Balandžio mėnesio astrologinė prognozė

  / Trečiadienis, 30 kovo 2016 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Balandis šiemet vienas aktyviausių mėnesių, ypač pirmoji jo pusė. Daugelis šiuo metu bus linkę skubėti, dirbti iš karto kelis darbus. Nuomonės bei emocijos greitai keisis, bus rodoma daug iniciatyvų, iškeliama gausybė naujų idėjų. Visgi didesnė bus ir konkurencija, atvira priešprieša.

Lėtesniems, nedrąsiems ar neryžtingiems žmonėms tai sunkesnis metas. Svarbu suvaldyti agresyvumą bei susierzinimą, drauge – ir baimes, nepradėti nereikalingų konfliktų. Šiuo metu ypač norėsis greitų rezultatų, bus daug nekantrumo, skubėjimo.

Tiems, kurie nori pradėti kokį nors naują verslą, kuriame tikisi greito augimo, geriau tai daryti balandžio dvi pirmas dienas arba trečiąją savaitę. Vėliau dėl Marso judėjimo ypatumų tai bus sunkiau padaryti: nuo balandžio 17 popietės jis pradės judėti reversu, tai yra prieš Saulės judėjimo kryptį, ir taip keliaus ekliptika iki birželio 30 dienos. Marso judėjimo reversu metu dažniau abejojama tuo, kas anksčiau pradėta, arba delsiama daryti sprendimus, siūlomi nauji. Ši Marso pozicija – tai lyg kliūčių ruožas, kurį reikia įveikti, jei norime sėkmės.

Nuo trečios balandžio dekados, Saulei perėjus į Jaučio ženklą, reikalai judės lėčiau, ramiau. Šis metas bus palankus apgalvoti, susiplanuoti tolesnius ilgalaikius darbus – ypač, jei jie susiję su žemės ūkiu, amatais, statybomis, gamyba, stambiąja pramone, papuošalų, rūbų gamyba, kulinarija, sodininkyste, dizainu, mada, prekyba.

Antroji balandžio pusė bus palanki įvairiems susitikimams: bendrų veiksmų versle suderinimui, verslo plėtros planų kūrimui. Šis metas palankesnis ir šeimos santykiams, tačiau tik tada, jei skirsime dėmesio ramiam santykių išsiaiškinimui arba jų išreiškimui konkrečiais darbais. Gali tekti dažniau taisyti tai, kas anksčiau buvo netinkamai padaryta: nesipiktinkite, jei teks užsiimti remonto darbais ar buitinės įrangos taisymu, įvairių žadėtų darbų atlikimu namuose ar darbo vietoje.

Nuo balandžio 15 dienos iš Žuvų į Avino zodiako ženklą pereis Selena, arba Baltasis Mėnulis. Šiuo zodiako ženklu jis judės septynis mėnesius ir susies Avino zodiako ženklą su stipriomis apsivalymo energijomis. Tai skatins drąsą, ryžtą, kovingumą, troškimą pakovoti už teisius, šviesius dalykus. Visgi nebrandžiuose žmonėse šios energijos gali prabusti kaip per didelės ambicijos ar agresyvumas. Kiekvienas galime atliepti į Seleną Avino ženkle optimizmu, drąsa naujai pažvelgti į save ir gyvenimą bei stotis ant kojų, net jei gyvenimas privertė parpulti…

Trečioji dekada taip pat daug palankesnė meilės reikalams, kūrybai.

Geriausios mėnesio dienos: 2, 3, 8, 9, 12, 18, 20, 23, 27.
Prasčiausios mėnesio dienos: 5, 6, 11, 19, 21, 22, 25, 30.

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2016)

Išsamią informaciją – prognozes kiekvienas zodiako ženklui, geriausias bei prasčiausias dienas zodiako ženklams, geriausias dienas augalų sodinimui bei kitiems svarbiems metų darbams galite rasti mano „Didžiajame Astrologiniame Mėnulio kalendoriuje 2016“. Kalendorių galite įsigyti svetainėje www.wolmer.lt.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų