Jaunatis Skorpiono ženkle, I d.

  / Ketvirtadienis, 27 spalio 2016 / Paskelbta: 2016 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologija

Šio mėnesio pabaigoje, spalio 30 dieną, 19:38 val., įvyks Mėnulio jaunatis Skorpiono ženkle. Jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus vienoje ekliptikos ilgumoje, 8 Skorpiono ženklo laipsnyje. Šalia Saulės bei Mėnulio, 10 laipsnyje, bus Merkurijus, o kiek toliau, 19 Skorpiono laipsnyje – Lilit, arba Juodasis Mėnulis.

Taigi, šios jaunaties metu prasidės Mėnulio ciklas, kuomet Saulė judės vienu zodiako ženklu su Lilit, arba Juoduoju mėnuliu.

Kaip daugelis jau žinote, Lilit, arba Juodasis mėnulis, jeigu yra suaktyvinamas, kaip šio ciklo metu, išryškina egoistiškąsias puses žmoguje, skatina tamsiųjų charakterio pusių pasireiškimą. Stiprėja pagundos veikti ydingu būdu.

Kadangi Lilit šiuo metu yra Skorpione, šios pagundos yra susiję su noru veikti grubiai, agresyviai ar net žiauriai, pavydžiai, klastingai, siekti savo tikslų pažeidžiant kitų žmonių interesus, jiems kenkiant. Ypač tai išryškės, jei panašios tendencijos žmogaus charakteryje jau yra. Teks įdėti pastangų, suvaldant staiga išryškėjusį agresyvumą arba baimes, negatyvų nusiteikimą pasaulio atžvilgiu. Šio ciklo metu vertėtų pasisaugoti agresyvumo ar klastos ateinančios ir iš aplinkinio pasaulio. Kita vertus, jei jums visai nebūdingas nei agresyvumas, nei klasta, nei gašlumas, pavydas, jei esate pratęs suvaldyti baimes, tuomet šio ciklo negatyvios Lilit energijos galite ir nepajausti… Labiau šias energijas Mėnulio cikle pajus vyrai. Jiems išties yra iššūkis „neprisidirbti ko negero“ šiame cikle, nesuvaldžius agresyvumo, ypač, sprendžiate sudėtingesnes situacijas. Be abejo, reakcijas gali užaštrinti alkoholis, todėl geriau būtų jo vartoti mažiau, nei visuomet.

ImageJ=1.43u
Nusiteikime, jog šis metas skirtas mokytis suvaldyti savo pyktį bei iškylančias baimes ar pavydą, agresyvumą, o laikmetis mums suteikia puikias galimybes treniruoti, transformuoti save.

O kaip tai geriausia padaryti? Paradoksalu, tačiau tikrai ne laikant dėmesį įsikibus į jau minėtus grubumą, agresyvumą ar skubant bijoti: kas čia dabar blogo nutiks ir iš kurios pusės?. Atvirkščiai, svarbu kreipti dėmesį taikingumo, ramybės, skaidraus džiugumo link. Perspėjimas apie ciklo gelmėje esančią didesnę tamsos jėgą geriausiai jums padės, jei šį žinojimą paliksite „sąmonės paraštėje“ bei atsigręšite į priešingus dalykus, padedančius atsverti tai, kas laikmetyje yra neharmoningo. Taigi, užuot žvelgę į grubumą, agresyvumą, bijoję, atsigręžkime į taikingumą, skaidrų džiugumą, kūrybiškumą bei meilę savyje. Atsigręžkime į šias savybes kituose žmonėse bei situacijose. Akcentuokime būtent tai – jog yra tiek daug grožio, harmonijos, tiek daug būdų taikiai, kūrybingai, džiugiai bendradarbiauti; jog yra tiek daug priežasčių pasidžiaugti tuo, ką gero jau turime. Akcentuokime nuolat gyvenantį pasaulyje grožį, ramybę, gerovę, meilę.

Padėkime ir savo artimiesiems įveikti niūresnes nuotaikas, jei jos užgriūtų, padėdami jiems pakeisti dėmesio kryptį, nukreipdami ją link šviesių, prasmingų, džiugesnių dalykų.

Vis-gi, panašiu metu, kuomet Lilit yra stipriai suaktyvinama, neretai suplanuojami ar įvykdomi ypač niūrūs, tamsūs dalykai, nusikaltimai. Todėl svarbu atsargumas, apdairumas, gebėjimas greitai reaguoti situacijose. Šio ciklo metu bus ypač svarbu nebūti lengvatikiais, sugebėti apsaugoti savo šviesą, harmoningą bei mylinčią aplinką, apsaugoti tiesiog meilę, meilės santykius. Ypatingo dėmesio prireiks paaugliams, kuriuos gali ypač vilioti mirties, griuvimo tematika, pavojai, ekstremumas, adrenalinas. Ilgiau bendraujančioms poroms šis ciklas neša išbandymus ir ištikimybės srityje – juk Lilit Skorpione ypač skatina gašlumą, padidėja seksualiniai poreikiai, pavydas.
Lilit neharmoninga įtaka labiausiai jausis iki lapkričio 22 dienos, kol Saulė judės Skorpiono ženklu. Vėliau jos jėga nuslūgs, praras tokį didelį aktualumą.

Jeigu šiuo periodu, iki lapkričio 22 antros dienos, nesusidursite su padidėjusiu agresyvumu savyje ar aplinkoje, nepajusite padidėjusių baimių, pavydo, nesusidursite su apmaudžiomis savo ar kitų klaidomis, vadinasi, esate dvasiškai stiprus žmogus, suformavęs iš tiesų tvirtą dorybių pagrindą bei sukaupęs nemažai geros, stabilios karmos. Tuo galima tik pasidžiaugti. Vis-gi, nesipuikuokime – jei minėtu periodu, tai yra, nuo šių metų spalio 23 iki lapkričio 22 dienos ims ypač puikiai sektis, būkite atidūs – Lilit įtakos nešama sėkmė paprastai turi dvigubą kainą, kurią tenka mokėti už sėkmę. Viena yra akivaizdi, kita – paslėpta, sunkiau matoma. Vis-gi, jei vadovausitės jums įprasta dora, neišsižadėsite savo esminių dorybių, viskas bus tvarkoje. Juk nėra taip, jog viskas nesisektų visą mėnesį! Bus ir sėkmingų sričių, būtinai bus.. Svarbu tik atidžiau žvelgti į ypač lengvai siūlomą sėkmę, daryti sprendimus, vadovaujantis įprasta žmogiška dora, neskubėti.

Vertėtų paminėti ir kitus, palankesnius bei įdomius būsimos jaunaties faktorius.

Jaunaties metu ypač stipri bus Marso pozicija Ožiaragio ženkle, šalia Plutono. Marsas bus ekliptikos sektoriuje, susijusiame su darbu, tarnyste, kolegomis. Jo įtaka taip pat sieks sritis, susijusias su su karjera, valdymu, auditu, statybomis, žaliavomis, ekonomika, įvairių didelių struktūrų valdymu. Galima sakyti, jog tie, kurie turi stiprią valią bei aiškius jau anksčiau suformuotus tikslus, šio ciklo metu jaus nemažą įkvėpimą veikti. Bus skiriami ypač svarbūs susitikimai, susiję su ekonomika, valdymu, įvairių didelių struktūrų tobulinimu, transformavimu, keitimu.

Vertėtų vengti per daug aštrių, kategoriškų sprendimų, kurie pažeistų didelės dalies susijusių su daromais sprendimais žmonių interesus. Ekonomikoje, valdyme šiuo metu gali būti siūlomi ypač kieti, bejausmiai, agresyvoki valdymo būdai.

Vis-gi, Marso jėga šioje jaunatyje didelė, todėl vertėtų ją panaudoti pozityviems pokyčiams. Stiprinkime bei pritaikykime valią ten, kur tai būtina -mokykimės disciplinuoti save, apsieiti mažu, judėkime, sportuokime, ugdykime tvirtybę be savęs gailėjimo, o, atvirkščiai, su džiaugsmu. Juk šis ciklas – tai askezės, tvirtybės, drąsos, santūrumo, konkrečių suplanuotų veiksmų metas. Mažiausiai vertėtų pasiduoti savęs gailėjimui, situacijų dramatizavimui – tokiu būdu labai lengvai pritrauktumėte energijas bei situacijas, padedančias jums liūdėti, kažko gedėti…
Bus daugiau…

Į viršų