Pavasario lygiadienis

  / Šeštadienis, 21 kovo 2020 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Sveikinu mus visus su Pavasario Lygiadieniu ir Dramblio metų pradžia pagal Avestos tradiciją. Avestos metai  prasideda, Saulei perėjus į Avino ženklą, su aušra po šio įvykio,  paprastai kovo 21 dieną.

Saulės perėjimas į Avino ženklą žymi materialios šviesos, dienos pergalę prieš naktį. Diena susilygina su naktimi – tai ir yra pavasario lygiadienis. Be to, ji dar ilgėja, tapdama ilgesnė už naktį. Na, nesvarbu, kad pusei metų, bet juk tai pusė metų! :)

Džiaukimės kartu su gamta augančia joje šviesa ir gyvybe, išnaudodami tai, kas gali džiuginti išoriniame pasaulyje, kaupdami šviesą ir gyvybės jėgą visiems metams. 

Saulės įėjimas į Avino ženklą taip pat siejamas su atsinaujinimu – juk Avino ženklas  – tai pirmasis, nebrandžiausias ugnies stichijos ženklas. Jis neša savyje naujumo, šviežumo, didžiulio aktyvumo jan energijas. Taigi,  kartu su lygiadieniu pravartu leisti sau į daug ką pažiūrėti naujai, užsiimti kokia nors aktyvia veikla. Net jei tenka būti namuose, suraskime kokią nors sporto rūšį, kuria galima užsiimti namuose, imkimės namų sutvarkymo, puoselėjimo.

Dramblio metai Avestos tradicijoje siejami su rimtumu, fundamentalumu, teigiama, jog ką nors rimtai pradėjus, darbai pavyksta, gerai susiklosto.  Dramblio metais taip pat labai svarbu ištikimybė, gebėjimas pasirūpinti šeima, artimaisiais. Tokie metai nepalankūs skubiems sprendimams, blaškymuisi nuo vienos veiklos ar santykių prie kitų, grubiems, mėgstantiems erzinti kitus žmonėms. 

Rimtumas, stabilumas, patikimumas, – tai Dramblio metų sėkmingosios savybės. Kita vertus, besirūpinantiems šeima Dramblio metai neša sėkmę, palaikymą – na, bent jei tikėsime senąja Avestos tradicija… Ko gero, praverstų savyje pažadinti dramblio gerąsias savybes – nesiblaškymą, rimtį, fundamentalumą, ramią drąsą, rūpinimąsi pirmiausia kitais, po to savimi, šeimos gerove…

Šviesaus mums visiems pavasario lygiadienio bei visų Dramblio metų!!! 

Į viršų