Kovo astrologinės tendencijos

  / Antradienis, 27 vasario 2018 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

( Iš N.G.Wolmer “Didžiojo Astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2018”, papildyta)

Kovas šiemet ramesnis, harmoningesnis nei sausis ar vasaris. Pirmos dvi dekados, Saulei judant Žuvų ženklu, bus palankios kūrybai, dvasinėms praktikoms, intuityviam pasaulio suvokimui, neblogos taip pat ir įprastiems darbams tęsti. Tai emocingas periodas, gal kiek per daug jautrus praktiškiems, stiprios valios ir racionalumo reikalaujantiems darbams arba reikalams, kuriuose reikia sužiūrėti įvairias smulkmenas.
Kita vertus, jis labai palankus tiems, kurie geba intuityviai jausti įvykių tėkmę, menininkams, psichologams. Žmonėms, kurių gyvenime dvasinės praktikos reiškia daug, pirmos dvi dekados atneš iš tiesų įkvepiančių patirčių, gilių įžvalgų. Šiuo periodu ypač gerai skatinti kūrybingumą bei atjautą vaikuose, lavinti jų fantaziją, originalų mąstymą.

Skirkite daugiau laiko ir dėmesio sau, artimiesiems, dvasiniams interesams. Šiuo periodu pasistenkite būti darnoje su savo vidiniu pasauliu, neforsuokite, atsigręžkite į pasaulio grožį. Būsite sėkmingesni, jei veiksite ramiai, su savo širdies pritarimu bei artimųjų pagalba. Pirmas dvi dekadas bus stipri Neptūno įtaka, silpnuosius paskatinanti kvaišintis ar savęs gailėti, o stipriuosius – kurti, padėti aplinkiniams, siekti dvasios jėgos, pasaulėžiūros gelmės.
Geriausias metas, jei norite ką nors pradėti, pirmas dvi dekadas bus nuo 1 iki 8 dienos. 13-17 dienomis Mėnulis bus per daug senas naujiems darbams, tačiau puikus seniesiems užbaigti. Sėkminga bus veikla, susijusi su grožio puoselėjimu, įvairiomis terapijos formomis. Šis metas taip pat geras sugrąžinti santarvei į santykius, padaryti kažką, kad namuose būtų jaukiau gražiau.

Daug aktyvesnė, tačiau ir sudėtingesnė, ko gero, bus trečioji kovo dekada. Saulė nuo kovo 20 dienos vakaro pereis į Avino ženklą, pažadindama ambicijas, praktiškumą, taip pat ir konkurenciją, norą dirbti iš karto į daug darbų, daug suspėti. Visgi planetos formuos nemažai neharmoningų aspektų, keldamos susirūpinimą, skatindamos aštrius sprendimus, kritiką, agresyvumą, skubėjimą, kurdamos neramų foną tarptautiniuose santykiuose ar reikaluose, susijusiuose su imigrantais bei kitomis aktualiomis problemomis.
Trečią dekadą veiksite sėkmingai, jei suvaldysite dirglumą, skubėjimą, gebėsite aktyviai, tačiau išmintingai veikti, laiku reaguoti į greitai kintančias situacijas, mokėsite apginti savo interesus. Trečią dekadą norėsis greitų rezultatų, tačiau nuo 23 dienos Merkurijus ims judėti reversu, dėl to reikalai, susiję su dokumentų tvarkymu bei komunikacija, sulėtės, reikalaus papildomo dėmesio. Šiuose reikaluose gali tekti kai ką taisyti, daryti iš naujo, prireiks daugiau atidumo, pastangų, siekiant rezultato. Nesinervinkite dėl galimų nesklandumų komunikacijose, o tiesiog skirkite tam daugiau dėmesio. Paskutinė mėnesio savaitė ypač dirgli, avaringa, šiuo metu vertėtų labai atsargiai vairuoti, apdairiau elgtis keliuose.

P.S. : Jei norite plačiau sužinoti apie planetų judėjimą kovo mėnesį bei apie visus 2018 metus, galite įsigyti elektroninę “Didžiojo Astrologinio Kalendoriaus 2018” versiją svetainėje www.wolmer.lt

Į viršų