Mėnulis Vėžyje

  / Penktadienis, 14 birželio 2013 / Paskelbta: Mėnulio padėtis zodiako ženkluose

Mėnulis Vėžyje – savo buveinėje, Mėnulio karalystėje, Vandens stichijoje.

Emocijos, elgsena. Mėnuliui įėjus į Vėžio ženklą, jis karaliauja savo buveinėje, globoja pasąmonę, motinas, gimdyves, kūdikius. Saugo tradicijas, namus, šeimą, vandens telkinius. Žmonės tampa emocionaliai jautresni, intuityvesni. Didėja saugumo, švelnumo poreikis. Poelgiai mažiau logiški, labiau iš pasąmonės, jausmų. Geras metas pasirūpinti šeima, namais, tradicijomis, giminės reikalais, buitimi. Būtina atiduoti pagarbą motinai, moteriai. Emocijose daugiau aikštingumo, kaprizų, polinkio įsižeisti. Labai sustiprėja kompleksas „aš – auka!” Daug kam kyla noras „įlįsti į savo urvelį”, pasislėpti nuo visų ir jaustis saugiai. Dėl to tai geras metas šeimyniniam gyvenimui. Labai norisi ką nors prižiūrėti, auklėti arba jaustis vaiku. Stiprėja intymumo, emocinio artumo, atvirumo poreikis – suteikite tai vienas kitam. Pagerbkite tėvus, pasigilinkite į giminės, šalies istoriją, pasidomėkite savo ištakomis, aplankykite protėvių kapus.

Darbas. Sėkmingas metas psichologams, pedagogams, turintiems stiprų motinišką globos instinktą, šeimos gydytojams. Taip pat visiems, kurių darbas susijęs su intuicija, emocionalia išraiška, moterimis, kūdikiais, maisto produktais, namais, skysčiais, ypač – pienu. Vyriškoms profesijoms tai per daug emocionali, moteriška, nelogiška, sentimentali Mėnulio pozicija.
Finansai, vertybės. Galimos neblogos nekilnojamojo turto operacijos, tačiau sandėriai dažnai per daug emocionalūs, paremti būgštavimu, įtarumu. Geras metas pirkiniams, susijusiems su motinyste, kūdikyste. Galima pirkti patogius daiktus buičiai, namams. Nebloga prekyba reikmenimis moterims, maisto produktais, gėrimais, skysčiais. Ypatingos finansinės jėgos šis ženklas neturi. Pinigai čia lengviau kaupiami ir išlaikomi, nei ateina ar išeina.

Meilė. Meilę šiomis dienomis peni ne aistra ar žodžiai, o švelnumas. Pasistenkite globoti, rūpintis, užjausti, rodyti švelnumą. Glostykite (aišku, ne per prievartą) ir meilė sužydės, atsiskleis, dosniai Jums atsidėkodama. Parodykite pasitikėjimą, emocinį bendrumą – to labai reikia: jausmai šiandien švelnūs, bet nedrąsūs. Santykiuose reikia atsargumo – skubėjimas, vulgarumas, net mažutis grubumas gali viską sugadinti. Tolesnė santykių eiga yra per daug kaprizinga, jautri ir paslaptinga, kad būtų prognozuojama.

Sveikata. Jūsų sveikata šiandien ypač priklauso nuo nuotaikų, aplinkinių reakcijos į Jus. Jautrus skrandis, limfinė sistema, moterims – krūtys. Reikia kuo daugiau skysčių, nes sausas maistas ypač kenks skrandžiui. Paūmėja opos. Galima gydyti stuburą, kaulus, sąnarius, dantis, odą. Puikiai tiks druską iš organizmo padedančios šalinti procedūros.

Vaikai. Vaikai tokiomis dienomis ypač laukia jautrumo, švelnumo, nori jaustis saugiai. Bet kokį barimą, kritiką priims perdėm jautriai ir skausmingai. Jiems būtina jausti, kad turi šeimą, tėvus, kurie sutaria – būkite kartu. Vaikas turi sukaupti pozityvų šeimyninio gyvenimo patyrimą. Jeigu nejaučia dėmesio – galimos isterijos, kaprizai. Prašykite jaukiai sutvarkyti namus, virtuvę, mokykite kulinarijos, rankdarbių, siuvimo, berniukus – meistrauti namuose. Duokite galimybę vaikui pasirūpinti Jumis arba naminiais gyvūnėliais, gėlėmis. Paprašykite, kad sušukuotų Jums plaukus ar barzdą, nublizgintų batus, nueitų į parduotuvę, išvestų šunį, pasirūpintų seneliais. Svarbu, kad vaikas jaustų, jog jis – taip pat globėjas, kuriam smagu turėti namus.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų