Liepos 13 – Saulės užtemimas!

  / Trečiadienis, 11 liepos 2018 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

 

(Iš „Didžiojo Astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2018“, papildyta)

Liepos 13 dieną, 06:01 val. vietos laiku, įvyks dalinis Saulės užtemimas, Lietuvoje nematomas. Užtemimo metu Saulė bei Mėnulis bus Vėžio ženklo 21 laipsnyje, šalia Selenos, arba Baltojo Mėnulio. Ko gero, tai lengviausias, ramiausias užtemimas šiemet. Selena, būdama šalia Saulės bei Mėnulio, nuskaidrins šį užtemimą, suteiks jam saugumo, dvasinės šviesos. Visgi tai Saulės užtemimas, todėl tris dienas iki ir po užtemimo pasaugokime santykius šeimoje, jautriau reaguokite į giminės poreikius, tačiau neleiskite, kad būtų spekuliuojama jūsų jausmais, emocijomis. Užtemimas gali iškelti į paviršių būtinybę rinktis tarp pažadų draugams, kolektyvui ir šeimai, tarp to, ką darome dėl visuomenės, profesinių reikmių, ir to, ko reikalauja namų židinys, asmeninis gyvenimas. Pasistenkime rasti pusiausvyrą tarp šių gyvenimo sferų.

Žmogaus organizme dėl šio užtemimo gali būti jautresnis skrandis, moterų lyties organai, limfinė sistema. Kita vertus, šis užtemimas atneš išsigryninimą bei galimybes į santykius, į šeimą ar nekilnojamojo turto reikalus tiems, kurie esate

tam pasiruošę, verti to karmine bei dvasine prasme. Jei neteisingai suvokiate ar klaidingai elgiatės minėtose srityse, tuomet, atvirkščiai, gali formuotis skausmingos situacijos, praradimai, išgryninantys požiūrį, atkuriantys karminę pusiausvyrą, teisingumą.

Šiuo periodu, kuomet Selena yra Vėžio ženkle, vykstant Saulės užtemimui tame pačiame ženkle, ypač svarbos taos tokios aktualijos, kap šeima, namai, santykiai su moterimis, kūdikiais. Būtų ypač neteisinga tokiu metu skaudinti moteris, kūdikius, juos skriausti – neteisybė būtų juntama ypač ryškiai, o atpildas ateitų greičiau, nei kitu metu. Juk tai atvirkščiai, šeimynyškų santykių išsigrynininmo metas. Tai laikas, kai į namus, šeimą turi ateiti daugiau švelnumo, rūpestingumo, atjautos, meilės, atlaidumo. Padarykite ką nors gero savo namams, šeimai šią savaitę, kuomet ypač jausis užtemimo įtaka. Selena, būdama Vėžyje, dešimt kartų sustiprins tai, ką darote. Šį metą globoja Pasaulio Motina, gerbkime moteriškumą, parodykime jam pagarbą.

Lietuvių nacijai, kuri tap pat stipriai susijusi su Vėžio ženklu,  metas Selenai keliaujant Vėžiu, yra puiki proga susitelkti šviesiems darbams, sustiprinti vienybę tautoje, žadinti ją prasmingiems, šviesiems pokyčiams. Selena keliaus Vėžio ženklu iki rugpjūčio 15 dienos. 

Beje, beveik tuo pačiu metu, tai yra, liepos 13 dieną 05;48 val., įvyks ir Mėnulio jaunatis, prasidės naujas Mėnulio ciklas. Jaunaties dieną nusiteikite šviesiai, pozityviai, rikiuokite reikalus taip, kad nereikėtų skubėti – klaidos, kaip ir teisingi veiksmai, turės stipresnes pasekmes. Darykime tai, kas svarbu, mąstykime tai, kas prasminga, kreipkime emocijas džiugumo, pozityvumo link. Bendraukime su žmonėmis, kurie mums brangūs, svarbus, nesiimkime tuščių darbų ar kalbų. Tai , ką darysime šią dieną, užsitvirtins, įgis tendencijų jėgą.  Pamąstykite, pasvajokite apie tai, kas svarbiausia, apie tai, ko iš tiesų siekiate. Leikite sau džiaugtis, mylėti, tikėti, elkitės taip, kad šioje dienmoje liktų vietos Didžiajai Pasaulio Motinai palaiminti jus…

Puikios, palaimimtis, sėkmingos mums visiems jaunaties…

Su meile – N.Gabija Wolmer 

Į viršų