Astrologinės mandalos

  / Ketvirtadienis, 20 birželio 2013 / Paskelbta: Astrologinės mandalos zodiako ženklams

Šios mandalos buvo specialiai sukurtos Astrologiniam kalendoriui, kuris yra pristatytas šioje svetainėje. Jas sukūrė, realizavo Raimundas Kareckas, mūsų Dvasinio tobulėjimo centro “Udumbara” kvėpavimo seminarų vadovas, karmos diagnostikos specialistas, rebirthingo mokytojas, vasaros stovyklų energetinės – atstatomosios mankštos vadovas.

Tiesa, pirminis šių mandalų sumanymas, prasminiai tūriai bei energo – informacinis jų potencialas buvo medituojamas, kviečiamas meditacijoje dviejų žmonių – sutuoktinių Nijolės Gabijos Wolmer bei Raimundo Karecko. Tik vėliau, suderinus spalvų, formų, bendrosios prasmės bei mandalų dinamikos matymą, jos buvo realizuotos, nupieštos Raimundo Karecko.

Mandalose išryškinta būtent tai, kas padeda ne tik pajusti savo zodiako ženklą jo harmoningame variante, išryškinti jo pozityvią jėgą, bet ir tai, kas padeda būtent šiuos metus harmonizuoti, padaryti sėkmingesnius kiekvienam iš zodiako ženklų, pajausti, ką kiekvienas zodiako ženklų turėtų įgyti, siekdamas sėkmės. Kiekviena mandala yra skirta ne tik kokiam konkrečiam ženklui, pvz., Liūto mandala – tiktai Liūtui. Ji skirta visiems mums harmonizuoti tą laiką, kai Saulė keliaus Liūto ženklu, tai yra, šiuo atveju – nuo 2007 m. liepos 23 d. iki 2007 m. rugpjūčio 23 d.

Geriausia būtų medituoti į mandalas, atsispausdinus jas spalvotas popieriuje – tiesiog nuraminus mintis, ramiai, lygiai kvėpuojant, pradžioje pradėti stebėti mandalą nuo centro. Vėliau, kuomet pajusite, kad susiderinote su mandala, jog kūnas ėmė ją jausti, leiskite žvilgsniui keliauti mandalos kūnu, nesistengiant jo kaip nors kreipti ypatingu būdu. Mandala pati paskatins žvilgsnį keliauti vienokiu ar kitokiu būdu. Jei nesinori mandalą stebėti nuo centro, tiesiog leiskite žvilgsniui laisvai keliauti mandala, kol jausite, kad tai reikalinga.

Jokiu būdu nereikėtų savęs spausti, versti žvelgti į mandalą ilgai – tai turėtų būti malonus, įdomus procesas.

Būkite jautrūs, saikingi bei jauskite, kuomet pats kūnas pasakys, jog jau užtenka.

Pradžioje pilnai užteks, jei stebėsite mandalą 3-5 min. Ir tik po pertraukos, jei vėl norėsite, sugrįžkite prie meditacijos į mandalą ar darykite tai ilgėliau.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų