Mėnulis Jautyje

  / Penktadienis, 14 birželio 2013 / Paskelbta: Mėnulio padėtis zodiako ženkluose

Mėnulis Jautyje – meilės, grožio, finansų deivės Veneros buveinėje. Mėnulio (susijusio su švelnumu, motinyste, pasąmone) soste, Žemės stichijoje.

Emocijos, elgsena. Mėnuliui įėjus į Jautį, įsigali ramus, moteriškas pradas. „Aviniškas” šurmulys, kova dėl valdžios nurimsta. Jausmai tampa natūralesni, gilesni, tikri. Grįžtama prie sveiko proto balso, konkretumo ir praktiškumo. Dingsta skubotumas, mažiau rizikuojama, elgiamasi atsargiau. Mažiau galvojama apie vadovavimą, daugiau apie naudą ir gyvenimo malonumus, norisi jaukumo ir meilės. Tai darbingas laikas, kantrybės daugiau nei visuomet. Galite rasti sutarimą, jei tai naudinga abiem pusėms. Sustiprėja ryšys su Žeme, namais. Pasąmonė labiau atsigręžia į materialius, stabilius dalykus. Į naujoves žiūrima nepatikliai, vyrauja inercija, atsargumas. Mėnulis Jautyje myli gyvybę, meilę, grožį ir visa, kas stabilu bei turi didelę materialią vertę.

Darbas. Šios dienos yra palankios tiems darbams, kurie užsitęs, pareikalaus kantrybės, užsispyrimo, praktiškumo. Nepaprastai daug darbo sričių globoja, palankiai veikia Mėnulis Jautyje, tačiau labiausiai žemdirbystę, menus, statybą, baldų gamybą ir stalių darbus, taip pat tuos, kieno veikla susijusi su moterimis, grožiu, komforto, prabangos reikmenimis, su gamta ir gyvūnais. Geras metas bankininkams, finansininkams. Galima pasirašyti ilgalaikes sutartis: abiejų pusių santykis bus rimtas, mažai kintantis.

Finansai, vertybės. Šios dienos yra puikios vertybėms kaupti, įvertinti – tai pinigingos, Veneros globojamos dienos. Jei nėra kitų neigiamų aspektų, šiuo metu gerai pirkti namą, sklypą, namų apyvokos daiktus, prabangos, komforto atributus, drabužius, papuošalus – jie ne tik turės vertę, bus gražūs, bet ir praktiški, naudingi, ilgaamžiai.

Meilė. Moterys šiuo metu gali būti ypatingai žavios, panašios į veneras arba žydinčias gėles – tik neapkraukite jų darbais, suteikite galimybę, leiskite rodyti iniciatyvą. Tai nuostabiausias metas meilei! Jausmai bus gilūs – Jautyje daug neskubriai gimstančios aistros, malonumų troškimo. Meilės romanas, pradėtas tokią dieną, jei pirma diena nusiseka, tęsis ilgai, bus pilnas aistros, malonumo, švelnumo. Netgi panorėjus jį greitai nutraukti, nelabai pavyks, nes prisiminimai per daug malonūs. Tai švelnumo, gilaus atsipalaidavimo dienos, labai vaisingos visose srityse.

Sveikata. Jautri gerklė, kaklas, skydliaukė, lūpos. Patartina jų neoperuoti, nevarginti. Galima sėkmingai gydyti hemorojų, šlapimo šalinimo sistemą, vyrams – lyties organus. Puikiai veiks masažai, atpalaiduojančios vonios. Galimi persivalgymai: traukia sočiai prisikirsti, vilioja saldumynai. Šio laikotarpio silpnybės – tingumas, persivalgymas, gobšumas.

Vaikai. Vaikai ramesni, nors labiau užsispyrę, užsidarę ir lėtesni. Šiuo metu jiems reikia rodyti meilę: didėja prieraišumo, švelnumo, saugumo poreikis.Tai metas, kai vaikučiai turi sukaupti teigiamą jausminį patyrimą: būti mylimi ir mylėti, išmokti dirbti, įgyti praktiškumo. Nebarkite – sutiksite buką užsispyrimą. Geriau paglostykite, pabučiuokite. Pasiūlykite piešti, lipdyti, mokykite siūti, šokti ar kepti blynus, ravėti daržą, pasodinti medį, gėlę, bet neskubinkite. Duokite praktinę užduotį, atlyginkite už tai – padovanokite kokį daiktą ar pinigą, mokykite taupyti. Būkite kartu, paimkite už rankos – vaikui svarbu Jus jausti kūnu.

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų