Vidaus organai ir zodiako ženklai. Inkstai

  / Trečiadienis, 19 birželio 2013 / Paskelbta: Vidaus organai ir zodiako ženklai

Inkstai – vienas iš svarbiausių vidaus organų. Inkstai, antinksčiai tiesiogiai pagal funkciją susiję su šlapimo šalinimo sistema, su sekrecijos liaukų, limfine sistema. Astrologijoje inkstai yra siejami pirmiausia su Veneros energijomis, nors ne tiktai. Ir drauge jie yra glaudžiai yra susiję su Žuvų ir Svarstyklių zodiako ženklais, kuriuose Venera valdo (Svarstyklėse valdo, o Žuvyse – egzaltuoja).

Žuvys teigiama prasme yra ženklas, susijęs su jautrumu, dideliu grožio pojūčiu, noru padėti, taip pat su subtilumu, gebėjimu fantazuoti, įsijausti, pajausti kiekvieną žmogų, situaciją ir, žinoma, per daug įsijausti, per daug prisifantazuoti, per daug panirti paslaptis, fantazijas, miegą. Juk Morfėjus yra siejamas su Neptūnu. Taigi inkstai gali kentėti tada, kada žmogus yra per daug prisifantazuojantis, įsijaudrinantis, per daug įsibaiminantis, kada yra daug baimių.

Inkstai tiesiogiai susiję su mūsų baimėmis: nesvarbu, ar žmogus pats prie to prisideda, ar aplinka jas sukelia. Neretai jeigu žmogus yra linkęs į kompleksavimą, baimingumą, jis, atrodo, tarytum pats ieško: „Ko gi aš čia dar galėčiau pabijoti? Kur man paieškojus to dar didesnio siaubo? Kas gi dar blogesnio galėtų įvykti?“ Žuvys teigiama prasme susijusios su grožiu, harmonija, ramybe. Kada pradeda skaudėti inkstus, yra vienas iš signalų: „Žmogau, per daug ieškai negatyvo, per daug ieškai baimių, per daug ieškai negražumo, bjaurumo, pasibjaurėjimo“.

Inkstų problemos gali kilti ir tada, jei kam nors kenkiate. Ypač jei silpniesiems, tiems, kurie negali apsiginti: vargšams, nuskurdusiems žmonėms, gyvūnėliams. Inkstai gali kentėti dėl praeities karmos, jei praeituose gyvenimuose jūs buvote kailialupys, šungaudys. Galų gale medžiotojo karma gali sugrįžti taip, kad viename iš gyvenimų bus silpni inkstai – tiesiog dėl gyvybės atėmimo, dėl nusikaltimų gyvybei. Tai yra taip pat Veneros funkcija. Inkstų problemos gali būti susijusios ir su tuo, kad žmogaus veikla – fizinė, materiali arba mintys, mąstysena, kalba – kelia aplinkiniams baimes, stresus, siaubą. Pavyzdžiui, panaši karma gali lydėti žmones, kurie kuria siaubo filmus, dirba žiniasklaidoje ir nuolat veikia, kurdami stresą kitiems žmonėms. Galima pasakyti: „Esu vargšas žurnalistas, dabar taip reikia rašyti“. Na, tai, vargšas žurnaliste, tu turėsi atitinkamą karmą. Nedaryk, neveik taip – veik kitaip. Visada gali pasirinkti. Na, nebūtinai žurnalistai. Dabartinė visuomenė prekiauja siaubu, nes jis yra įdomus, instinktyviai pritraukia dėmesį. Tačiau, kada jo per daug, jis griauna organizmą, sveikatą. Tai būtų taip pat kenkimas burtų, magijos pagalba. Tai irgi Žuvų sritis.

Kita su Žuvų sritimi susijusi priežastis – dažnas kvaišalų , narkotikų, vaistų vartojimas. Nuo jų nusilpsta inkstai. Tiesa, jie gali būti silpni iš prigimties, jeigu praeityje buvo per daug vartojama kvaišalų, narkotikų, alkoholio ir panašių dalykų.

Inkstų problemos gali būti susijusios ir su Svarstyklių sritimis: nusikaltimais teisingumui, partnerystei, grožiui, taikai, taikingumui.

Na, gerai, tai praeities karma. O ką šiandien daryti, jeigu akivaizdu, kad inkstai yra silpni? Ieškoti pozityvo. Išeiti iš nakties magijos, tamsos, iš dramos, skausmo, noro būti auka. Nesąmoningo noro, kad tavęs pagailėtų, ir per tai susiformavusio įpročio būti auka, kaltinti kitus. Ieškoti ramybės, pozityvo, nekaltinti kitų. Neieškoti baimių, neieškoti siaubo: „ Vis tiek nieko nebus gerai, vis tiek bus blogai“. Štai tie dalykai, kada jie susikaupia, šios programos gali griauti inkstus.

Na, ir ką gi – protingas žmogus pasakytų: „Druskos nevalgyk, aštraus maisto nereikia valgyti“. Taip, be abejo. Tai yra materialios priežastys. O štai vidinės, karminės yra tos, kurias jau minėjau. Kuriamas destruktyvus menas gali pasėti karmą, kuri ateityje (arba galbūt net ir šiame gyvenime) gali pažeisti inkstus, antinksčius, limfinę sistemą.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų