Kovo astrologinės tendencijos

  / Trečiadienis, 01 kovo 2017 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

Kovo mėnuo šiemet vienas sudėtingesnių – tai bus susiję visų pirma su tuo, jog iki kovo 21 dienos Saulė judės tuo pačiu ženklu, kaip ir Karminis Mėnulio mazgas Ketu. Ši pozicija suaktyvina laikmetyje Karminio atpirkimo bei apsivalymo tendencijas, pristabdo aktyvią veiklą, išryškėja įvairios kliūtys. Emociniame gyvenime taip pat išryškėja kaltės jausmas, kompleksai, labiau norisi ramybės, vienatvės. Šiuo metu ypač stipriai stabdomi ego pasireiškimai.

Svarbu skirti laiko dvasiniam gyvenimui, labiau įsiklausyti į savo vidų, į sąžinės balsą. Pats laikas atsiprašyti, jei jaučiate, jog turite tai padaryti, suteikti pagalbą tiems, kam jos labiausiai reikia. Šio metu gali kilti nusivylimo savimi ar kitais nuotaikos

Nuo kovo 4 dienos Venera ims judėti reversu bei tęs taip judėti iki balandžio vidurio. Emociniame gyvenime tai metas, kai norėsis peržvelgti santykius, juos pakeisti, pašalinti iš jų tai, kas atgyvenę. Neretai tokiu metu nutrūksta tie santykiai, kurie tapo nebeefektyvūs. Dėl šių priežasčių šis metas nėra palankus pradėti ką nors naujo, nepalankus taip pat ir rimtesnėms investicijoms ar pirkiniams. Šiuo metu ypač neprotinga būtų ką nors sąmoningai skriausti, rodyti žiaurumą – susidurtumėte su ypač greitu atlygiu. Moterims tai metas, kai jos gali jaustis ypač kompleksuotos, nepatenkintos savo išvaizda, santykiais, ypač jausti artumo, emocinės šilumos poreikį. Dėl to santykiuose šiuo metu svarbu išsaugoti tai, kas brangiausia – naujiems santykiams užmegzti metas nepalankus. Tačiau šis metas ypač palankus dvasiniam gyvenimui, dvasiniam apsivalymui. Skirkime šiuo metu daugiau dėmesio, kad apvalytume savo fizinį kūną, išgrynintume emocijas.

Palankesnis metas psichologine prasme bus nuo kovo trečios dienos, Saulei perėjus į Avino zodiako ženklą bei išėjus iš Karminio mazgo Ketu įtakos. Įsigalės žymiai konkretesnės, praktiškesnės nuotaikos, bus lengviau bendrauti, dirbti įprastus darbus, atsiras daugiau optimizmo. Vis-gi, ir trečia dekada vis dar nebus palanki naujiems darbams, išskyrus paskutines dvi dienas. Taigi, kovo mėnuo palankiausias dvasiniam apsivalymui, santykių bei savo elgesio korekcijai ar anksčiau pradėtų darbų tąsai, tačiau mažai palankus verslo plėtrai, naujų darbų ar santykių pradžiai.

Į viršų