Rytoj – Saulės užtemimas!

  / Sekmadienis, 20 rugpjūčio 2017 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Rugpjūčio 21 dieną 21:30 val., įvyks Saulės užtemimo maksimumas. Lietuvoje šis užtemimas nebus matomas, ir tai yra gerai, nes šalį mažiau palies neharmoningos užtemimo įtakos. Užtemimas prasidės
Užtemimas prasidės 18:46 vietos laiku, baigsis 00:04: 21 rugpjūčio 22 d.
Šio Saulės užtemimo metu didelės energijos bus susitelkę Liūto zodiako ženklo pabaigoje – Mergelės ženklo pradžioje.
Liūto ženklo pabaigoje bus Marsas, Karminis mazgas Rachu, Saulė bei Mėnulis. Mergelės pradžioje – reversu judantis Merkurijus.
Šis telkinys Liūto ženkle formuos didžiulę sutelktą energiją. Šioje energijoje – ypač stiprus vyriškas pradas, daug ugnies. Ko gero, jos net per daug – juk su telkiniu ugniniame Liūto ženkle darys trigono aspektus tiek Uranas ugniniame Avino ženkle, tiek Saturnas bei Lilit iš ugninio Šaulio ženklo.
Blogiausia, ką gali paskatinti šios energijos – tai per didelis aktyvumas, net agresija, bandymas atimtai iš kitų tai, kas teisėtai nepriklauso, ypač aštriai, grubiai konkuruoti. Be abejo, užtemimo metu dar tik formuojasi būsimo elgesio programos. Netrukus po jo dar tik bus daromi sprendimai. Pirmieji veiksmai, pasireikš, manau, po pusės mėnesio, vėliau po mėnesio. Kiti – metų gale, lapkritį bei gruodį. Užtemimas, ko gero labiau palies valstybių gyvenimą, kels rūpesčių, susijusių su teroristiniais išpuoliais bei jų pasekmėmis.

Paprastiems žmonėms svarbu nepasiduoti puikybei, išaugusioms pretenzijoms, neužsibrėžti per didelių, ne pagal galimybes, uždavinių. Geriausia nusikreipti į kūrybingumą, džiugumą, meilę, racionalias iniciatyvas, sportinį aktyvumą.
Kelias dienas iki užtemimo bei po jo, o labiausiai pačią užtemimo dieną vertėtų vengti bet kokių kategoriškų sprendimų, didesnių pretenzijų aplinkiniams, ypač vengti grubumo, despotizmo, gyrimosi, puikybės apraiškų. Gali būti sunku suvaldyti baimes, nenustebkite, jei kamuotų niūrumas, išryškėtų įvairūs negalavimai. Užtemimo poveikio zonoje gali skaudėti galvą, jautresnė taps širdis, nugara. Jokiu būdu neapkraukite organizmo per daug įtemptai sportuodami, kilnodami svorius ar ilgai dirbdami karštyje, įtampoje. Šiuo periodu, atvirkščiai, vertėtų daugiau miegoti, ilsėtis, būti gamtoje, vartoti mažiau ar visai nevartoti alkoholio.
Jei norite atsisakyti prastų įpročių, dieną iki užtemimo, o svarbiausia, užtemimo dieną nevartokite alkoholio ar kitų kvaišalų, nerūkykite. Vėliau kosminės energijos jums padės įtvirtinti naują gyvenimo būdą, jei tik stengsitės.
Jei jaučiate, kad nepajėgiate ramiai, harmoningai bendrauti, tuomet sumažinkite bendravimą, palikdami tik būtiną. Svarbu, kad pajėgtumėte jaustis saugiai, ramiai, kad būtumėte darnoje su savimi ir aplinka. Palepinkite save ir artimuosius paprastais dalykais, nedarydami iš to didelių istorijų, siekite ramybės, tuomet užtemimo metas jums bus harmoningesnis.
Jokiu būdu neleiskite sau rodyti narsos ir “stebuklų” keliuose – šis metas kaip niekad pavojingas klaidomis, paskatintomis puikybės, kvailumo, dirglumo, noro konkuruoti, lenktyniauti.
Gali dažniau gesti įvairi technika. Svarbu atsargiai elgtis su elektros bei mechaniniais prietaisais, ugnimi, vandeniu. Neverta šiomis dienomis vykti į tolimą kelionę. Jei vis-gi vykstate, nusiteikite ramiai, pozityviai, jog viskas bus gerai, negeneruokite baimėmis nerimo. Tai metas, kai nerimo ir taip bus daugiau, nei visuomet. Vertėtų vengti didelių žmonių sambūrio, rizikingų pasismaginimo formų ar tiesiog bet kokio rizikingo, provokuojančio elgesio.
Ypatingo dėmesio reikės vaikams – jie gali būti ypač irzlūs, kaprizingi, niūrūs. Būkite su jais kantrūs, jiems taip pat bus nelengva užtemimo dieną bei kelias dienos po jo.
Vis-gi, dėl to, tai, jog užtemimo metu Saulė bus šalia karminio Mėnulio mazgo Rachu, šis užtemiminis metas atneš ir labai stiprų impulsą atsisakyti to, kas atgyvenę, nereikalinga, netikra. Jis taip pat paskatins ieškoti naujų horizontų, atsiverti atsinaujinimui. Svarbu tiktai, kad šis atsinaujinimas nevyktų grubiai, griaunant tai, ką gero, vertingo jau turime.
Beveik kartu su užtemimo maksimumu, 21:30 val., įvyks ir Mėnulio jaunatis. Nuo šio momento visą vakarą, naktį, palanku svajoti apie tai, kas jums svarbiausia, nusiteikti pozityviai, pakviesti į gyvenimą šviesias, kuriančias energijas, džiaugsmą bei grožį. Neleiskite, kad vakarą po jaunaties nugalėtų nerimas ar baimės.
Sąmoningai kurkite džiugumą, gerumą, dėkingumą, atsigręžkite į meilę, į daugybę nuostabių didelių ir mažų dalykų, kuriuos pamatysime aplinkiniame pasaulyje, jei to ieškosime, į tai atsigręšime.

Šviesios, ramios, palaimintos mums visiems jaunaties ir viso Mėnulio ciklo!

Į viršų