Lapkričio 26 dieną – Mėnulio jaunatis!

  / Pirmadienis, 25 lapkričio 2019 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Rytoj, lapkričio 26 dieną, 17:05 val.,  įvyks Mėnulio jaunatis Šaulio ženkle.

Saulė bei Mėnulis bus Šaulio ženklo 5 laipsnyje, šio ženklo pabaigoje bus Jupiteris. Taip pat didelis planetų telkinys bus greta esančiame Ožiaragio ženkle.  Čia bus susitelkę Venera, karminis Mėnulio mazgas Ketu, Saturnas bei Plutonas. Šie du zodiako ženklai bus pagrindiniai jaunaties metu. Trečias pagal svarbą bus Skorpiono zodiako ženklas, 

kuriame bus Marsas bei Merkurijus. 

Ši jaunatis, ko gero, viena aktyviausių metuose. Planetų telkinys Šaulyje skatins siekti autoriteto, plėtros, geriausio rezultato. Telkinys Ožiaragio ženkle  skatins siekti profesionalumo, aktyvaus tikslų įkūnijimo. Marsas Skorpiono ženkle, kuriame jis bus jaunaties metu bei visą Mėnulio ciklą, stipriai aktyvuos valią, kovingumą. Venera, „atsakinga“ už emocionalumą, meilę, bus mažai jausmingame , gan šaltame Ožiaragio ženkle, nukreipdama jausmus bei  emocijas darbo, atsakomybių, profesijos link. Taigi, galima numatyti, jog svarbiosios būsimo Mėnulio ciklo aktualijos bus susiję ne tiek su emociniu ar šeimos gyvenimu, kiek su darbo, karjeros, profesinių pasiekimų sritimis. Į jas ir vertėtų susitelkti – juk ciklas žada būti produktyvus.

Šias tendencijas dar sustiprins tai, jog nuo gruodžio 2 dienos 20:20 val. Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta, pereis iš Šaulio ženklo, kuriuo šiuo metu keliauja, į Ožiaragį, dar sustiprindamas šio ženklo įtaką laikmečiui. 

Tai galime pajausti, kaip besikeičiantį požiūrį į tikslus, profesinius uždavinius. Jupiteris, perėjęs į Ožiaragį, keliaus šiuo ženklu apie metus laiko. Taigi, duokime sau laiko ramiai susivokti besikeičiančiose laikmečio aktualijose, o šį ciklą skirkime daugiau dėmesio šių metų uždavinių užbaigimui.

Be abejo, dėl daugumos planetų pozicijos ypač rimtuose ženkluose jaunaties metu šiam ciklui gali pritrūkti jaukumo, švelnumo, artumo jausmų, tiesiog meilės. Kad jų pakaktų mūsų gyvenime, šį ciklą turėsime sąmoningai skirti dėmesio šioms vertybėms. Taip pat svarbu pasisaugoti aršumo, per didelio griežtumo, abejingumo ar žiaurumo. Taip pat – perdėto savanaudiškumo, darboholizmo.  Šios savybės  – tai būsimo ciklo „populiariausios“ ydos. Efektyviausias metas, susijęs su augimu, plėtra, bus iki gruodžio 10 dienos. Vėliau, po pilnaties, kartu su dylančiu Mėnuliu, metas bus palankus darbų užbaigimui.

Priminsiu, jog lapkričio 26 dieną jaunatis prasidės tik pavakarėje, 17:05 val. Prieš tai, prasidėjusi anksti ryte, bus 30 Mėnulio diena, kurios simbolis – Gulbė. Todėl pirmoje dienos pusėje verta skirti anksčiau pradėtų darbų užbaigimui, harmonijos, tvarkos darbo vietoje ar namuose kūrimui. Nuo 17:05 val., kuomet prasidės jaunatis, pasistenkite skirti savo dėmesį tam, kas jums iš ties svarbu, neskubėkite. Leiskite sau šį vakarą pasvajoti, pamąstyti apie svarbiausius tikslus, pasakykite gerą žodį artimiesiems. Juk šis vakaras – tai būsimo ciklo, jo tendencijų įsitvirtinimo metas.

Į viršų