Karminis Mėnulio mazgas Rachu Ožiaragyje

  / Penktadienis, 14 birželio 2013 / Paskelbta: Dangaus kūnų įtaka laikotarpiams

Kokios spalvos palankios? Kokias savybes reikėtų ugdytis?

Karminis Mėnulio mazgas Rahu arba Drakono galva, visai neseniai perėjusi į Ožiaragį, nejučia, per jausmus arba per mintis – ir sąmonės, ir pasąmonės, ir jausmų lygyje – gali atkreipti mūsų dėmesį į temas, susijusias su atsakomybe. Štai, pradėsi dairytis, ar atitinka tavo pozicija tavo gebėjimus, ar tu prisiimi atsakomybę, kuri atitinka tavo sugebėjimus, ar ji ne per didelė, ar ji ne per maža. Svarbesnė nei įprastai tampa strategija, punktualumas, profesionalumas. Per šį periodą, manau, padidės reikalavimai profesionalumui, reikalavimai vadovams. Taip pat gali padidėti susidomėjimas mineralais, mineralų pasauliu: mineralai, be abejo, neš didesnę jėgą ateinantį periodą.

Populiaresnės turėtų tapti spalvos, susijusios su Ožiaragiu: klasikinė juoda, ruda, tamsiai pilka, juodos ir baltos deriniai, saikingai – raudona, kuri atspindi Marso egzaltaciją Ožiaragio zodiako ženkle.

Štai, mažai kas suvokia tą Ožiaragio savybę, jog jo zodiako ženkle yra ne tik valdovas Saturnas – planeta, susijusi su askeze, gebėjimu atsisakyti, susitelkti, dirbti dėl tikslo fanatiškai, ir, rodos, neaistringa, neemocionali, – bet šiame ženkle egzaltuoja Marsas, o tai yra drąsa, valia, atkaklumas ir aistra, kuri yra paslėpta tarytum po dideliais akmenų luitais. Ožiaragyje sruvena paslėpta didžiulė Marso energija, kuri yra nukreipiama sąmoningai į ten, kur Ožiaragis manys, kad ji turi būti nukreipta. Ožiaragis turi savyje tą vidinę ugnį, kurią jis gali atverti, aistros ugnį, tačiau tik tada ir tam žmogui, kurį jis iš tikrųjų ne tik tai mylės, bet ir gerbs, kuriuo galės giliai pasitikėti.

Ožiaragio valia auga po truputį, lėtai. Šis ženklas pasižymi tuo, kad sunkumai jo nesutraiško ir nesusilpnina, bet tarsi „užkuria“. Kuo daugiau sunkumų, tuo daugiau atsiveria jo jėgos laikui bėgant – tiktai ilgoje distancijoje gali suprasti, su kuo turi reikalą, jei tai Ožiaragis. Ilgose distancijose jis paprastai laimi prieš daugelį kitų žmonių. Taigi būtent Ožiaragiui priduoda ta slėpininga jėga, valios jėga – būtent Marso egzaltacija, esanti Ožiaragio ženkle. Ir spalvų gamoje atsispindi, kad vis dėlto Ožiaragis yra ne tik juoda, ruda ir pilkos spalvos – šaltos, negyvos, susijusios su akmeniu, – bet ir raudona, saikingai srovenanti ugnimi, krauju, – panašiai kaip lava ugnikalnyje, lava, kurią gali nujausti esančią ir kunkuliuojančią po žemės pluta, kurią ne taip lengva pasiekti, bet kuri vis dėlto yra. Štai koks įdomus ženklas Ožiaragis.

Šis ženklas darys mums visiems didelę įtaką ir todėl mums reikėtų mokytis paskirstyti jėgas ilgai distancijai, ne trumpai. Tai viena iš svarbiausių pamokų, kurių reikėtų mokytis Rachu įėjus į Ožiaragį. Ir likimas jei ne skatins, tai vers mus to išmokti, suvokiant, kad sunkumai ateina tam, kad mes išmoktume atkaklumo. Tokia pozicija stiprins mus tiktai tada, jeigu bus nuolatinė, pasireiškianti ne kartas nuo karto, bet nuolatos, jeigu ji bus pastoviai suvokiama mūsų sąmonėje. Tada mes mokysimės iš Ožiaragio jo jėgos ir ją įgysime. To dabar labai reikia, jeigu norime būti sėkmingi šiame laikmetyje. Karminis mazgas Rachu, įėjęs į Ožiaragį, būtent tą labai aiškiai ir parodo.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų