2015 m. spalio mėnesio jaunaties aktualijos

  / Antradienis, 13 spalio 2015 / Paskelbta: 2015 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologija

2015 m. spalio 14 d. – Mėnulio Jaunatis Svarstyklių ženkle!

03:06 val. vietos laiku įvyks Mėnulio jaunatis Svarstyklių ženkle. Tuo pat metu, kartu su Saule Svarstyklių ženkle bus Mėnulis, Merkurijus bei Lilit arba Juodasis Mėnulis. Taip pat šalia, Mergelėje, bus planetų sankaupa Jupiteris, Marsas, Venera, Karminis mazgas Rachu.

Tai, kad Mėnulio Jaunatis vyks viename zodiako ženkle su Lilit, kiek keičia šios jaunaties energijas bei tendencijas.

Šiaip jau, jeigu šiame planetų telkinyje Svarstyklėse nebūtų LIlit, ši jaunatis neštų didelę taikingą sutelktą jėgą, palankią plėtoti daugybę veiklos sričių.

Šiuo atveju, ši didelė sutelkta jėga jaunatyje bus, tačiau joje bus ir Lilit įtaka, o tai gali pasireikšti įvairiais būdais.

Vienas jų – tai, jog ši Lilit įtaka kels abejones viskuo, kas daroma – ar tai būtų reikalinga, prasminga, ar, atvirkščiai, klaidinga. Dar priminsiu, jog kalba ne tik apie jaunaties dieną, bet ir apie tendencijas, kurios Mėnulio jaunaties dieną formuojasi maždaug vieno mėnesio ciklui.

Kitas variantas – tai polinkis į dviveidiškumą, prisitaikėliškumą, norą būti geru visiems, chameleoniškumą, norint įtikti.

Trečia tendencija – tai tiesiog pasukimas neteisybės link, siekiant savo naudos. Na, tačiau gali būti ir taip, jog mums pavyks ir jaunaties dieną, ir visą mėnulio ciklą įveikti netikras abejones, neryžtingumą, prisitaikėliškumą, dviveidiškumą ar norą išlikti bet kokiu būdu ir mes surasime savo teisingą takelį šioje gan sudėtingoje jaunaties visumoje.

Dar verta pasakyti, jog šios jaunaties Lilit įtaka jausis labiau vidiniame pasaulyje, vertybių, kelio, sprendimų pasirinkimo, santykių lygyje. Mažiau jausis išoriniame, materialiame lygmenyje.

Nors, ko gero, matysime kuriant įstatymus, taisykles, darant sprendimus vardan naudos ir socialinio teisingumo, o iš tiesų tarnaujančius tik chaosui, neteisybei ar paslėptai kažkieno naudai.

2015_spalio_jaunatisDaugelio žmonių gyvenime ši jaunatis iškels subtilias, tačiau sudėtingas problemas santykiuose, kuomet nelengva bus nuspręsti, kur ir kieno yra tiesa, kaip pasielgti geriau.

Ko gero, galima patarti analizuoti situacijas, santykius, daryti sprendimus ne tik protu, bet ir įsiklausant į širdies balsą, neleidžiantį sau meluoti.

Svarbu, kad šio Mėnulio ciklo metu dėl patogumo, finansinės naudos ar autoriteto neišduotume nesupratę to, kas mums iš tiesų svarbu. Svarbiau, nei pinigai, autoritetas ar patogumas.

Taip pat dar viena aktualija, kurią svarbu paminėti – tai pusiausvyros, aukso vidurio, taikingumo, harmonijos siekis, kuris visuomet svarbus, Saulei judant Svarstyklių ženklu.

Vis-gi, ši jaunatis skatins daug naujų idėjų, didelį aktyvumą verslo, politikos, mokslo, švietimo, įvairių amatų, transporto, žiniasklaidos, reklamos, inžinerijos, logistikos srityse.

Visose šiose srityse taip pat bus svarbu saikas, tikri pasirinkimai, gebėjimas atsilaikyti parsidavėliškoms tendencijoms, išsaugant tikrąsias žmogiškas vertybes, tikrąją naudą, dėl ko visi ir stengiamės.

Be abejo, kaip visuomet jaunaties dieną, svarbu pozityvus mąstymas, gera nuotaika. Patraukite mintis apie ligas, skurdą, bėdas ir mąstykite apie sveikatą, turtą, sėkmę, sėkmingą bendradarbiavimą, gilią meilę, prasmingus santykius. Skirkite laiko maldai, apsivalymui. Palikite vietos grožiui ir harmonijai gyventi visą ateinantį ciklą…

Šviesios ir sėkmingos mums visiems Mėnulio jaunaties, su meile – N. Gabija Wolmer

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų