21 metų etapas

  / Trečiadienis, 17 liepos 2013 / Paskelbta: Žmogaus gyvenimo ciklai

Kitas ryškesnis ciklas yra 21 metų. Tuo metu į savo padėtį grįžta Selena. Pirmą kartą grįžo 7 metų, antrą – 14 metų, trečią – 21 metų. Tada jau įgyta daugiau patirties. Be to, šį kartą Selenos grįžimą į savo vietą jau ne taip destruktyviai veikia. Pavyzdžiui, 14,75 metų Saturnas yra opozicijoje savo bazinei gimimo pozicijai ir dėl to verčia maksimalistiškai, destruktyviai ieškoti.

O kokia situacija yra 21 metų? Šį kartą Jupiteris, planeta susijusi su autoritetu, gerove, yra savo viršūnėje. Tai yra stiebimasis socializuotis. Taigi ateina ne tik Dvasios Šviesa, bet ir siekis socializuotis, įgyti žmonių pagarbą, žinių, galbūt padaryti karjerą ir t.t.

Tuo pat metu, 21 metų, Uranas yra apatinėje kryžiaus dedamojoje, t.y. praėjęs vieną ketvirtį takelio. Vadinasi, laisvės tema nueina į patį dugną – jos skamba mažiausiai ir atrodo labiausiai pažeidžiamos. Socializavimosi, pagarbos, gero gyvenimo aktualijos suskamba visa jėga. Štai tokia yra 21 metų misterija: ateiti į protą, išgirsti žmonių pasaulį – tai, kas jau yra suvokta, kas yra žinoma, jog tai yra gerai, kas yra teisėta, kas yra žmogiška – visa tai, kas žmonių pasaulyje yra geriausio.

Tai periodas, kada mes esame pajėgūs pradėti girdėti. Ir tuo labiau, kad 22 su trupučiu metų (22 metai ir maždaug 2 mėnesiai) Saturnas apeina tris ketvirtadalius savo rato ir tai irgi yra jo pozicija viršutinėje kryžiaus dedamojoje. Saturnas yra tiesiogiai susijęs su karjera, su tikslais. Taigi, galima sakyti, 21- 22 metų žmogus realiai pajunta azartą siekti karjeros, siekti tikslų, profesiškai tobulėti ir visos planetos jam padeda šioje srity, kaip ir Selena.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų