Mėnulio Jaunatis Ožiaragio ženkle

  / Šeštadienis, 20 gruodžio 2014 / Paskelbta: 2014 metų jaunaties apibūdinimai, Astrologija, Astrologinės aktualijos

Džiugu, kad netrukus sulauksime Mėnulio jaunaties, kuri įvyks gruodžio mėnesio 22 dieną, 03:36 val. Lietuvos laiku.

Džiugu, nes ši jaunatis visuomet įvyksta arti Kalėdų bei Naujųjų metų.  Tai bus išskirtinės dvasinės jėgos bei šviesos jaunatis. Be to,  šiemet Ožiaragio ženkle “susitinkant” Saulei ir Mėnuliui, per Mėnulio jaunatį, Ožiaragyje bus ne tik Saulė bei Mėnulis, bet ir Selena. Selena  suteikia tai sričiai, kuria ji keliauja, ypatingą dvasinę šviesą ir jėgą, skatina apsivalymą, išsigryninimą, suteikia apsaugą šviesiems, rekalingiems visuomenei bei žemei sprendimams, darbams.

(Baltasis Mėnulis, arba Selena, į Ožiaragio ženklą įėjo 2014 m. liepos 16 dieną bei bus jame iki vasario 14 dienos. Apie šią jos poziciją  netrukus įdėsiu atskirą didesnę publikaciją)

Taip pat Mėnulio jaunaties metu Ožiaragio ženkle be Selenos bus susitelkę net penkios planetos – Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Venera, Plutonas. Tai suteiks ypatingą  transformuojančią, šviesią jėgą Ožiaragio ženklui, “ ožiaragišką” akcentą laikmečiui, arba vieno mėnesio ciklui.

Kokios gi yra šios ožiaragiškos savybės, kurios neštų sėkmę, susiderinimą su laikmečio energijomis?

Tai visų pirma – gebėjimas išskirti, kas svarbiausia bei į tai nusikreipti, susitelktiti. Tai taip pat – efektyvumas, tikslingumas, gebėjimas formuoti ilgalaikę strategiją, darbštumas, gebėjimas atsisakyti visko, kas nereikalinga, nereikšminga, taupumas, praktiškumas, didžiulė kantrybė, gebėjimas veikti dideliuose cikluose, gebėjimas išlaukti, gebėjimas sėkmingai užbaigti tai, kas pradėta.

Kaip žinia, jaunaties dieną formuojasi ryškios tendencijos visam Mėnulio mėnesiui – tai, ką darome, mąstome, jaučiame, su kuo esame, kur esame, ką valgome, kaip atrodome – visa tai turi tendenciją užsitvirtinti bei plėstis ateinantį mėnesį. Tai juo labiau teisinga šios jaunaties metu, kuomet tokia didelė planetų sankaupa bus ženkle, tiesiogiai susijusiame su tikslais, ilgalaikėmis tendencijomis.

Kaip gi ją sutikti, šią Mėnulio jaunatį, kaip geriausia nugyventi šią dieną?

Na, visų pirma, jaunatis įvyks naktį, todėl daugelis jaunaties pradžios metu miegosite. Jei nesate patyrę dvasinėse praktikose, tai ir miegokite, tačiau būtų gerai, jei atsikeltumėte gan anksti, kad galėtumėte suspėti atlikti svarbiausius šios dienos darbus kuo ramiau, sutelkčiau. Būtų gerai, jei atsikeltumėte prieš patekant Saulei. Būtų ypač negerai voliotis lovoje, kuomet Mėnulis atsinaujina askezės, jogos, svarbiausių tikslų, sėkmingos karjeros ženkle – Ožiaragyje.

Taip pat būtų labai negerai dieną prieš, jaunaties dieną persivalgyti arba vartoti alkoholį, kitus nuodus, vaistus. Gerkite vaistus tik tuomet, jei juos vartojate ilgą laiką bei jie yra rekomenduoti gydytojo jums kaip būtini.

Visais kitais atvejais geriau pasinaudoti tuo, jog ši jaunatis – išskirtinė, padedanti atsikratyti blogų įpročių su išskirtine jėga, visam laikui, tokių, kaip alkoholizmas, rūkymas, narkomanija, persivalgymas, tingumas. Šios jaunaties apvalanti, išgryninanti jėga tokia didelė, sutelkta, kokios  nebus dar labai ilgą laiką – šimtmečius…

Taigi, pasinaudokime proga apsivalyti, susitelkti, išsigryninti.

Kita vertus, tiems, kurių veikla bei veiklos padariniai užteršia žmonių sąmonę, nuodija kūną ar protą, jausmus, kenkia žemei, ją teršia – jie gali jausti didelį nerimą, stabdymą per įvairias nepalankias situacijas, o išskirtiniais atvejais – net ir likimo smūgius, stabdančius kenkiančią kitiems veiklą.

Kita vertus, jaunaties jėga – ne tik blogų įpročių nutraukime. Ji skatins, įkvėps ir gilius prasmingus sprendimus, padės išgryninti svarbius gyvenimo tikslus, susijusius su karjera, profesija, dvasiniu augimu, vystymusi.

Todėl šią dieną, tuomet, kuomet jums patogiausia, svarbu skirti laiko rimtiems apmąstymams, maldai, meditacijai, susivokimui apie tai, kas svarbiausia, ko verta siekti, o ko, atvirkščiai, būtina atsisakyti, jei norite sustiprėti, tapti efektyvesniais, sėkmingais, stipriais žmonėmis.

Būkite jaunaties dieną su tais žmonėmis, kurie jums iš tiesų svarbūs, kuriuos mylite, gerbiate, vertinate. Nebūkite su tais, kurie jums kenkia, jūsų negerbia, jus niekina, jums trukdo susikaupti, nukreipia mintis niekų, smulkmeniškumo, tuštybės link, šalia kurių lengvai pasiduodate pykčiui, susinervinate, save nuvertinate.

Pasistenkite, kad šią dieną veiktumėte tai, kas svarbiausia, būtimėte savo jėgos vietose, būtumėte apsirengę taip, jog tai didintų jūsų jėgą, o rūbai jums netrukdytų, keltų aplinkinių pagarbą jums ar bent jau nesukeltų priešingo efekto.

Valgykite saikingai – būkite šią dieną truputį jogai, kalnų išminčiai. Mąstykite apie tai, kas didingiausio, stipriausio turėtų nutikti jūsų gyvenime. Apie tai, ką svarbiausio turėtumėte nuveikti  bei būtinai tai konkretinkite, ieškokite praktiškų šių tikslų įgyvendinimo būdų. Juk Ožiaragis stiprus visų pirma darbais, išliekančiais ilgą laiką.

Bus daugiau…

Parašykite komentarą

Jūs turite prisijungti , kad galėtumėte komentuoti

Į viršų