N.Gabija Wolmer. 2023 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Sausio astrologinės tendencijos

/ / Astrologija, Astrologinės aktualijos

(Iš N.G.Wolmer Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2023)

Nors mėnesio pradžioje Mėnulis bus augantis, visgi pirma dekada, kaip ir  antroji, bus gan rami – juk šiuo metu tiek Merkurijus, tiek Marsas judės reversu. Ko gero, po Naujų Metų sutikimo šurmulio susivoksime, jog daugelis sričių reikalauja korekcijos, taisymo, užbaigimo, – pasijus tiek Merkurijaus, tiek Marso reversinis judėjimas. Pats laikas tvarkyti dokumentus, įvairią techniką, tobulinti technologijas ar aptarnavimo kokybę versle, paslaugų sektoriuje, keisti žodinius susitarimus, įnešti pataisas sutartyse. Pirmos dvi dekados tam palankios – jei ieškosime,  rasime būdų, kaip tai padaryti. Matyt, pirmas dvi dekadas bus daromi svarbūs prasidėjusių metų sprendimai tiek asmeniniame gyvenime, tiek tarptautiniu mastu. Iš esmės šis metas – pasiruošimas žymiai aktyvesniam naujam ciklui, kuomet bus imamasi jau ne svarstymų, o aktyvių veiksmų. Jo pradžia – kartu su Mėnulio jaunatimi Vandenio ženkle. Ji įvyks sausio 21 dienos vėlyvą vakarą, 22:53 val. Su ja  prasidės ir Juodojo Vandens Triušio metai. Azijoje, iš kur kilo ši tradicija, bus  jau 22 diena, taigi natūralu, kad  ir Triušio metų pradžią švęsime jau 22 dieną.  Su šio ciklo pradžia gyvenimas pareikalaus aktyviai, naujai įsitraukti į reikalus – prabus visuomeninis gyvenimas, teks reaguoti į įvairias pataisas įstatymuose bei versle, dėmesio pareikalaus vėl suaktyvėjusios agresyvios jėgos tarptautiniame gyvenime, išryškės susitelkusios problemos. Kita vertus, ypač aktyvus bus ir intelektualus gyvenimas, lengva bus veikti sutelkus jėgas, kolektyvuose, dirbti, siekiant įnešti būtinas naujoves į jums svarbias sritis. Tai intensyvaus atsinaujinimo, kolektyvinių susitarimų metas.

Beje, sausio 8 dieną 15:42 val. Lilit, arba Juodasis Mėnulis devyniems mėnesiams pereis į Liūto ženklą. Vertėtų į tai atkreipti dėmesį, ypač linkusiems į puikybę – Lilit šiame ženkle skatins ją išaugti dar labiau. (Plačiau žr. kalendoriaus 14 psl.)

Beje stipri, išskirtinė šį mėnesį bus Selenos, arba Baltojo Mėnulio pozicija – juk ji judės Žuvų ženklu kartu su Neptūnu. Ši jos pozicija yra labai palanki užsiimantiems dvasinėmis praktikomis, siekiantiems įžvalgų, dvasios bei sielos vedimo, įkvėpimo kūryboje.

TOP