Ženklai ant kūno. Avino zona

  / Šeštadienis, 15 birželio 2013 / Paskelbta: Ženklai ant kūno

Avino zona
(galva nuo viršugalvio iki nosies galo, skruostų apačios, lūpų)
Marso buveinė, Saulės sostas

Teigiami ženklai vyrams dešinėje galvos, ypač veido, pusėje, moterims – kairėje liudija, jog šis žmogus praeituose gyvenimuose sukaupė drąsą, ryžtą, aktyvumą, gebėjimą pakovoti už save bei artimuosius, apginti savo vertybes. Toks žmogus be reikalo į konfliktą nelįs – jis gerai žino, ką tai reiškia, tačiau, jei reikės, mokės duoti atkirtį agresijai ar spaudimui. Tai kovotojas iš prigimties, neretai – lyderis, nebijantis eiti priekyje kitų. Ženklas rodo, jog šiuo žmogumi galima pasikliauti sudėtingoje, agresyvioje aplinkoje – jis neišsigąs pavojaus, yra kovotojas. Jam galima pavesti pradėti dalykus, kuriems reikia drąsos, naujo suvokimo.

Vėliau, jau po gimimo, atsiradę apgamai ant skruosto, kaktos bylotų, jog
• Jūsų gyvenime atsirado kažkas labai svarbaus, prasmingo, tai, kas padės jums tapti sąmoningesniam, reikšmingesniam;
• pagaliau ėmėte rodyti iniciatyvą tikrai svarbiuose, reikšminguose reikaluose;
• įgijote drąsos, pagaliau išmokote apginti savo vertybes;
• Jūsų iniciatyva yra reikalinga;
• įgijote apsaugą ten, kur reikės drąsos, ryžto rodyti savo iniciatyvą.

Smūgiai, įsipjovimai bylotų apie panašius dalykus, tik ne tokius reikšmingus, greičiau praeinančius.

Neigiami ženklai vyrams yra kairėje kūno pusėje, o moterims – dešinėje. Avino zonoje jie reiškia, jog nėra suvaldytos Marso energijos, reakcija į jas neadekvati – arba per didelė, arba per maža.

Tai gali būti ženklas, jog šis žmogus bailus, nemoka apginti savo interesų, traukiasi iš kovos lauko, gali išduoti, yra pasyvus. Kita vertus, šis ženklas gali byloti ir apie per didelį agresyvumą, pyktį, egoizmą, norą visus valdyti, diktuoti savo valią.

Nelaimingi ženklai Avino zonoje perspėja, jog yra labai svarbu sutramdyti savo agresiją, egoizmą, pyktį, be reikalo nesivelti į konfliktus, nedrumsti taikos. Kitiems tai ženklas, perspėjantis, jog būtina išugdyti drąsą, ryžtą, valią, aktyvumą, gebėjimą pakovoti už save.

Ši traktuotė labiausiai tinka ženklams, kurie yra ant skruostų, nosies. Ženklai prie akių, ant kaktos rodo kiek kitus dalykus: teigiamoje pusėje – jog šis žmogus turi šviesią sąmonę, atskiria gyvenime svarbiausius dalykus, suvokia juos teisingai, jam bus lemta stebėti ar dalyvauti rimtuose dalykuose, jis prisidės prie teigiamų svarbių įvykių.

Neigiamoje pusėje, atvirkščiai, reiškia, jog šis žmogus nesuvokia, kas jo gyvenime yra svarbu, pats tai neigia, yra linkęs neteisingai suvokti, spręsti. Jam gali tekti būti griaunančių situacijų liudininku, stebėti tamsius įvykius, jis pats nejučia ieško gyvenime tamsiosios pusės, linkęs užtemdyti savo sąmonę.

Neigiami ženklai perspėja neskubėti skleisti idėjų ar jomis tikėti, nepatikrinus jų širdimi, asmenine patirtimi. Reikia stengtis matyti ne tik tamsiąją, bet ir šviesiąją gyvenimo pusę, suvokti, jog kiek turime vidinės šviesos, tiek jos sutinkame ir aplinkoje. Labai svarbu neimti neigti pasaulio, jo prasmingumo, kitaip galimas regėjimo pablogėjimas, defektai ar smegenų veiklos sutrikimai.

Po gimimo atsiradę apgamai šioje zonoje perspėja, jog
• per daug agresyviai siekiate savo tikslų, Jus stengiasi apie tai perspėti, sustabdyti;
• Jūsų iniciatyva yra egoistinė, nereikalinga nei aplinkai, nei Jums, reikėtų ją keisti;
• Jūsų veikla per daug spontaniška, chaotiška, per daug veržiatės į priekį, keliate tuo pavojų sau ir aplinkiniams;
• esate taikos griovėjas;
• tampate despotu, negirdinčiu kitų;
• arba, priešingai, pasielgėte kaip bailys, Jūsų elgesys jau tapo ar gali tapti išdavyste.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų