradžią taip pat švęsime sausio 25 dieną. 

Baltosios metalinės žiurkės metai kinų tradicijoje siejami su Jupiterio judėjimu Ožiaragio ženklu. Kaipgi reikšis Jupiteris Ožiaragio ženkle? 

Pažvelkime į gyvenimo sritis, susijusias su   Ožiaragio ženklu. Tai karjera, stambus verslas, ekonomika, gebėjimas siekti tikslų, stambioji pramonė, valstybių valdymas, žaliavų gavimas, strategija, atsargumas, rūpinimasis senatve, apsidraudimas. Jupiteris, keliaudamas šiuo ženklu, pritrauks prie šių sričių visuomenės dėmesį bei Jupiterio energijas. Dėl to karjeros, verslo, profesionalumo, saugios senatvės, tiesiog išlikimo klausimai taps ypač svarbūs. 

Pasitrauks nuotaikos, susijusios su nepagrįsta plėtra, išlaidavimu, naiviu optimizmu, ypač stipriai bus rūpinamasi saugia ateitimi, senatve. Taupymas, ekonomiškumas, praktiškumas, funkcionalumas taps metų credo. 

Kuo ekonomiškiau, racionaliau, net išradingiau panaudoti visus turimus resursus – štai ko turėtume mokytis 2020 metais. Resursus ne tik materialius, finansinius, bet ir informacinius, energijos, laiko, žmogiškųjų išteklių. Didžiosios saturniškosios pamokos, nešamos trijų planetų bei Karminio mazgo Ketu Ožiaragyje, yra tokios: „Planuok, prisiimk atsakomybę, turėk tikslą bei jo siek, numatyk pasekmes, teisingai įvertink jėgas bei resursus, nesišvaistyk net smulkmenose, sukaupk rezervą, tuomet išliksi, tuomet pasieksi tikslus‘.

Taigi, ypač daug ir uoliai bus dirbama, siekiant karjeros, pelno. Ko gero, išryškės ne tik taupumas, praktiškumas, bet ir šykštumas, nerimas dėl ateities, per didelis savanaudiškumas, karjerizmas. 

Tiesa, Jupiteris judės Ožiaragio ženklu ne vienas – visus metus tam pačiame ženkle bus taip pat Saturnas bei Plutonas, o iki birželio 4 dienos – ir Karminis Mėnulio mazgas Ketu. Visa tai dar labiau išryškins ožiaragiškas energijas, o drauge ir vertybes bei sritis, susijusias su šiuo ženklu. Dėl to daugelis visus 2020 metus taps tikrais darboholikais, nežinančiais poilsio, atsipalaidavimo ir asmeninio gyvenimo. O be reikalo – juk iki birželio 4 dienos Karminis Mėnulio mazgas Rachu, kuris nurodo efektyviausią laikmečio vystymosi kryptį, judės Vėžio ženklu, esančiu priešingoje ekliptikos pusėje nei Ožiaragis. 

Vėžys susijęs su šeima, emociniu gyvenimu, ištakomis, sielos poreikiais, namais. Galime spręsti, jog būtent šios vertybės bus labai svarbios 2020 metais kaip subalansuojančios energijas, padedančios išlikti ne tik materialiajai mūsų daliai, bet ir žmogiškajai visumai. Todėl, siekdami darnos, akcentuokime šeimą, jaukumą, artumą, patikimus, jautrius santykius.

Žmogiškajame organizme ypač stiprus ožiaragiškas akcentas gali išryškinti problemas, susijusias su kaulais, sąnariais, oda, plaukais, stuburu, kraujotakos sistema, kepenimis, dubeniu. Šiuos organus vertėtų ypač saugoti, nevarginti, neapkrauti sunkumais, pasirūpinti jais.

Išsigryninimo procesas, ko gero, palies  ir darbo sritį – jei dirbate ne tai, ką turite, labai aiškiai tą jausite, lydės nepasitenkinimas tuo. Vertėtų nusikreipti į tai, kad suvoktumėte, surastumėte sau tinkamą darbo vietą ar ją patobulintumėte. Taip pat, jei gaištate laiką, užuot darę kai ką efektyviau, šiuo metu tai ypač išryškės. Ką gi, ieškokite efektyvesnių darbo organizavimo būdų, imkitės strategijos, apžvelkite tai, ką yra realizavę ar naudoja jūsų kolegos, konkurentai. Įvaldykite naujausius darbo organizavimo metodus.

Kad geriau suvoktume, kokie bus Žiurkės metai bei kaip šiuo periodu būti sėkmingiems, pažvelkime, kokie yra žmonės, gimę Žiurkės metais.

Tai žmonės, kurie yra labai gyvybingi, žavūs, gebantys išlikti pačiose sunkiausiose aplinkybėse. Nors jie labai nemėgsta staigių netikėtų permainų, visgi  ekstremaliose aplinkybėse puikiai veikia, drąsiai, blaiviai pasirinkdami teisingus būdus išlikimui.

Gimę Žiurkės metais praktiški, taupūs, neretai netgi šykštūs, tačiau  dažniausiai dosnūs tiems, kuriuos myli. Jie visuomet stengiasi turėti tam tikrą rezervą, sankaupas. Neretai turi ir problemų, susijusių su kaupimu, jiems sunku ką nors išmesti. Tačiau, išsprendę šią savo problemą, jie išmoksta atskirti ir pasirinkti tai, kas svarbiausia, funkcionalu, neapsisunkindami nereikalingais daiktais. 

Dar viena gimusių žiurkės metais savybė – žavumas, stilingumas, populiarumas, gimstantis iš gyvybingumo. Visgi, svarbiausios jų savybės – atkaklumas ir kantrybė, kurių ir vertėtų įgyti. 

Plačiau pasiskaityti apie 2020 metus galite mano „Didžiajame Astrologiniame Mėnulio Kalendoriuje 2020“ 

Šviesių, sėkmingų mums visiems Metalinės Baltosios Žiurkės metų!

N.Gabija Wolmer

Į viršų