N.G.Wolmer. 2020 Didysis astrologinis mėnulio kalendorius

Spalio 6 – Mėnulio jaunatis

  / Antradienis, 05 spalio 2021 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Spalio 6 dieną, 14:05 val., įvyks Mėnulio jaunatis. Tuo pačiu prasidės ir naujas Mėnulio mėnesio ciklas, naujos energijos bei tendencijos, susijusios su šiuo ciklu. 

Iki jaunaties momento spalio 6, tai yra, iki 14:05 val., tebesitęs senasis ciklas,  Mėnulis tebebus senas, tinkamas tik darbams užbaigti tęsti, bet ne pradėti, todėl tai ir darykime. Šiuo metu skirkime laiko poilsiui, meditacijai, senojo ciklo suvokimui. Jei tokios pauzės sau negalite leisti, tuomet skirkite laiko tvarkai, švarai namuose ar darbo vietoje palaikyti. Išmeskite nereikalingus daiktus, grąžinkite skolas, jei tai įmanoma. Jei turite įtemptų santykių, kažką nuskriaudėte – atsiprašykite garsiai ar net mintimis. Net ir tai palengvins situaciją, praskaidrins mintis, padės tinkamiau pasiruošti naujam ciklui. Nekurkite konfliktų, nepradėkite ginčų – tai nebūtų veiksminga ar kam nors naudinga. Iki jaunaties neverta pradėti naujų darbų, megzti naujų santykių, ieškoti teisybės. Šis dienos metas iki jaunaties bus palankus, jei laikysitės saiko, ramybės, tvarkos, neskubėsite. Tai užsibaigimo metas.

Nuo jaunaties momento, atvirkščiai, prabus naujos energijos, įsiliedamos į senąsias tendencijas, įnešdamos kai ką naujo į tolimųjų planetų bei jų ilgųjų ciklų nešamas vibracijas. Po jaunaties bus geras metas planuoti bei svajoti, tačiau ne pradėti naujus darbus – vertėtų palaukti nors parą ar dvi, kol Mėnulis paaugs.

Jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus 14 Svarstyklių ženklo laipsnyje, jungties aspekte su Marsu, šalia reversu judančio Merkurijaus. Merkurijus ims judėti direktyviai tik spalio 18 dienos vakare, praėjus beveik pusei šio ciklo, dėl to tai, ką mąstysite ar planuosite jaunaties metu, ko gero, teks „permąstyti“, suvokti naujai, įvertinant naujus atsivėrusius faktus, aplinkybes. Dėl to prasidėjusiame cikle neverta skubėti žadėti – pasilikite sau rezervą, tikimybę, jog ko gero, sprendimas gali dar keistis. Taip pasaugosite savo gerą vardą, įgysite išminties.

Mėnulio ciklas, kuomet Saulė juda Svarstyklių ženklu, visuomet pritraukia daugiau dėmesio reikalams, susijusiems su teisingumu, grožio puoselėjimu, juridinėmis, socialinėmis  bei įvairiomis kitomis paslaugomis, visuomeniniu bei kultūriniu gyvenimu. Jis palankus dirbantiems valstybinėse institucijose, užsiimantiems amatais, dizainu, architektūra. 

Tai, jog beveik visą ciklą Saulė judės judės šalia Marso, suteiks ciklui daugiau aktyvumo, skatins   drąsą bei ryžtą, imantis naujų darbų, siekiant teisingumo ar tiesiog išsikeltų tikslų, rezultatų.

Vis-gi, sėkmė svarstyklių periodu susijusi su pusiausvyra, taika, gebėjimu veikti sutinkamai su priimtomis normomis, taisyklėmis. Todėl aktyvumas neturėtų  pereiti į agresyvumą ar nachališkumą, įkyrumą.

Ciklo pradžioje visos tolimos planetos judės reversu. Tai  rodo, jog darbuose, nežiūrint į Marso aktyvinamas energijas nevertėtų skubėti. Vėliau spalį net trys iš šių tolimų planetų ims judėti direktyviai, įnešdamos į laikmetį dinamiką, pozityvų impulsą naujų darbų pradžiai, formuodamos naują požiūrį bei naujas situacijas. 

Taigi, jei ciklo pradžioje jis bus gan ramus, tai artėjant į pilnatį bei  po jos jis taps vis aktyvesnis.  Po spalio 23 dienos, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, pajusime naujas tendencijas, energijas, teks susitelkti bei veikti, atsisakant to, kas nebūtina.

Vis-gi, šis ciklas bus sėkmingas užsiimantiems jurisprudencija, politika, amatais, kultūros bei visuomenine, socialine bei grožio puoselėjimo veilkla, dirbantiems valstybinėse institucijose.

Šviesios, sėkmingos mums visiems spalio jaunaties bei viso ateinančio ciklo!

Platesnę informaciją apie visus metus bei paskutinį metų ketvirtį galite rasti „ Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021“ skaitmeniniame PDF variante, įsigiję jį adresu:

http://www.menuliokalendorius.com/produktas/2021-didysis-astrologinis-menulio-kalendorius/ 

Į viršų