30 metų ciklas

  / Sekmadienis, 14 liepos 2013 / Paskelbta: Žmogaus gyvenimo ciklai

Vienas iš svarbiausių ciklų vyksta prieš 30-metį (tai yra 29,5 metų), šiek tiek aprėpiant į vieną ir kitą pusę. Tai Saturno planetos pirmasis sugrįžimas į savo vietą ir būtent tada žmogus gali jausti nepasitenkinimą viskuo, ką darė paviršutiniškai, ten, kur jis pridarė kvailysčių. Išryškėja visi tie dalykai, kur jis buvo nepraktiškas. Kur jis negalvojo į priekį. Tai, kas yra tuščia. Tai, kas yra nereikalinga. Tai yra labai rimtos gyvenimo peržiūros momentas. Vidinės šerdies suradimo būtinybė. Sutvirtėjimo, sustiprėjimo, nereikalingų dalykų atsisakymo momentas. Tai yra metas kada neretai žmogus nusprendžia keisti profesiją. Kada jis nusprendžia kitoj šaly gyventi. Tada visai kita kryptimi gali pasukti gyvenimas.

Šis ciklas gali išsitempti po pusę metų į vieną ir į kitą pusę.

Lygiai 30-ties metų Jupiteris stoja į opoziciją savo pozicijai gimimo momentu. Jupiteris – autoritetas. Jupiteris – pagarba, socialinė sėkmė ir t.t.

O ką tai reiškia? Reiškia, kad ne tik esi priverstas santūriai žvelgti į gyvenimą. Praktiškai žvelgti į gyvenimą. Atsisakyti to, kas nereikalinga. Tai yra askezės, susitelkimo, nereikalingų dalykų atsisakymo laikas. Be to, dar ir Jupiteris sako: „Tu gali prarasti autoritetą šiuo metu. Tu būsi priverstas peržvelgti savo pasaulėžiūrą.” Tai yra momentas, kada reikėtų orientuotis ne tiek į iškilimą, šlovę, garbę ir karjerą, bet į gilius dalykus. Į fundamentą. Į savo gyvenimo pagrindą – į amžinas tiesas. Į tai, kuo žmogus gyvas ne tik vieną gyvenimą, bet kuo jis gyvas amžinybėje, kas sudaro sakralią jo esmę. Tai yra momentas, kada yra sunkiau negu bet kada likti paviršutiniškam. Jeigu žmogus lieka paviršutiniškas, jis sutinka gyvenimo smūgius. Sakykime, jeigu tai yra alkoholizmas, narkomanija arba vagiliavimas, tai jis gali pakliūti į kalėjimą. Gali rimtai susirgti. Tai gyvenimas smogia, karma smogia šiuo momentu: „Jeigu negirdi, priversime išgirsti. Priversime susitelkti, surimtėti.“ Turbūt daugelis iš Jūsų, kurie ir esate praėję šitą gyvenimo amžių, prisimenate šią ribą. Na, beveik nežinau žmonių, kurie būtų pasakę, kad visai nepastebimai praėjo šis metas. Nesu tokių sutikusi. Gal jų ir yra?

Apibendrinus 30-ties metų ciklą, galima būtų pasakyti taip: „Nesiveržk į priekį. Peržiūrėk viską, ką darei. Sustiprėk. Tapk uola. Tapk tarsi ta stiprybės uola tavo gyvenime. Pamatyk, kas tavo gyvenime atlaikys visas audras?” Štai tokios 30-mečio pamokos ir misterijos. Ir būtent jas praėję Jūs pajusite šito ciklo jėgą. Galėsite pasakyti: „Aš pajutau, kad pirmą kartą tapau žmogumi. Aš pirmą kartą pats, savarankiškai suvokiau, ką reiškia gyventi. Ką reiškia už ką nors atsakyti”. Tai yra atsakomybės suvokimo momentas. Sustiprėjimo momentas.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų