„Astrologijos misterijos“

  / Ketvirtadienis, 20 birželio 2013 / Paskelbta: Savaitgalio seminarai

Astromisterijų seminaras

Seminare gali dalyvauti visi,
jau žinantys astrologines planetų, būstų ir simbolių reikšmes,
turintys pradines astrologijos žinias

Veda Nijolė Gabija Wolmer

2013 m. birželio mėn. 29 d., 11:00 – 18:00 val.

Būtina išankstinė registracija
Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.: +370 610 44008
Centras „Udumbara“ Laisvės pr. 125, Vilnius

Ko gero, ne kartą bandėte suvokti savo horoskopą ar kokio nors momento astrologines aktualijas, įtakas, bandėte suvokti, kaip jos atsispindės gyvenime.

Tačiau kas žino, kiek tie apmąstymai teisingi. Kiek teorija atitinka gyvenimą, tikrąsias, o ne sugalvotas planetų sąveikos energijas? Gal mąstydami neįvertinome vieno ar kito faktoriaus? Ko gero, visuomet likdavo nepasitikėjimo šėšėlis…

Šiose astrologijos misterijose mokysimės pirmiausia pajusti planetą, Saulę vienoje ar kitoje pozicijoje, saveiką su kitomis planetomis, įvairiais aspektais. Kartu modeliuosime vieno ar kito momento astrologinę realybę: turėsime galimybę išgyventi soliarą, naujų metų pradžios momentą, kitus mums svarbius momentus, kuriuos pažinti, suvokti pasirinksime. Manau, tai padės atverti visai naujus astrologijos pažinimo klodus, suvokti, gyvai pajusti aktualias, šiandien atsiveriančias planetų įtakų energijas.

Mokysimės pasiekti gilųjį bendravimo su planetomis aspektą, kai su jomis bendraujama kaip su gyvomis, atliepiančiomis esmėmis, kaip su Sąmoningais, Didingais Planetų Logosais, galinčiais tapti mokytojais tiems, kurie tam pasiruošę.

Astromisterijų mokykla padės pajusti ekliptikos laipsnių, būstų, zodiako ženklų, termų, dekadų esmę, energijas, tolimųjų žvaigždžių energijas, įtaką, pobūdį.

Sieksime giliau pažinti savo pačių gimimo momento misterijas.

Teatneš mums tai vadavimąsi, savo pašaukimo, paslėptų talentų atvėrimą.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų