Rugpjūčio 11 – Saulės užtemimas ir jaunatis!

  / Trečiadienis, 08 rugpjūčio 2018 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2018“, papildyta )

Rugpjūčio 11 dieną, 12:46 val., įvyks dalinis Saulės užtemimas. Lietuvoje jis nebus matomas. Dalinio užtemimo pradžia bus 11: 02 val., pabaiga – 14: 30 :40 val. 

Dalinis užtemimas bus matomas Grenlandijoje, Islandijoje, kai kuriose Suomijos, Kanados, Rusijos, Šiaurės bei Pietų Korėjos, Mongolijos, Kinijos dalyse. Užtemimo maksimumo laikas – 12:46 val. Lietuvos laiku. Taigi, nuo 11 iki 13 valandos užtemimo įtaka bus juntama stipriausiai.  

Kita, kiek lengvesnė banga bus juntama trys dienos iki ir po užtemimo. 

Trečioji, mažesnė užtemimo banga  – juntama apie savaitę prieš ir po užtemimo. 

Užtemimo metu bus ypač išryškinti du zodiako ženklai – Liūto ir Vandenio. 

Tačiau Liūto ženklą stiprins tai, jog jame bus skatinantis vystymąsi, atnešantis būtinus pokyčius Karminis Mėnulio mazgas Rachu.

Vandenio ženklą, atvirkščiai, apsunkins tai, jog jame bus Karminis Mėnulio mazgas Ketu, susijęs su apribojimas bei karminiu atpirkimu bei Lilit, arba Juodas Mėnulis, susijęs su apribojimais, ankstesne tamsia karma. 

Kaip galite matyti užtemimo schemoje, užtemimo metu Karminiai Mėnulio mazgai užtemimo metu bus gan stipriai akcentuoti – Liūto ženkle kartu su Saule bei Mėnuliu taip pat bus Merkurijus.

Vandenio ženkle šalia Karmino mazgo Ketu bus Lilit ir Marsas.

Bench on the bank of the river in summer day

Taigi, šis užtemimas išryškins pasirinkimo temas: dvasinio pasirinkimo tarp meilės, gyvo bendravimo ir technikos sudievinimo.

Tarp kūrybingumo, betarpiškumo ir formalizmo; tarp dosnumo ir šykštumo; tarp džiugumo, gerumo ir užsidarymo nuo pasaulio, niūrumo. Šuo metu nelengva bus pasirinkti: ar skirti jėgas taupymui, atsargumui, ar kūrybai, poilsiui, meilei.

Užtemimo stipriausios įtakos periodu vertėtų labai atidžiai, saugiai vairuoti, atsargiau elgtis keliuose. Kils daugiau nesusipratimų, susijusių su technika – ji dažniau ges. 

Paskutinis metų užtemimas taip pat kels gaisrų pavojų – svarbu bus ypač atsargiai elgtis gamtoje,  miške, su elektros prietaisais.

Visgi šiame užtemime, taip pat visame Mėnulio cikle, kuris prasidės kartu su užtemimu, bus didelė kūrybos, meilės jėga. Labai svarbu akcentuoti pozityvumą, džiugumą, šiltus santykius, atsigręžti į šviesiąją gyvenimo pusę, į pasaulio grožį, harmoniją, besąlyginę meilę, atlaidumą.

Žmogaus organizme veikiant užtemimui jautresnė taps širdis, akys, kaulų sistema, stuburas, sąnariai, oda, nervų sistema. 

Kaip visuomet, užtemimo akivaizdoje gali paaštrėti chroniškos ligos. Šį metą gali lydėti galvos skausmai, padidėjęs arterinis spaudimas, nemiga. 

Jokiu būdu neskubėkite ir neskubinkite kitų – nebent pats sau esate priešas… Užtemimo stipriausios įtakos metu, tai yra, trys dienos iki ir po užtemimo, neverta pradėti ginčų reikšti pretenzijų – emocijos įsiūbuos ypač stipriai, sunku bus jausti saiką, sustoti. Pradėtas konfliktas ypač skaudžiai kirs per emocijas.

Kita vertus, kelios dienos iki užtemimo tiks, jei norite nutraukti įkyrėjusius, neefektyvius santykius ar darbus.

Neužmirškime, kad kartu su užtemimu prasidės ir Mėnulio jaunatis, taigi, kartu formuosis ir tendencijos visam mėnesiui. Todėl, galvodami apie užtemimą stengdamiesi  pasaugoti save nuo negatyvių faktorių, neužsiciklinkime tik ties pavojais – taip juos sustiprinsime. 

Labai svarbu iš karto po jaunaties, kuri įvyks 2018 08 11 12:48 val., 

gręžtis į mylintį, laisvą, stiprų, dosnų kūrėją savyje, tikėti savimi ir savo gyvenimu, pasauliu. Užtemimas visuomet yra akcentas, jėgos momentas. Suteikime šiai jėgai savo valios dėka pozityvią kryptį – akcentuokime geras savybes savyje ir savo artimuosiuose, prisiminkime, suvokime ir vertinkime tai, ką gero jau turime bei už tai padėkokime. Padėkokime savo geradariams – juk  visi jų turime.

Tokiu būdu auginsime šiuos dalykus savo gyvenime. Mylėkime tai, ką jau turime – juk tai mūsų ankstesnių pasirinkimų atspindys…

Džiaukimės tuo, ką jau turime. Būdami atsargūs, apdairūs, vis-gi ženkime per pasaulį kūrybingais, drąsiais žingsniais, mylinčia, tikinčia širdimi.

Šviesios, galingos, sėkmingos mums visiems jaunaties be viso Mėnulio ciklo!

Su meile – N.Gabija Wolmer

 

Į viršų