Rytoj – Mėnulio jaunatis Mergelėje!

  / Ketvirtadienis, 29 rugpjūčio 2019 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos
Jaunatis Mergeleje 2019 08 30

(Iš „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2019“, papildyta)

Rytoj, rugpjūčio 30 dieną 13:37 val., įvyks Mėnulio jaunatis Mergelės ženkle. Žinia, jog ši jaunatis suteiks būsimų įvykių foną ir didžiajai rugsėjo daliai. Todėl, jei norime sėkmės rugsėjo mėnesį ir net visą likusią metų dalį, praverstų išmintingai sutikti ir rytdienos Mėnulio jaunatį.

Šios jaunaties metu Mergelės ženkle bus susitelkę daug planetų – Saulė, Mėnulis, Venera, Merkurijus, Marsas bei Selena, arba Baltas Mėnulis. Šį planetų telkinys puikiai aspektuos Saturną, Plutoną Ožiaragyje bei  Uraną Jautyje.  Galima sakyti, jog ši jaunatis – viena sėkmingiausių, galingiausių šiais metais. Telkinys Mergelėje palaikys įvairiausius darbus, iniciatyvas, ypač susijusias su medicina, farmacija, amatais, mokslais, žiniasklaida, prekyba, tarpininkavimu, švietimu, sveikata. Ciklas bus ypač palankus darbštiems, praktiškiems, rūpestingiems žmonėms, tikriems profesionalams. Šį ciklą ypač svarbu švara, pareigingumas, tikslumas, atsakingumas, darbštumas, sumanumas. 

Jaunaties dieną, tai yra, jau prasidėjus jaunačiai, pasistenkite skirti rimtiems darbams – tam, kas jums svarbiausia profesinėje, sveikatos srityje srityje arba tiesiog gyvenime. Vis-gi, ši diena palankesnė svajoti, planuoti, apgalvoti svarbiausius darbus ir kiek mažiau palanki – pradėti naujus darbus. Šios dienos mintims, planams reikia duoti kiek laiko subręsti, prieš skubant apie juos kalbėti ar juos daryti. Vis-gi, čia kalbu apie naujus sumanymus. Anksčiau pradėtiems darbams dirbti diena puikiai tiks, tik veikite be skubėjimo, susitelkę, venkite tuščių kalbų, neapgalvotų pažadų. Juk šios dienos žodžiai, planai, veiksmai turės didelę reikšmę, didelę jėgą – pasistenkime, kad jaunaties popietė padėtų pradėti sėkmingą ciklą. Nesipykime su aplinkiniais, mąstykime pozityviai, o rūpindamiesi sveikata, galvokime ne apie ligą, negalavimus, o apie sveikatą, apie tai, kaip gerai jausimės, kaip nauja, geresnė kokybė ateis į mūsų gyvenimą. Rūpindamiesi uždarbiu, galvokime apie tai, kaip uždirbsime, ką turėsime, o ne ko trūksta, ko nėra… Tai jaunaties dienos ypatumai. Rimtu, harmoningu, palaikančiu elgesiu užsitikrinkime ir artimųjų  palaikymą. Ši jaunatis iš tiesų galinga, sėkmingiausia šiais metais, galinti suteikti prasiveržimą į sėkmę darbuose, jei tik suteiksime gerą, pozityvų impulsą jaunaties metu bei  būsime pasiruošę svarbiems darbams.

Šią jaunaties dieną palankios spalvos bus ryškiai mėlyna, balta, nepalankios – išblukusios.

Šviesios, sėkmingos mums visiems Mėnulio jaunaties Mergelės ženkle!

Į viršų