Vidaus organai ir zodiako ženklai. Gerklė. Skydliaukė

  / Trečiadienis, 19 birželio 2013 / Paskelbta: Vidaus organai ir zodiako ženklai

Gerklę gali skaudėti dėl įvairių priežasčių. Vienas dalykas, jog gerklėje yra viena iš komunikacinių čakrų. Ir ši vieta mūsų kūne, ši čakra yra atsakinga už bendravimą, už žodžius, kuriuos tariame, už informaciją. Tiesą sakant, ne tik už žodžius, kuriuos ištariame, bet ir už informaciją, kurią perduodame. Ir todėl šiomis ligomis gali sirgti žmonės, kurie savo darbe perduoda griaunančią, neteisingą informaciją, net jeigu jie yra tiktai tarpininkai, „tik dirba savo darbą“, vis dėlto tai yra spekuliacija ir tuo nepasiteisinsi karmai ir Dvasiai.

Yra sąveika su pasauliu ir tiek. Esi perduodantis instrumentas, vadinasi, tarpininkauji ir dalyvauji. Ir tavo čakra atlieps į tai, kaip tu dalyvauji. Jeigu informacija yra neteisinga, griaunanti, tvirkinanti ar dar kitaip žeidžianti pasaulį ir pusiausvyrą, gali sutrikti gerklės čakra. Gerklė tapti silpna. Ir, atvirkščiai, jeigu žodis, kurį žmogus taria, informacija, kurią perduoda, yra reikalingas pasauliui, tai šis organas taps stipresnis ir žmogaus balsas, jo žodis įgis vis didesnę jėgą: vienu žodžiu bus pasakyta daugiau, negu kitas ištartų dešimtimi ar šimtu žodžių. Tai yra šios čakros realizacinė jėga gali augti, didėti ir laike, ir erdvėje. Ji gali akumuliuoti ir pozityvą, ir negatyvą. Tai yra susiję ir su rašymu.

Dar yra sritys, susijusios su meile, simpatijomis, prisirišimais. Juk gerklė – tai Jaučio zona, kurią valdo Venera. Taip pat tai yra finansai, pinigai, apskritai materija, kūnas. Paprastai žmonės, kurie yra praradę meilę – išsižadėję jos, sąmoningai arba nesąmoningai, iš baimės, dėl skausmo pasmerkę meilę, suvokdami tai ar ne, arba nusprendę, kad nebenori mylėti, nebenori nieko apie tai žinoti, – neretai po to suserga. Labai dažnai – diabetu. Viena iš pagrindinių priežasčių šios ligos priežasčių yra praradimai meilėje ir nebenorėjimas mylėti. Nebetikėjimas galimybe mylėti.

Meilės atsisakymas– sąmoningai ar nesąmoningai – netikėjimas galimybe mylėti sukelia skydliaukės sutrikimus. Reikėtų vis dėlto nedaryti galutinių sprendimų, o surasti drąsos ir vėl atgimti. Iš naujo ieškoti meilės. Išmintingiau. Ramiau. Drąsiau. Bet neišsižadėti jos instinkto lygyje, karmos lygyje. Jeigu mes norime likti sveiki, nereikia naikinti savyje pasaulio prasmingumo. Visada reikia palikti pasauliui šansą sutarti su mumis. Štai kas yra labai svarbu, jeigu nenorime, kad prisėlintų, pritykintų ligos.

Teisingas, harmoningas santykis su finansais, su materija, su daiktais, su gyvybe, su grožiu ir moterimis – štai tokia plati skalė susijusi su gerkle.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų