Lapkričio astrologinės tendencijos

  / Antradienis, 30 spalio 2018 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Lapkritis šiemet gan sėkmingas, produktyvus, tačiau ir nešantis nemažus pokyčius.. Saulė iki 22 dienos judės Skorpiono ženklu, žadindama gan kovingas nuotaikas, ryžtą imtis sudėtingų užduočių, kai kuriems – niūrumą, norą per daug rizikuoti, ko reiktų vengti.  Šį mėnesį įvyks keli svarbūs astrologiniai įvykiai. Lapkričio 8 dieną  14:38 val., Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta, pereis iš Skorpiono į Šaulio ženklą bei judės juo apie metus laiko. Tai stipriai pakeis laikmečio energijas į dinamiškesnes, ugnines, optimistiškesnes. Prireiks dėmesio, papildomos energijos,  kad sėkmingai susiderintume su pokyčiais, nepervertintume savo jėgų, tačiau ir nenuvertintume to, ką anksčiau darėme.  Dėl to šiuo metu, 8 -10 dienomis, įsiklausykime į tai, kas vyksta, į naujas galimybes laikmetyje. Nauja Jupiterio pozicija žadins sumanymus,  dalis to, ką darėme anksčiau, gali atrodyti nebeefektyvu. 

Panašias, nors kiek kitokias tendencijas formuos Uranas, lapkričio 6 dieną iš Jaučio ženklo keturiems mėnesiams grįžęs į Avino ženklą. Dėl to  taip pat galime jausti besikeičiančias nuotaikas, nuostatas, nepasitenkinimą tuo, kas daryta anksčiau, ypač, jei tai susiję su nekilnojamu turtu, gyvenama vieta, finansais, ekonomika. Uranas lapkričio mėnesį judės reversu, taigi šis metas skirtas apmąstymams, korekcijai to, ką darėme anksčiau.  

Dar vienas svarbus pokytis yra tai, kad Karminiai mazgai Rachu bei Ketu keis poziciją zodiako ženkluose – užuot judėję Liūto bei Vandenio ženklais, jie pereis į Vėžio bei Ožiaragio ženklus bei judės jais pusantrų metų. 

(Plačiau apie žiūrėkite mano išleistame „Didžiajame Astrologiniame Mėnulio kalendoriuje 2018“. Jo skaitmeninį variantą vis dar galite įsigyti mano svetainėje www.wolmer.lt)

Ketu, perėjęs iš Vandenio ženklo į Ožiaragį, nustos stabdyti vandeniškas sritis, informacinių technologijų veiklą, tačiau persikels į ožiaragiškas sritis, susijusias su ekonomika, stambių struktūrų valdymą.

Dėl visų šių planetų tranzitų lapkritis gali tapti iš tiesų reikšmingų pokyčių, svarbių sprendimų mėnesiu. Jei neforsuosite, įsiklausysite į laikmetį, tai padės geriau pajusti  pokyčius intuityviai. Produktyviausi periodai lapkričio mėnesį bus pirmos dvi dienos, vėliau – po jaunaties, nuo  10 iki 29 dienos. 

Nuo lapkričio 22 dienos Saulė judės Šaulio ženklu kartu su Jupiteriu, tai formuos ypač aktyvų, dinamišką, gal net per daug kovingą laikmetį. Sprendimuose svarbu bus vadovautis ilgalaikėmis vertybėmis, vengti ekstremalumo, tačiau gebėti reaguoti į tai, kas vyksta, greitai, be delsimo.

Beje,  tai, jog nuo lapkričio  17 dienos iki mėnesio galo Merkurijus ims judėti reversu, pristabdys dokumentų tvarkymą, komunikacijas. Šioje srityje gali iškilti netikėtų kliūčių, abejonių – numatykite kiek daugiau laiko šiems reikalams,  jei darote ką nors svarbaus, nes jo tiesiog gali prireikti. 

Į viršų