Kaip sutikti Naujus metus 2018

  / Sekmadienis, 24 gruodžio 2017 / Paskelbta: Astrologija, Astrologinės aktualijos

(Ištraukos iš N.G.Wolmer “Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2018)

Kur statyti eglę

Kadangi 2018 metų pirmą dieną dar tebeveiks 2017 metų feng šui kryptys, vertėtų pagal jas orientuotis, statant namuose eglę. Juk dažniausiai ją gausiai puošiame žaislais ir šviečiančiomis girliandomis, dėl to ji tampa stipriai aktyvinančia buto energijas vieta. Svarbu, kad suaktyvintume palankias energijas ir nepažadintume nepalankiųjų.
Gera vieta eglei statyti bus kambario arba buto centras – šią sritį palankiai veiks žvaigždė, žymima vienetu, nešanti laimę, sėkmę, pergalę, klestėjimą. Puiki pozicija taip pat šiaurės rytų sektorius – jis susijęs su žvaigžde, žymima ketvertu, nešančia sėkmę meilėje, kūryboje, įkvėpimu. Galima taip pat statyti eglę šiaurėje – čia bus žvaigždė, žymima šešetu, nešanti sėkmę karjeroje, klestėjimą. Taip pat galima statyti eglę rytuose – čia bus žvaigždė, žymima aštuonetu, nešanti turtą ir sėkmę. Nebloga bus pozicija pietryčiuose – čia bus žvaigždė, žymima devynetu nešanti darbų užbaigimą, šlovę, klestėjimą.
Nereikėtų eglės statyti pietuose, pietvakariuose, vakaruose, pietuose, kitaip galime prišaukti nesėkmes.

Kaip papuošti eglutę ir namus

Kadangi būsimieji Geltonojo Šuns metai bus susiję su žemės stichija, gerai, jei namų papuošimuose bus auksinės, geltonos, rusvos spalvos, tačiau ne tamsios. Vertėtų vengti juodų, raudonų spalvų, nepadauginti mėlynos spalvos. Puikiai tiks keramikos indai, sustiprinantys žemės stichiją. Nereikėtų padauginti metalo papuošimuose – metalo stichija silpnina žemę, tačiau saikingai naudojant, kurs harmoniją, jėgą.
Juoda spalva taip pat tamsiai ruda kambario ar eglės papuošimuose kurtų rezonansus su LIlit, arba juodojo mėnulio vibracijomis, šiemet nešančiomis skurdą, apribojimus, nelaimes.
Gerai, jei naujametis interjeras atrodys turtingai – juk žemės stichija susijusi su turtu, klestėjimu, stabilumu. Stabilumo, grožio suteiks akmuo, kristalai – kaip akcentas tiks sunki vaza akmens vaza su gėlėmis ar pan. Jei jums tai nekelia pasipriešinimo, kaip apsauga namams tiks smėlio spalvos šuns statulėlė, geriausia – akmeninė, keramikinė. Be abejo, ji turėtų būti estetiškai priimtina namų gyventojams, nekelti ginčų, kitaip geriau apsieikite be jos. Sutinkant Naujus metus namiškių draugiškumas, vienybė, supratimas bus žymiai svarbesni, nei bet kokie simboliai ar rūbų, daiktų spalvos..

Sutvarkykite, apvalykite namus, įleiskite į juos energiją

Kad prasidėjusių Naujų Metų energijos būtų palankios jums ir šeimai, svarbu, kad namai būtų tvarkingi, švarūs, šviesūs. Pasistenkite tam pasiruošti iš anksto, tai padės šventę sutikti ramiai, džiugiai.
Išmeskite ar atiduokite labdarai nereikalingus daiktus, apvalykite ir sunkiai pasiekiamus namų kampelius, spintas, stalčius. Vis-gi, jei negalite, nespėjate to padaryti, tegu tai netaps dar viena naujametinio streso priežastimi! Sutvarkykite tiek, kiek spėjate, padarykite, ką galite geriausio, kad namai taptų jaukūs, švarūs, kad juose norėtųsi būti visai šeimai kartu.
Kai kurie kinų feng-šui specialistai pataria nuimti nuo palangių visus daiktus, gėles, trukdančias energijai laisvai tekėti į vidų. Padarykite tai kelias dienas iki Naujų Metų ir palaikykite taip savaitę po jų. Taip pat būtų gerai kelias dienas iki Naujų Metų perstatyti ką nors namuose, atnaujinti interjerą taip, kad tai džiugintų šeimą.

Apvalykite, paruoškite mintis

Taip pat labai svarbu, kad Naujiems Metams pasiruoštumėte mintimis bei emocijomis. Neužsikraukite darbų tiek, kad tai taptų stresu jums ar šeimai. Nusiteikite džiugiai, pozityviai. Nusiteikite taip, jog ateinantys metai būtinai atneš kažką labai gero, reikalingo visai šeimai, jog būtinai taip ir bus. Nusiteikite taip, jog net nežiūrint į sunkumus, jei tokie būtų, metai būtinai atneš jums kažką stebuklingo, šviesaus, ilgai laukto, reikalingo, viltingo…
Atsisakykite niūrumo, aukos pozicijos, neakcentuokite nuovargio, ligų ar sunkių santykių – atsiverkite į metus šviesiąja, stipriąja savo puse, tuomet jiems lengviau bus tokiais tapti…
Naujų metų naktį mes peržengiame simbolinį slenkstį, energetinius vartus. Tai, ką ir kaip mąstome, ką jaučiame,
nukreipia mus atitinkančių šias mintis, mūsų emocijas energetinių vartų link…
Išryškinkite savo šeimoje šiltų, nuoširdžių santykių svarbą, parodykite, kaip palaikote, mylite savo artimuosius.

Kuria kryptimi sėdėti

Kryptys, kuriomis bus sėkminga sėdėti sutinkant Naujus metus bei iki 2018 metų vasario 4 dienos, yra šiaurės rytai, rytai, pietryčiai, šiaurė. Nereikėtų sėdėti veidu į pietus, pietvakarius, vakarus, šiaurės vakarus.
(Visgi, rinkdamiesi sėkmingą kryptį sėdėti ar zoną veiklai, pasitikrinkite pagal feng–šui sistemą, ar ši  kryptis nėra labai nepalanki jūsų gimimo momentu. Net jei zona palanki šiais metais, tačiau jei ji labai nepalanki jums asmeniškai, tada jos nereikėtų rinktis. Kryptis turėtų būti jums palanki gimimo metu arba bent jau neutrali – tada ji gali nešti sėkmę.) Gerai, jei sutinkant Naujuosius metus aplinkoje bus daug spalvų, skaidraus džiaugsmo, nuoširdumo. Spalvos, nešančios sėkmę, – visi rusvos spalvos atspalviai, smėlinė, auksinė, raudona.
Išlydėkime kartu su fejerverkais visas praėjusių metų nelaimes, bėdas bei pakvieskime sėkmę.

Laimingų 2018 Naujųjų metų mums visiems!

Į viršų