Mėnulio jaunatis Svarstyklių ženkle

  / Antradienis, 23 rugsėjo 2014 / Paskelbta: 2014 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologija, Astrologinės aktualijos

Rytoj ryte, 2014 rugsėjo 24 dieną, 09:14 val. vietos laiku, įvyks Mėnulio jaunatis Svarstyklių ženklo pradžioje, antrame laipsnyje. Tai reiškia, jog tuo metu Saulė bei Mėnulis bus vienoje ekliptikos ilgumoje, tame pačiame laipsnyje.

Pagal Tebų kalendorių šis Svarstyklių laipsnis yra puikus, valdomas Jupiterio bei Chirono, šiame kalendoriuje jam net yra priskiriama genialumo savybės. Apie šį laipsnį sakoma, jog jis susijęs su muzikalumu, subtiliu ritmo pojūčiu, filosofija, religingumu, meile gamtai bei sėkme moksluose.

Ką gi, galima tikėtis, jog ši jaunatis padės skleistis minėtoms savybėms, juolab kad jaunaties metu nesiformuos kokios nors nepalankios planetų konfigūracijos, kurios trukdytų tam vykti. Atvirkščiai, diena turėtų būti  skaidri, rami, palanki sėkmingai pradėti bei realizuoti geriausias savybes, kurias turi savyje Svarstyklių ženklas.

Saulei judant Svarstyklių ženklu, ši jos pozicija kiekvienais metais mums padeda mokytis spręsti konfliktus taikingu būdu. Dar geriau – gyventi taip, jog jų formuotųsi kuo mažiau. Aukštąja, dvasingąja prasme Svarstyklės – taikingumo bei teisingumo ženklas. Būtent šio ženklo erdvėje mūsų siela mokosi išminties kaip taikingai, diplomatiškai pasiekti taikos, apginti savo interesus, nenusikalstant tiesai bei dorai, neišduodant, nepažeidžiant savo bei kitos pusės interesų. Ši Saulės pozicija, kaip Mėnulio jaunatis tame pačiame ženkle, išskleidžianti Svarstyklių energiją, kiekvienais metais mums padeda nors trumpam, vienam mėnesiui, tapti labiau diplomatiškais, geranoriškais, taikingais žmonėmis, vertinančiais vidinę ramybę, grožį bei eleganciją. Visiems  žinomas Svarstyklių aktyvus interesas teisingumui, diplomatijai, taikingumui, gero tono taisyklėms, pilietiškumas, socialumas – tai išorinis kiautas, saugantis vidinę realizacijos erdvę, kurioje galėtų skleistis brandus grožis bei meilė, harmonija ir  kultūra, realizuojanti save ne tik svajonėse, idėjose, bet ir formoje, materijoje.

Autumn1

Tai svarbiausias ženklas, susijęs su grožio bei harmonijos, kultūros įkūnijimu materijoje. Jam duota ir išmintis, kaip šią vidinę bei išorinę kultūrą apsaugoti nuo grubumo, barbariškų, nebrandžių siekių.

Kuomet Saulė keliauja Svarstyklėmis, mes kiekvienas sąmoningai ar pusiau sąmoningai esame paskatinami  ir savo gyvenime sukurti arba padaryti kažką, kad apgintume nors mažą salelę grožio, kultūros, ramybės bei harmonijos.

Galbūt – santykiuose, galbūt – mene. Tuomet tai gali pasireikšti kaip poreikis rašyti, tapyti, žiesti puodus, numegzti kažką gražaus. Tai gali pasireikšti kaip poreikis pasirūpinti kūno grožiu, jaunystės išsaugojimu. Kitam šis kosminis impulsas, pernešamas Saulės, keliaujančios elengancijos ženklu, pasireikš kaip noras kažkuo pagražinti gyvenamą erdvę – nupirkti paveikslą, atnaujinti interjerą ar dizainą, savo įvaizdį, šukuoseną…

Dar kitus šios rusėjo pabaigos bei spalio mėnesio energijos paskatins aktyviai ieškoti būdų, kaip padėti vargstantiems – tiek žmonėms, tiek gyvūnams, netgi gamtai.

ruoduo_lasas_lapas

Pati jaunatis, kaip minėjau, jos metu formuosis nemažai „karminės laisvės“ aspektų, padedančių veikti gan laisvai, mažiau trukdomai įvairių apribojimų. Šiuo metu Svarstyklėse keliauja dar ir Karminis Mėnulio mazgas Rachu, pridedantis Svarstyklių ženklui  sėkmės ieškant efektyvių tobulėjimo, sėkmingos realizacijos būdų.

Manau, visi galime panaudoti šias Mėnulio jaunaties energijas, kad pradėtume kuo taikingesnį, harmoningesnį Jaunaties ciklą. Juolab, kad dabartiniame pasaulyje jėgos, siekiančios karo, agresijos, yra labai aktyvios.

Tegu visa rytojau diena, pradedant nuo ankstyvo ryto, bus pripildyta geros nuotaikos, sąmoningo taikingumo bei geranoriškumo, kurį netingėsime apginti, išsaugoti bei parodyti aplinkiniam pasauliui. Kurkime gerą, skaidrią, harmoningą, poetišką nuotaiką patys, nelaukdami, kol ji pati savaime susikurs ar kol ją mums kas nors sukurs. Rytoj – mūsų vidinės kūrybos diena, kuomet kuriame kartu su gamta, kartu su Saule ir Mėnuliu, susitikusiais danguje, savo vieno mėnesio (o gal ir ilgesnę) ateitį.  Pradėkime saikingumo, geranoriškumo, taikos, grožio ciklą.

Svarstyklių ženklo energijos, kuomet jos realizuojamos nebrandžiai, pasireiškia dviveidiškumu, klastingumu, savanaudiškumu, teisingumo išdavimu, savo naudos siekimu darant tai svetimomis rankomis, manipuliavimu. Būtent šių pasireiškimų reikėtų vengti – tai žemoji, egoistiškoji „svarstykliška“ realizacija, kuri tokia yra dėl nemokėjimo apginti gerovę, harmoniją, ramybę etiškais, padoriais būdais.

Autumn-days

Šios jaunaties potencialas lengviau, harmoningiau skleisis ciklo pradžioje, iki spalio 8 dienos, kuomet įvyks pirmasis spalio mėnesyje Mėnulio užtemimas.

Manau, kad šiame cikle iš tiesų rasime sau erdvės, jei puoselėjame grožį, taiką, harmoniją. Didžioji jo dalis palanki menininkams, kultūros veikėjams, siekiantiems socialinio teisingumo, puoselėjantiems sąmoningumą bei  geranorišką bendradarbiavimą. Vėliau, tarpsnyje tarp užtemimų, į paviršių kils paslėpti prieštaravimai, teks darbuotis dirglesnių emocijų fone.

Linkiu mums visiems nuostabios jaunaties, viso artėjančio Mėnulio ciklo – kurkime kartu su gamta meilės bei sąmoningumo stebuklą, paskirkime dėmesio taikingai meditacijai, pakvieskime palaiminimo jėgas Lietuvai bei visai Žemei, savo šeimai, artimiesiems, draugams, savo siekiams bei svajonėms…

Tebūnie palaiminta visa.. Su meile – N.Gabija Wolmer

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų