Vidaus organai ir zodiako ženklai. Kepenys

  / Trečiadienis, 19 birželio 2013 / Paskelbta: Vidaus organai ir zodiako ženklai

Tai yra organas, susijęs su Jupiteriu ir su Šauliu. Fiziniame kūne jis susijęs su krauju, kraujo gamyba. O dvasine , energijų prasme šis organas, kaip bebūtų keista, yra susijęs ne tik su krauju, gyvybiniu skysčiu, bet su religija, dvasingumu, pasaulėžiūra, autoritetu, santykiu su autoritetais, drauge į valstybe.

Jeigu kepenys nesveiki, tai gali būti ne tik dėl to, kad žmogaus pasaulėžiūra yra pagiežinga, pikta, daug netikėjimo. Kad kepenys funkcionuotų puikiai, kad mūsų būtų geras kraujas, yra svarbu, kad gyvenimas būtų prasmingas, kad mes jį kaip nors pozityviai įprasmintume, kad turėtume gyvenime perspektyvą. Pavyzdys yra pozityvus, tikras Šaulys, kuris išskleidžia harmoningas Šaulio energijas. O tai visada yra tikėjimas „kažkuo, nežinau kuo. Netgi kada nežinau, kuo tikėti, vis tiek randu, kuo tikėti“. Štai koks toks šviesus požiūris padeda funkcionuoti mūsų gyvybės esencijai – kraujui, informacijai kraujyje.

Mūsų gyvenimas turi būti mums prasmingas, kad gyvybės esencija ir tai, kas palaiko kraują, funkcionuotų: turėti perspektyvą, santarvę su pasauliu iš esmės, fundamentaliai, tiesiog tikėjimą. Tikėjimą Dievu? Galima ne taip įvardyti, ne tuo žodžiu, bet vis dėlto tai turi būti prasmingas pasaulis, prasminga pasaulėžiūra. Taip pat svarbu turėti autoritetą, pavyzdį, kas vestų į priekį. Pabandykite pajausti, koks yra žmogus, kuris nebeturi jokių autoritetų, jokios pagarbos? Tai yra tarsi kažkoks akligatvis, kaip tamsa, kaip kažkoks „Stop“ ženklas. Ir tai formuoja tą sustojimo energiją – gyvybės sustojimo energiją. Todėl ieškokite. Nerandate šalia? Ieškokite toli, ką jūs galite gerbti. Labai svarbu turėti pavyzdį.

Kepenų veikla gali sutrikti ir dėl tikėjimo kažkokiais netikrais autoritetais arba dėl apgaudinėjimo, dėl nusikaltimų autoritetų srityje. Arba tai gali būti dalykai, susiję su tolimomis kelionėmis, su plėtra. Jeigu žmogus, pavyzdžiui, duoda žmonijai, visuomenei, kultūrai neteisingus plėtros modulius. Kartais tai daro ir reklama, kultivuodama produktų plėtrą: „Kuo daugiau, kuo greičiau, kuo toliau“. O po to žiūrime: planeta jau dūsta, byra nuo tos gamybos pertekliaus.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų