Darbai, besitęsiantys per gyvenimus…

  / Sekmadienis, 22 gegužės 2016 / Paskelbta: Autorės mintys

Išsikelk sau tokius uždavinius, kuriuos vertėtų tęsti kitame gyvenime.
(Iš N.G.Wolmer svetainės www.wolmer.lt)

Tik prasmingas, dorybingas tikslas suteikia galimybę priimti išbandymus oriai. Veik suvokdamas, jog atkakliai stengsiesi, kol išbandymą paversi savo jėga bei naujomis galimybėmis. Nepriimk kitų variantų – neprivalai to demonstruoti kitiems, tačiau savo vidinėje erdvėje patvirtink sau, jog jei reikės, net jei dabartiniame gyvenime tave įveiks liga ar mirtis, neįveikiamos kliūtys – tięsiog tęsi savo uždavinį kitame gyvenime, kol jį pasieksi. Veiksi, kol tavo silpnybė pavirs stiprybe, naujomis galimybėmis.

Suformuok neįveikiamą, besitęsiantį atkaklumą be ribų, jei reikės, skrodžiantį mirtį ir anapusybę. Juk kai pavargsta fizinis ar emocinis kūnas, tavo dvasinė valia tęsiasi, sklęsdama aukščiau materialių bėdų, jausmų, minčių… Padaryk savo atkaklumą besitęsiančia, nesibaigiančia, didėjančią kokybe… ir suvok, jog tai įmanoma, tik benrdadarbiaujant su savo Siela.

Išsikelk sau tokius uždavinius, kuriuos vertėtų tęsti kitame gyvenime, nesugebėjus įkūnyti šiame. Nenusivilk savimi, nepasmerk savęs ar kitų galutinai – atidėk realizaciją. Pasakyk sau, jog pasieksi tai, kas brangu, kai tam subręsi… kai tam subręs tavo Siela. Ir… tiesiog brandink save.

Kita vertus, jei suformuoji tokios jėgos sprendimą, dažniausiai netenka laukti taip ilgai – realizacija ateina jau šiame gyvenime.

Žinoma, tikslas, kurio sieki, turi būti svarbus aplinkiniam pasauliui, jam reikalingas, neturi griauti pasaulio, tavęs ar kitų, kitaip jo siekdamas tik sužvėrėsi, jį pasiekęs – nusivilsi.

Siek tikslų, kurių siekdamas, juos realizuodamas, tapsi tuo, už ką save gali gerbti, kuo norėtumei tapti. Tikslas, kaip ir jo siekimas, turi apšviesti tavo pasaulį didėjančios prasmės šviesa, vaduoti iš ego gniaužtų, vesti link dieviškumo. Tik tuomet jį pasiekus, lydės ne nusivylimas, o išaugusi viltis ir jėga…

N.G.Wolmer

Į viršų