Rytoj – Mėnulio jaunatis!

  / Trečiadienis, 28 gruodžio 2016 / Paskelbta: 2016 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologija

Rytoj, gruodžio 29 dieną, 08:53 val. Lietuvos laiku, įvyks Mėnulio jaunatis Ožiaragio ženkle.

Tuo metu Ožiaragio ženkle bus Saulė bei Mėnulis 8 Оžiaragio ženklo laipsnyje. Šalia, 7 Ožiaragio ženklo laipsnyje, bus Merkurijus, judantis reversu bei kiek toliau, 17 laipsnyje, Plutonas.

Taigi, Ožiaragyje bus net keturios planetos. Kiekvienais metais, Saulei judant Ožiaragiu, ji išskleidžia savotišką ožiaragišką mokyklą, suteikia galimybę mokytis ožiaragiškų savybių – rimties, kokretumo, taupumo, susitelkimo, gebėjimo formuoti tikslus be jų siekti, tvarkos, gebėjimo atsisakyti visko, kas nebūtina.

Ši jaunatis taip pat nestokoja panašių energijų bei gali paskatinti mus padaryti tvarką namuose, išmesti ar atiduoti tai, kas nereikalinga, sutelkti jėgas svarbiausiems tikslams siekti. O kas dar svarbiau – pradžioje juos suvokti, šiuos tikslus. Tam reikalinga analizė, susitelkimas, įsigilinimas, ramus darbas vienatvėje. Tačiau tai, ką kalbu, būdinga ne tik jaunaties dienai, bet ir didžiajai ciklo daliai, bent juo tol, kol Saulė judės Ožiaragio ženklu, tai yra, iki sausio 20 dienos.

Šios jaunaties analizei bus būdingi tam tikri ypatingi bruožai. Merkurijus, atsakingas už mąstymą, analizę, jaunaties metu bus judantis reversu, tai yra, priešinga kryptimi, nei Saulė. Ši jo pozicija palanki suvokti ankstesnių įvykių prasmę, stiprias ir silpnas ankstesnių poelgių puses. Dėmesys savaime gan stipriai gręšis atgal. Todėl vertėtų pamąstyti, kaip galima ištaisyti, patobulinti, užbaigti ar pradėti iš naujo tai, kas nebuvo padaryta, nors buvo būtina ar reikalinga. Čia svarbi nuoširdi klaidų ar praleistų galimybių analizė, paieška efektyvesnių veikimo būdų. Tai, kad šalia Saulės, Mėnulio ir Merkurijaus jaunaties metu bus Plutonas, suteiks šiai analizei bei sprendimams nemažą jėgą. Šios jaunaties bei su ja susijusio ciklo sprendimai gali pozityviai pakeisti mūsų likimą.

Šį kart jaunatis įvyks ryte, priešnaujametiniame šurmulyje. Vis-gi, kaip ir kiekvieną jaunatį, vertėtų skirti laiko ne tik kasdieniams reikalams, bet ir gilesniems, dvasiniams dalykams.

oziaragis

Paplanuokite, kuomet šią dieną turėsite ramesnį laiką, kad galėtumėte pasvajoti, pamedituoti bei suteikti ateinančiam ciklui didesnę jėgą, įkvėpimą, nei tuomet, jei tiktai, kaip visuomet, skubėtumėte, užsiimtumėte tik įprastais darbais.

Jaunaties metu nemažas akcentas bus Žuvų zodiako ženkle – čia bus Karminis Mėnulio mazgas Ketu, Marsas ir Neptūnas. Neigiama prasme šis telkinys skatina savęs gailėjimą, iliuzijas, saviapgaulę, norą nusigerti. Reaguojant harmoningai į šias energijas, pajaustume norą ne gailėti savęs, o padėti kitiems, parodyti atjautą, savitarpio pagalbą artimiesiems, draugams, silpnesniems. Marsas, kuris yra susijęs su valia, aktyviais veiksmais, būdamas Žuvyse, šalia Neptūno, geriausia prasme gali paskatinti gilinimąsi į dvasinį gyvenimą, aktyvumą dvasinėje srityje.

Kaip visuomet jaunaties dieną, svarbu, kad nepradėtume destruktyvių tendencijų, todėl pasistenkime išvengti pykčio, konfliktų. Susikurkime gerą nuotaiką, įdėkime pastangų, kad santykiai šią dieną būtų pripildyti šilumos, meilės, supratimo. Mąstykime, kalbėkime apie tai, kas svarbiausia. Skirkime dėmesio svarbiausiems sumanymams, darbams. Šiemet tai, kaip sutiksime jaunatį, nemažai nulems ir naujų metų sutikimą, tuo pačiu kažkiek – ir visus metus. Juk šie du ciklai šių metų gruodį labai arti vienas kito. Paskatinkime save jaunaties dieną labiau atsigręžti tvarkos, disciplinos, rimtumo, praktiškumo, kitų pozityvių ožiaragiškų savybių link. Juk šios jaunaties jėga ir yra būtent jose.

Geros, šviesios mums visiems rytojaus Mėnulio jaunaties ir viso būsimo ciklo….!

Su meile – N.Gabija Wolmer

Į viršų